aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaFan20048989 Karpat Krosno
0
@FcPortoFan1999 mi go nie brakuje ekstraklapie
0
@FcPortoFan1999 komantował i to nie jeden
0
@Konus69 na Częsnego
2
@norbi77 chłop pewnie nigdy w piłkę nie grał, to wszędzie widzi kontrowersje
4
Nie bać Real nie bać, Espanyol
0
@jedrek7000 farmazoniarz, co tłumaczy gimbazie oczywiste oczywistości
0
@FcPortoFan1999 albo szansaaa o jezuzmarja
0
@FcPortoFan1999 szybciej kończysz mecz niż Darek Szpakowski w primie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dieselzor kolejny dekiel
2
@4drian0 jakby się Robercikowi chciał, to co mecz by tak kiwał
0
@Marian_Pazdzioch niczego
1
@kubix05 prawie lorneta
0
@Barcanajlepszyteam
https://siatka.org/pokaz/plusliga-stephane-antiga-hubert-henno-mathis-henno-trafia-do-polski/
0
@Encore Antiga może coś wyczaruje w następnym sezonie
0
@DamianBarcaCule
https://weszlo.com/2023/01/10/dele-alli-upadek-kryzys-kariera-analiza-podsumowanie/
Poczytaj
0
Żeby Rashford nie skończył jak Dele Alli.
0
Tak, czy nie? ?
1
@Bocheno1 takie jak niemieckiego skoczka
0
Mielec ciśnie jak Barca Getafe
0
@FCBparasiempre a on w Atletico mie kopie teraz czasem?
3
Wszyscy przedłużyli do 30.06.2030?
0
@kejdzi ale później będą losowanie z kim zagramy z tych wygranych dwumeczy, czy to PSG, Benfica, Brest, czy Monaco.
0
@kejdzi dzsiaj tylko pary LM i LE, po 1/16 będzie ostatnie losowanie w LM, LE i LK
1
@Herato Aleix Vidal
1
@MateS ale że Araujo ręki nie podniósł
2
@wojopancer a dlaczego nie City?
0
@jacobFCB cały czas jest w C+
0
@ousmanedembele10 przecież pisze w ostatnim zdaniu