allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fermin by się do tego Barbastro nie łapał w obecnej formie...
2
@Herato
Robert Pires - dzisiejsze mecze (Arsenal)
0
@Herato
David Trezeguet?
1
Nawzajem
Znaki.
0
No i jak pilnowaliście?
https://www.facebook.com/share/1FDv85NDYQ/
0
@ranger3120
Jak przekroczysz 3.5 tony to tacho musisz mieć
12
@Luciano99
Macie konkurencję
https://wykop.pl/wpis/79336109/wykopki-dzisiaj-w-wulkanizacji-auto-kolko-w-warsza
0
@ali3gator
Jakby leciały prosto w niego to by w tors dostał, ale co ja się tam znam
2
Wiem, że Polak rodak siedzi na ławce ale czemu się czepiacie Penii w tym meczu? Wyjął dwie sety. Przy tym drugim golu bez szans. Tam nawet czasu na reakcję nie było a wy chcecie żeby się rzucał.... xD
0
Składał ktoś z Was coś podobnego? W prenumeracie to wychodzi 5800 złotych...
https://www.deagostini.com/pl/modelarstwo/mustang-shelby-gt500
1
@JimMorrisonFCB
Tempi, nie umiesz czytać?
0
@Gacek5
O Kounde bym napisał, że kończy przymierzać kolejna kieckę
0
W następnym sezonie proponuje jeszcze zmienić koszulki na białe i może jakoś to sędziowanie będzie wyglądało
1
@Eklerek
I cyk, zawieszonko
0
@AduŚ07
Nie kumam jednej rzeczy. Dlaczego rogatki się podniosły, a światła dalej mrugają? Ktoś jest w temacie?
1
Wczas się obudził. Eksperci z rambli już od dawna mają z nim problem.
2
Szkoda, że mamy taki beton w PZPN bo w sumie całkiem spoko pokolenie piłkarzy jak na nasze warunki nie miało selekcjonera z prawdziwego zdarzenia. Leo Beenhakker miał dużo gorszych zawodników, a jakoś się to oglądało. Ale lepiej dać ziomkom nabić kabzę.
0
Jechać z Nimi!!!! a nie czekaj....
0
Komentarz usunięty
20
@Wojciech123, zmień nick na Wojciech12345
0
Komentarz usunięty
1
Militao to straszny placek
2
@VegetaPolska
Too jest odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Niech tam siedzi jak najdłużej
0
@fart
Wiesz co znaczy Twój nick po angielsku? Dużo ich będzie dzisiaj wylatywać
1
Zawsze myślałem, że nie mam problemów ze wzrokiem, aż do momentu gdy na tej stronie muszę trafić w krzyżyk żeby zamknąć reklamę... Zróbcie coś z tym
10
@Kgorecki2500
Ostaszewska to pustostan już od dawna z afery z karpiami. Mam alergię na ten jej tępy ryj
1
@Sulimo
Prime video, tak wujek Google mówi
0
@MesQueUnClub96
Zapytaj @VegetaPolska on jest ekspertem
3
@RinooniR
Nic nie odwalili, po prostu nie przyjechali
2
Jakiś wykopek prowadzi wykres z tym związany
https://wykop.pl/wpis/78724583/w-11-kolejce-lewy-pakuje-2-gole-realowi-madryt-tut