aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dv7wisnia mam tak samo po doświadczeniach z ofe
6
@dv7wisnia tak jak i ja, z ciekawości pytam bo ponoć 77% ludzi się wypisało i nasi jasnorządzący kombinują żeby wpisać do konstytucji obowiązek "oszczędzania" w ppk.
A z drugiej strony to niezły numer, zostajesz zapisany bez swojej wiedzy i musisz się wypisać żeby państwo nie zajumało Ci procentu z wypłaty.
2
PPK - kto się wypisał, a kto wierzy w kokosy od państwa?
0
@bixmix nie instalowałem, ani na kwarantannie, ani w izolacji. Ty też nie musisz, kto Ci udowodni jaki masz telefon.
0
@Witam można nagrać, ewentualnie laptop plus tablet, oczywiście Barcelona w tv
0
@ViScAAA e tam, stylówkę ma dobrą, koszule wyprasowane, portki też, co się czepiasz. A tak z ciekawości, czym różni się 0:1 w słabym stylu, od 0:1 w dobrym stylu? Oprócz stylu oczywiście.
3
@diablozgr nie, nie irytowało
Zadaj sobie pytanie, ile lat masz i gdzie jesteś w tym momencie życia, a gdzie jest Pedri
0
@barteq podejrzewam że tak jak i ja Ty też nie masz prawa głosu w tych wyborach, możemy sobie pogadać na forum. Jednak dla mnie lepszym wyborem jest Laporta, pamiętam jak poukładał bajzel po Gasparcie. Font mnie nie przekonuje, przynajmniej na dzień dzisiejszy. Zdrowia w Nowym Roku.
16
Skoro mu zaproponowano to na policję, a nie do mediów.
0
@barteq to po co wygaduje że Xavi zostanie trenerem niezależnie od tego jakie wyniki osiągnie Koeman, a później wycofuje się ze swoich słów, bo widzi że palnął głupotę. Teraz Koeman może być trenerem, a jednocześnie Xavi managerem? Bez sensu, zwykły populizm i gadanie tego co chcieliby usłyszeć socios, byle zebrać głosy. Chłop nie ma żadnego planu, oprócz obietnic bez pokrycia, nawet Xavi odcina się od jego wypowiedzi.
0
@Abominacja póki co to jego cały plan to Xavi, raz jako trener, raz jako menedżer, chłop niech się zdecyduje.
1
@kkbarca bo tak to wygląda, przynajmniej z przekazu jaki jest prezentowany na tej stronie. Osobiście wolę Laportę, mam nadzieję że poukłada ten bajzel jak Perez w Realu w swoim drugim podejściu.
0
@Barca1992 równie dobrze może być niedramatyczna
1
@barcelona97 @PatrychoO coś tam na TVN7 po 22 mają puszczać
0
@Kvothe07 dla mnie lepiej jakby nigdzie się nie ruszał, Leeds to mój drugi ulubiony klub po Barcelonie. Długo się naczekałem na ponowny ich pobyt w Premier league, także tym fajniej że jest w nim nasz rodak. :-)
0
@ShawnC dokładnie, zobaczymy co będzie, zwłaszcza że cały czas jest o co grać.
0
@ShawnC wszystko fajnie, tylko kogo on sprowadził? Desta? Reszta była zakontraktowana wcześniej.
0
@BigVu Polak rodak, i teraz pytanie, za kim jest czy za po, czy za pis, albo odwrotnie, czy za pis, czy za po i kiedy będzie polakiem narodowym, czy polakiem europejczykiem w tym smutnym jak piz.. kraju :-P
0
@ShawnC rudy ile miał transferów?
0
@Dani13 no to za 4 lata u nas Ancelotti
0
@Avatarr eleganckie są te wrzutki Jasiów z tłitera, fajne takie, bo po angielsku, znaczy ważniejsze, dostojniejsze, takie światowe.
0
@Kvothe07 może być ciężko, chłop swoje lata ma i gdzie mu będzie lepiej niż u Bielsy.
1
@Krychaaa10 po trzech treningach chłopy by mieli dość, u Bielsy to się zapjerda...
0
@Maker0 tikitaka w genach, dobre, od kiedy te geny? Od Rijkarda, Antica, van Gala, czy wcześniej?
0
@Yosemite inaczej, to reszta w zacnym towarzystwie Klicha :-P
0
@Dani13 nie lękaj się, bądź dobrej myśli ;-)
0
@Dani13 no ok, dla mnie jednak trwa i jest trochę do ugrania
0
@Uukasz_93 to dzisiaj skończył się sezon?
0
@marekBarca Kędziora nie wiem, wiem jak Kądzior, poprawnie.
0
@VanBest nie do końca, u nas grają młodsi