allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co to? Normalny sędzia się wylosował?
4
Już myślałem, że sędzia z tą piłką zajdzie i wrzuci nam do bramki
0
@Allbi
Z telefonu nie możesz wrzucić na telewizor?
6
@PatrychoO
Zazdrosny? Sam byś potarmosił
1
@xVENUMx
Fiata multiple, 30k Ci jeszcze zostanie na jakieś głupoty
0
Mogły by dzienniki katalońskie trochę ciepłych słów napisać o sędziowaniu. Skoro oni mogą to dlaczego my nie możemy?
6
„Ukochana jesieni, z tobą jest jak w raju. Lecz weź przyjdź kiedy trzeba, a nie k***a w maju”
6
U nas za takie sędziowanie nie dostałby kiełbasy po meczu
0
@Gaucho
Spalony był wczesniej
0
@VegetaPolska
Nie kibicować tym białym scierom. Mieć odrobinę godności i zmienić drużynę. Znając historię tego klubu nie ogarniam jak można im kibicować
6
Ale, że kibice realu mają jeszcze odwagę spojrzeć w lustro po takim siedziowaniu to szacunek.
0
@Pedri16Future
Jaki piękny, nic nie zagrał. Fartem zrobił 3 asysty.
0
I te kurwy z real madryt tv coś szczekały, że to sędzia proBarceloński xDD
0
@Zoker
Szczęsny jak Brożki? Wiecznie młody?
0
@Encore
Jak ona 3 rundy nie przejdzie xD
1
Saka jak Eric...
3
Ktoś z was w ogóle sobie wyobrażał na początku sezonu, że z tak młodym składem zajedziemy aż do dzisiejszego wieczoru? Zapewne nikt. To pierwszy sezon tego trenera. Podstawy mamy bardzo solidne. Podnieść głowę i wygrać LL. To będzie bardzo udany sezon
0
Inter odkupił od nas zmiany? Bo co chwilę zmieniają a my nie...
0
Jebanńe Martina zmieniać chcieliście
8
Zjazd i strach to już real dopadł i się boją, że bez niczego zostaną w tym sezonie i pitolą farmazony
12
@Kapitan hawk
Zależy ile real będzie tracił do nas pkt na koniec sezonu
0
@Azazel_Pazuzu
Tam ich sędzia pięknie przekręcił
0
Po cholerę Pedri uciekał z tą dupą.... Był by piękny rykoszecik
0
@draxidox
Sam go powołał to sam go odwoła... xD
W styczniu 2024 roku premier Donald Tusk na wniosek ministra sprawiedliwości Adama Bodnara powołał go na stanowisko dyrektora generalnego Służby Więzienne
0
@Eklerek
Popatrzyłem w sumie teraz na składy i tam szpital jest
0
Arsenal nie ma ławki?
1
Na ujęciu kibiców francuskiej drużyny można było zaobserwować rzadkie zjawisko, mianowicie dwóch rodowitych Francuzów
1
Marciniak zamrożony do kolejnej edycji bo real odpadł?
1
@Mat159
TVP ma w kontrakcie mecz niższej rangi więc pokazują dzisiejszy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika