0

@VanBest nie do końca, u nas grają młodsi

0

@arraco ok, podziwiam szybkość analizy.

0

@arraco wnikam że przeanalizowałeś wszystkie transfery ze 120 letniej historii?

1

@graco14 jak Pedri od biedy to inny mecz oglądaliśmy, chłop najlepszy na placu

0

Dla krytyków Koemana
Tak krawiec kraje, jak mu materiału staje.

1

@Mroziu dokładnie, dobrze że nie pamiętają "starych dobrych czasów", dobrze że kiedyś nie było internetu to człowiek nie wiedział ilu debili jest na świecie.

0

@amek555 taaa to chyba za rok najwcześniej

0

@Dany_boy nie nominowali?

0

@dorkizos który Warzycha?

0

@Joaquin88 Messi dziękuję za gratulacje i pozdrawia, stałem obok i słyszałem

0

@Zip ocena w jakiej skali?

0

@333tricampeones333 taa, z punktu widzenia kibica Valencia na pewno

0

@avanes dokładnie, kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje

0

Trincao wchodzi i osłabia drużynę, koleś taktycznie to jest zero koma zero, chłop nie ma pojęcia gdzie biegać, wszystko źle.
Jesteśmy dziadami

0

Mingueza dzisiaj pod formą

0

@Roobo oprócz obcinki z Nacho Monrealem całkiem ok

0

PSG ch.ja grają, opjerdolimy ich :-P

0

@7black4 ale była, jest i będzie

1

@Wossi61FCB generalnie to szkoda strzępić ryja ;-)

4

@7black4 tutaj, od jakiegoś czasu 02°10′E 41°24′N

0

@Avatarr ale który, Ronald, czy Erwin?

30

@NeroTFP oj tam , poturlał się jak Neymar za dobrych czasów

0

@Wossi61FCB no tak, w LM Rolando kładzie się po kontakcie z naszym i jest karny, a dzisiaj za ewidentne przytrzymywanie Messiego nie ma nawet sprawdzania to szkoda gadać.

0

@ShawnC dokładnie, stare niedobre czasy

1

@barcelonaLM bo z karnych też trzeba umić, wali z nich jak tralala

1

@Zip chyba masochiści

3

@_Specjalista tak jest, teraz już z górki, w środę pyknie dublecik i lecimy po majstra

9

No i lux, rozjebaliśmy Levante 1:0, 3 punkty są, jutro wszyscy zesrani przed losowaniem w LM.

0

@Wossi61FCB przytrzymanie Messiego ewentualnie

0

@Maximus2 to nie strzał, to szczoł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?