1

Co to? Normalny sędzia się wylosował?

4

Już myślałem, że sędzia z tą piłką zajdzie i wrzuci nam do bramki

0

@Allbi
Z telefonu nie możesz wrzucić na telewizor?

6

@PatrychoO
Zazdrosny? Sam byś potarmosił

1

@xVENUMx
Fiata multiple, 30k Ci jeszcze zostanie na jakieś głupoty

0

Mogły by dzienniki katalońskie trochę ciepłych słów napisać o sędziowaniu. Skoro oni mogą to dlaczego my nie możemy?

6

„Ukochana jesieni, z tobą jest jak w raju. Lecz weź przyjdź kiedy trzeba, a nie k***a w maju”

6

U nas za takie sędziowanie nie dostałby kiełbasy po meczu

0

@Gaucho
Spalony był wczesniej

0

@VegetaPolska
Nie kibicować tym białym scierom. Mieć odrobinę godności i zmienić drużynę. Znając historię tego klubu nie ogarniam jak można im kibicować

6

Ale, że kibice realu mają jeszcze odwagę spojrzeć w lustro po takim siedziowaniu to szacunek.

0

@Pedri16Future
Jaki piękny, nic nie zagrał. Fartem zrobił 3 asysty.

0

I te kurwy z real madryt tv coś szczekały, że to sędzia proBarceloński xDD

0

@Zoker
Szczęsny jak Brożki? Wiecznie młody?

0

@Encore
Jak ona 3 rundy nie przejdzie xD

1

Saka jak Eric...

3

Ktoś z was w ogóle sobie wyobrażał na początku sezonu, że z tak młodym składem zajedziemy aż do dzisiejszego wieczoru? Zapewne nikt. To pierwszy sezon tego trenera. Podstawy mamy bardzo solidne. Podnieść głowę i wygrać LL. To będzie bardzo udany sezon

0

Inter odkupił od nas zmiany? Bo co chwilę zmieniają a my nie...

0

Jebanńe Martina zmieniać chcieliście

8

Zjazd i strach to już real dopadł i się boją, że bez niczego zostaną w tym sezonie i pitolą farmazony

12

@Kapitan hawk
Zależy ile real będzie tracił do nas pkt na koniec sezonu

0

@Azazel_Pazuzu
Tam ich sędzia pięknie przekręcił

0

Po cholerę Pedri uciekał z tą dupą.... Był by piękny rykoszecik

0

@draxidox
Sam go powołał to sam go odwoła... xD
W styczniu 2024 roku premier Donald Tusk na wniosek ministra sprawiedliwości Adama Bodnara powołał go na stanowisko dyrektora generalnego Służby Więzienne

0

@Eklerek
Popatrzyłem w sumie teraz na składy i tam szpital jest

0

Arsenal nie ma ławki?

1

Na ujęciu kibiców francuskiej drużyny można było zaobserwować rzadkie zjawisko, mianowicie dwóch rodowitych Francuzów

1

Marciniak zamrożony do kolejnej edycji bo real odpadł?

1

@Mat159
TVP ma w kontrakcie mecz niższej rangi więc pokazują dzisiejszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?