allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca
Zawsze w większe mrozy skrzynia chodzi ciężej bo olej gesty.
1
@Martwy
A morderczą oponę oglądałeś?
1
Real nie dyskutuje o sędziach tylko z sędziami, albo jakoś tak
0
@Kgorecki2500
A co zrobić z typem z hondy?
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trzy-osoby-zginely-w-wypadku-w-sieroniowicach-przerazajace-podobienstwo/2nkmytk
0
@NeroTFP1
Taki obraz Twój
https://wykop.pl/wpis/80193055/czytajzwykopem-ksiazki-humorobrazkowy
4
@Sysia11
Bo może nie wie, że masz go głęboko w sercu
0
@Nazio_87
Ona tam tylko dre mordę, nic więcej
0
Barcelona nie ma czasem jakiegoś konfliktu z Sevillą?
0
@Enerio
Jest pocieszenie od redakcji, że to tylko raz dziennie będzie nas wkur....ć
0
Siwy bajerant w akcji
3
Nie dziękować, włączyłem dwie minuty temu
0
@PIWOSZ89
Pojawiła się nowa, betclik po lewej stronie w połowie wyświetlacza i żadnego krzyżyka nie ma
1
Reklamę powinno się dać zamknąć, a nie, że jakieś gówno mi mruga w połowie ekranu i nie mogę tego wyłączyć
0
@Arkadio90
Wygraliśmy już? Bo mecz chyba dopiero jutro
3
@Aragorn33
Po co go ciągle karmicie? Koleś ewidentnie ma coś z deklem. Nie róbcie wokół niego szumu to sam kiedyś zniknie
0
@reloaded
Coś o kochanym ciałku bełkoczą
2
Bardziej beznadziejnej reklamy niż ta najnowsza rossmanna to już dawno nie widziałem, a w kółko ją puszczają
0
A co jeśli Iga specjalnie przegrała w tie breaku po rzekomej walce, żeby w finale nie dostać do zera od łukaszenki?
2
A w pewnym momencie na Barcelonę był kurs 300...
0
@messi33
Co samo co ze skokami
0
@Rupert_Haubica
Wiesz, może nie kropka w kropkę, ale czasem by wypadało coś o tym wspomnieć
2
Szkoda tylko, że katalońskie media tak nie grzeją przekrętów jak madrycka TV
2
@VegetaPolska
Spalony to Ty jesteś u każdej laski
0
Zeszła mu elegancko
5
Komentarz usunięty
1
Męczennik dzisiaj z czerwem skończy bo mu psycha siądzie
0
Jakiś konkretny telewizor 55 cali do 3 tysięcy? Czy w tym budżecie raczej wsio radno?
1
@Technik
I założył siatkę Wojtusiowi dla równowagi
0
I cyk Olmo na boisko, a nie, zapomniałem to nie legia
2
Fermin by się do tego Barbastro nie łapał w obecnej formie...