aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cyzix pora zmienić pracę
2
@Bykunn znaczy się że już nie będziemy kochać ameryki?, co nam zostaje oprócz węgier?
0
@LuismessiJr nie do końca, Leeds mi przegrało
1
@JimMorrisonFCB i godzina w kiblu zaplanowana ;-P
0
@tobiasson92 bo to dane za pół roku, dlatego jest 3,3 a w busie 6,6
;-P
2
@Bartunek dwa miliardy na rok, drogie te prawa telewizyjne do pucharu króla
1
@Colon polska krew
1
@PatrychoO a Szakira 44
0
@DanielOOL wiadomo gdzie idzie?
1
@RosjaninBut pali ryja do dijon
0
@Rust_Cohle sarepska albo jerozolimska z roleskiego
0
@-barca4ever- c+ premium, kanał 30 na c+
2
@tmQbassive "teraz rozumiem uchwalenie swojej pociechy na każdym kroku" co znaczy ta fraza?
"i tylko pozytywne i asertywne myślenie Cules!"
Kurdystan że nie czaję końcówki wywodu, bądź asertywny, powiedz nie :-)
1
@barcelonaLM wierzę że ma szansę, wierzę jak co roku :-P
1
@Gregsky10 kupuję to, po eurowpje rdolach muszą przyjść eurowiktorie, pytanie ile było tych lat tłustych, a ile będzie chudych.
50
@Matheo1899 może żonę byś puknął, co ma leżeć odłogiem
1
@klopx Michał Lorenc to jest gość
0
@Kettger ok, a gdzie kupiłeś? Jak to nie tajemnica.
0
@Kettger ma 5g? I jaka cena?
0
@BarSzy teoretycznie i praktycznie to tego różnego nie powinno być
0
@Coutinho007 i tego się trzymajmy
0
@Coutinho007 a jak nas nie rozwali?
3
@Comentateiro moim zdaniem nie uda się, dopóki byli nienasyceni to grali jak z nut, gdyby w sezonie w którym wygrali LM zdobyli też mistrzostwo to zjazd zacząłby się wcześniej. Dla nich wygranie PremierLeague to był Everest, a teraz nie mają ciśnienia. Łatwiej wejść na szczyt, trudniej się utrzymać.
Taka moja opinia, pozdro.
0
@YoNoEntiendoNada da radę po polsku?
4
Komentarz usunięty
1
@czudi17 nie jesteś sam
0
@mikael ja będę twardy, a o piątej pobudka
1
@BarcaInfo z jakiego to meczu?
6
Chłopak ma problem z psychiką, może powinien popracować z psychologiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika