0

Zaczyna się najgorszy czas meczu ,Rayo wytrzymajcie

6

Carvajal jednak pewnie żałuje, że nie zszedł z boiska z niby kontuzją xD

0

Powtórka karnego? Nieźle, dostał szanse na lepszy strzał

0

Ajj Rayo dupy dayo..

1

@CryMeARiver Tak go boli ,że gra dalej

0

Grajcie na Carvajala bo on cienki

1

@FcBarcelonaFanMSN Blee, są fajniejsi niż ten kiep i żaden nie gra u śmietankowych.
@Lionel_Messi10 No bo ja lubię Rayo to oglądam

3

Uu Fede jaką ładną siatkę dostał, uwielbiam takie zagrania

2

Ahh komentator zawiedziony, że Winicjusz nie strzelił z tego bramki

0

Tak Rayo ma ten mental

3

Jakbym wiedziała wcześniej jakie tu dziś komentarze będą to bym sobie popcorn przyniosła. Starcie tych którzy już narzekają, że przegramy z tymi którzy narzekają na narzekających. I tak to się żyje na tej La Bambie :) jakby

3

@Kluivert_P Ja tam nie wnikam
@Pawlak1992 lepiej mu nie mów bo uwierzy w to ;)

1

@Kluivert_P No nie wiem chociażby listonosza..

41

@Kluivert_P Wychowaj jak swoje

1

@Faro Może byś skrytykował resztę pomocników którzy są znacznie gorsi. Ale nie zrobisz tego bo nawet się nie kryjesz z tym ,że nie lubisz Pedriego. I owszem nie musisz lubić ale zejdź z niego a jak już tak pierdzielisz to chociaż pisz prawdę.

4

@Bogan No tak bo ktoś jest spokojny i opanowany to klucha od razu. Nazwał byś Iniestę kluchą? Nie musiał być agresywny, chamski czy komuś słownie docinać by mieć szacunek nawet od kibiców przeciwników.

38

Pique nie musi przekonywać, że zawsze dawał z siebie wszystko bo to wiadomo. On by poszedł za klubem w ogień. Będziemy tęsknić ale nie żegnamy się na zawsze tylko mówimy do zobaczenia w innej roli;)

39

Z całym szacunkiem do wszystkich legend Barcelony ale na ten moment jak dla mnie nic nie przebije odejścia Iniesty i zawsze jak widzę to zdjęcie gdy siedział sam na murawie na boso to łezki się kręcą w oczach.

0

To już we wtorek gramy ostatni mecz ligowy przed mundialem i następny dopiero 31 grudnia. Ciekawa jestem w jakiej formie nasi wrócą, w sumie najważniejsze żeby w pełni zdrowi.

4

Pique byłeś dla nas jak ojciec a płaczemy za tobą jak za matką. Nikt nie lubi takich pożegnań ale nic nie trwa wiecznie niestety. Zamiast się smucić trzeba pamiętać tylko te pozytywne chwile z naszym Cule z krwi i kości (a tych było sporo) i życzyć powodzenia w życiu osobistym ;)

1

Mam wrażenie, że sporo osób z tej strony tylko czeka na taki mecz żeby w przerwie ponapierdzielać na piłkarzy, powyzywać aż im się klawiatury palą.

0

@Faro Nie mam zamiar tracić czasu na kogoś komu i tak się nie da nic wytłumaczyć. Nie bronie na siłę naszych pomocników ale nie wszystko jest takie czarno białe jak wy to opisujecie. I tak waszemu kółku wzajemnej adoracji nie ma co tłumaczyć.

0

Komentarz usunięty

0

@Solmyr Ale co ty mi tu wyjeżdżasz z porównaniami nastolatka do De Bruyne.
@Faro aha , to coś słabo mecze oglądasz i może obejrzyj sobie ostatni ligowy np.

0

@Solmyr Ale tak dla przypomnienia asysta jest uzależniona od tego kto strzela. U nas poza Lewym skrzydłowi nie potrafią strzelać. Było kilka piłek które gdyby nie impotencja strzelecka panów z przodu byłyby asystami.

0

@Criss18Barca W ostatnim meczu ligowym Pedri powinien skończyć mecz z trzema asystami i tu trzeba podziękować tylko i wyłącznie partnerom z przodu co nie potrafią strzelać. Owszem ma słabsze mecze ale potrafi dawać więcej genialnych piłek i trzeba liczyć, że forma wróci. Aczkolwiek Gavi nie potrafi za dużo w grze do przodu.

2

19

@Hubsao I że ktoś takich dzbanów promuje.

14

Z takim graniem dwa mecze i po zawodach.

3

@Gangol Aż mnie ciary przeszły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?