1

@kubix05 kaszlak, malaria, sztrucel, jakie były inne określenie na malucha?

2

@Rifek dobrze że Malone czasem z ławki wejdzie

1

@michal2007 nie, tak jak nie kupuję perfum Beckhama

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Drugi Umtiti .

0

@Ojciec5tkidzieci i na nic się to zdało, 2 punkty jadą do stolycy

0

@jacobFCB felietony, czy reportaże?

1

@kubix05 pan kapitan

0

@PIWOSZ89 nie, nie jestem z Mielca, ale sympatuzuję z nimi, bo potrafią urywać punkty faworytom.

0

@PIWOSZ89 za Stalą

0

@PIWOSZ89 oby nie

1

@Messi1000000 w środę 12.02

3

@Seledynowy tak proszę pana

1

@HypeR żeby nie skończyli jak Deportivo la Coruna

2

@pep71 bo go Flick nie wpuszcza

0

@kubix05 ja kudłaty durnowaty nie wiedziałem co to taty

4

@NeroTFP1 ale drugi Busquets nam się udał

0

@Mario96w bo w Pucharze Króla nie ma dogrywek, od razu karne, oprócz finału

0

@ProMILs a zamiast kineskopu akwarium

1

@Adran360 śmiechom nie byłko końca

0

No to teraz nie będzie smutny

1

@Fake69 tak, w półfinale mecz i rewanż

0

@FcPortoFan1999 Junajted

1

@SinMistico taaaaaa

0

@Irmscher10 2 mecze chyba zagrał i od razu został legendą Realu

0

@adamek20151 z Atletico niech coś utargają

1

@norbi77 już jest superpuchar

1

@adamek20151 a nie z 18tego?

0

@Pedri16Future nie wiem, domyślam się że wrzód belingam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?