0

@BarcaFan20048989 Karpat Krosno

0

@FcPortoFan1999 mi go nie brakuje ekstraklapie

0

@FcPortoFan1999 komantował i to nie jeden

0

@Konus69 na Częsnego

2

@norbi77 chłop pewnie nigdy w piłkę nie grał, to wszędzie widzi kontrowersje

4

Nie bać Real nie bać, Espanyol

0

@jedrek7000 farmazoniarz, co tłumaczy gimbazie oczywiste oczywistości

0

@FcPortoFan1999 albo szansaaa o jezuzmarja

0

@FcPortoFan1999 szybciej kończysz mecz niż Darek Szpakowski w primie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dieselzor kolejny dekiel

2

@4drian0 jakby się Robercikowi chciał, to co mecz by tak kiwał

0

1

@kubix05 prawie lorneta

0

@Encore Antiga może coś wyczaruje w następnym sezonie

0

Żeby Rashford nie skończył jak Dele Alli.

0

Tak, czy nie? ?

1

@Bocheno1 takie jak niemieckiego skoczka

0

Mielec ciśnie jak Barca Getafe

0

@FCBparasiempre a on w Atletico mie kopie teraz czasem?

3

Wszyscy przedłużyli do 30.06.2030?

0

@kejdzi ale później będą losowanie z kim zagramy z tych wygranych dwumeczy, czy to PSG, Benfica, Brest, czy Monaco.

0

@kejdzi dzsiaj tylko pary LM i LE, po 1/16 będzie ostatnie losowanie w LM, LE i LK

1

@Herato Aleix Vidal

1

@MateS ale że Araujo ręki nie podniósł

2

@wojopancer a dlaczego nie City?

0

@jacobFCB cały czas jest w C+

0

@ousmanedembele10 przecież pisze w ostatnim zdaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?