0

@dv7wisnia mam tak samo po doświadczeniach z ofe

6

@dv7wisnia tak jak i ja, z ciekawości pytam bo ponoć 77% ludzi się wypisało i nasi jasnorządzący kombinują żeby wpisać do konstytucji obowiązek "oszczędzania" w ppk.
A z drugiej strony to niezły numer, zostajesz zapisany bez swojej wiedzy i musisz się wypisać żeby państwo nie zajumało Ci procentu z wypłaty.

2

PPK - kto się wypisał, a kto wierzy w kokosy od państwa?

0

@bixmix nie instalowałem, ani na kwarantannie, ani w izolacji. Ty też nie musisz, kto Ci udowodni jaki masz telefon.

0

@Witam można nagrać, ewentualnie laptop plus tablet, oczywiście Barcelona w tv

0

@ViScAAA e tam, stylówkę ma dobrą, koszule wyprasowane, portki też, co się czepiasz. A tak z ciekawości, czym różni się 0:1 w słabym stylu, od 0:1 w dobrym stylu? Oprócz stylu oczywiście.

3

@diablozgr nie, nie irytowało
Zadaj sobie pytanie, ile lat masz i gdzie jesteś w tym momencie życia, a gdzie jest Pedri

0

@barteq podejrzewam że tak jak i ja Ty też nie masz prawa głosu w tych wyborach, możemy sobie pogadać na forum. Jednak dla mnie lepszym wyborem jest Laporta, pamiętam jak poukładał bajzel po Gasparcie. Font mnie nie przekonuje, przynajmniej na dzień dzisiejszy. Zdrowia w Nowym Roku.

16

Skoro mu zaproponowano to na policję, a nie do mediów.

0

@barteq to po co wygaduje że Xavi zostanie trenerem niezależnie od tego jakie wyniki osiągnie Koeman, a później wycofuje się ze swoich słów, bo widzi że palnął głupotę. Teraz Koeman może być trenerem, a jednocześnie Xavi managerem? Bez sensu, zwykły populizm i gadanie tego co chcieliby usłyszeć socios, byle zebrać głosy. Chłop nie ma żadnego planu, oprócz obietnic bez pokrycia, nawet Xavi odcina się od jego wypowiedzi.

0

@Abominacja póki co to jego cały plan to Xavi, raz jako trener, raz jako menedżer, chłop niech się zdecyduje.

1

@kkbarca bo tak to wygląda, przynajmniej z przekazu jaki jest prezentowany na tej stronie. Osobiście wolę Laportę, mam nadzieję że poukłada ten bajzel jak Perez w Realu w swoim drugim podejściu.

0

@Barca1992 równie dobrze może być niedramatyczna

1

@barcelona97 @PatrychoO coś tam na TVN7 po 22 mają puszczać

0

@Kvothe07 dla mnie lepiej jakby nigdzie się nie ruszał, Leeds to mój drugi ulubiony klub po Barcelonie. Długo się naczekałem na ponowny ich pobyt w Premier league, także tym fajniej że jest w nim nasz rodak. :-)

0

@ShawnC dokładnie, zobaczymy co będzie, zwłaszcza że cały czas jest o co grać.

0

@ShawnC wszystko fajnie, tylko kogo on sprowadził? Desta? Reszta była zakontraktowana wcześniej.

0

@BigVu Polak rodak, i teraz pytanie, za kim jest czy za po, czy za pis, albo odwrotnie, czy za pis, czy za po i kiedy będzie polakiem narodowym, czy polakiem europejczykiem w tym smutnym jak piz.. kraju :-P

0

@ShawnC rudy ile miał transferów?

0

@Dani13 no to za 4 lata u nas Ancelotti

0

@Avatarr eleganckie są te wrzutki Jasiów z tłitera, fajne takie, bo po angielsku, znaczy ważniejsze, dostojniejsze, takie światowe.

0

@Kvothe07 może być ciężko, chłop swoje lata ma i gdzie mu będzie lepiej niż u Bielsy.

1

@Krychaaa10 po trzech treningach chłopy by mieli dość, u Bielsy to się zapjerda...

0

@Maker0 tikitaka w genach, dobre, od kiedy te geny? Od Rijkarda, Antica, van Gala, czy wcześniej?

0

@Yosemite inaczej, to reszta w zacnym towarzystwie Klicha :-P

0

@Dani13 nie lękaj się, bądź dobrej myśli ;-)

0

@Dani13 no ok, dla mnie jednak trwa i jest trochę do ugrania

0

@Uukasz_93 to dzisiaj skończył się sezon?

0

@marekBarca Kędziora nie wiem, wiem jak Kądzior, poprawnie.

0

@VanBest nie do końca, u nas grają młodsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?