aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentatorzy meczu Levante vs Athletic: Aleksander Roj, Dominik Nowak.
Nie znam asów
1
@MESSIah16 bardzo dobry
0
@vangoor to wpis po meczu Barcelony z Bayernem wygrany przez Barcelonę 3:0, maseczki dotyczą tego że Lewandowski grał w tym meczu w masce ochronnej. Także to prawdziwy tweet, pogrzebałem i to nie fejk.
1
@vangoor nie wiem, konto niby oryginalne, zresztą ostro był ten wpis komentowany w 2015 roku
3
@Kgorecki2500 https://mobile.twitter.com/KurskiPL/status/596048432072110080
Chyba że to fejk
3
@vangoor kibic Barcelony w końcu
0
@LeoMessi1994 Laporta mu sprowadzi Aguero i zostanie
0
@AmigoBlancos Skąd takie przypuszczenie?
0
@blablak ja wszystko rozumię.
Z tym że po 25 meczach Cruyff mógł zdobyć w tamtym czasie maksymalnie 50 pkt.
Taka nieścisłość, po co podaje punkty jak mógł podać sam bilans. Wiem, czepiam się.
0
@eckov i nawet pierwszy plac
0
@msmsms jeśli to Juliane Seyfarth to była ostatnio w niemieckim playboyu
1
@szymon6847 zdecydowanie Carlos
1
@zombie chyba że pan Dariusz Maruszczak sam pomnożył zwycięstwa wedle przepisów obowiązujących teraz.
0
@Gruzin94 nie o każdej, kto ogląda na co dzień skoki kobiet i piłkę kobiet?
Jakby nie mistrzostwa to pewnie wielu nie wiedziałoby że kobiety w ogóle skaczą na nartach
0
@MarioVeB! Dorosły jestem, już spory czas
0
A w czasach Cryuffa nie przyznawali za zwycięstwo 2 pkt.? Chyba od 94 roku dają 3 punkty za zwycięstwo
14
Skoki kobiet mają taki sam sens jak piłka nożna kobiet :-P
0
@ShinobiQWE dodatkowy konkurs, dodatkowe medale, popularyzowanie damskich skoków
1
@Gregsky10 nie popieram, nic to nie daje, dla mnie bez sensu
2
@DaPi za dzieciaka to się piło oranżadę w woreczkach foliowych i ta radocha jak przebijało się je słomką
0
@wroclawianin89 no oby, bo to mój drugi ulubiony klub po Barcelonie.
0
@Maniek9444 i kibice na trybunach, ech
0
@wroclawianin89 oby tak było, pytanie czy Bielsa zostaje, bo kończy mu się kontrakt.
1
@MESSIah16 taka sama jak i autorki
1
@clyde u mnie się nie marnuje, świnie zjedzą
1
@clyde urzekła mnie ta historia, naprawdę
0
@jakub1906 był kiedyś Carlos Valderrama, chyba go można pod rudy podpiąć
0
@Ronmes pewne info?
0
@KacperVEB tak, Borussia pokazała jak są mocni
0
@D10SLEO niekoniecznie, zależy ile mu dadzą za podpis