0

@bartekvisca
Zawsze w większe mrozy skrzynia chodzi ciężej bo olej gesty.

1

@Martwy
A morderczą oponę oglądałeś?

1

Real nie dyskutuje o sędziach tylko z sędziami, albo jakoś tak

4

@Sysia11
Bo może nie wie, że masz go głęboko w sercu

0

@Nazio_87
Ona tam tylko dre mordę, nic więcej

0

Barcelona nie ma czasem jakiegoś konfliktu z Sevillą?

0

@Enerio
Jest pocieszenie od redakcji, że to tylko raz dziennie będzie nas wkur....ć

0

Siwy bajerant w akcji

3

Nie dziękować, włączyłem dwie minuty temu

0

@PIWOSZ89
Pojawiła się nowa, betclik po lewej stronie w połowie wyświetlacza i żadnego krzyżyka nie ma

1

Reklamę powinno się dać zamknąć, a nie, że jakieś gówno mi mruga w połowie ekranu i nie mogę tego wyłączyć

0

@Arkadio90
Wygraliśmy już? Bo mecz chyba dopiero jutro

3

@Aragorn33
Po co go ciągle karmicie? Koleś ewidentnie ma coś z deklem. Nie róbcie wokół niego szumu to sam kiedyś zniknie

0

@reloaded
Coś o kochanym ciałku bełkoczą

2

Bardziej beznadziejnej reklamy niż ta najnowsza rossmanna to już dawno nie widziałem, a w kółko ją puszczają

0

A co jeśli Iga specjalnie przegrała w tie breaku po rzekomej walce, żeby w finale nie dostać do zera od łukaszenki?

2

A w pewnym momencie na Barcelonę był kurs 300...

0

@messi33
Co samo co ze skokami

0

@Rupert_Haubica
Wiesz, może nie kropka w kropkę, ale czasem by wypadało coś o tym wspomnieć

2

Szkoda tylko, że katalońskie media tak nie grzeją przekrętów jak madrycka TV

2

@VegetaPolska
Spalony to Ty jesteś u każdej laski

0

Zeszła mu elegancko

5

Komentarz usunięty

1

Męczennik dzisiaj z czerwem skończy bo mu psycha siądzie

0

Jakiś konkretny telewizor 55 cali do 3 tysięcy? Czy w tym budżecie raczej wsio radno?

1

@Technik
I założył siatkę Wojtusiowi dla równowagi

0

I cyk Olmo na boisko, a nie, zapomniałem to nie legia

2

Fermin by się do tego Barbastro nie łapał w obecnej formie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?