0

Jest potencjał na drugą

4

Tymczasem Araujo walczy z poganami w ziemi świętej

2

Flick schodzi do schronu

2

Eh brakuje Olmo, człowiek by sobie ponarzekał na jednego tylko

1

Co te.niemce takie szybkie, przecież miała przyjechać jakaś niemiecka drużyna w likwikdacji

2

Producent kleju nam strzelił

1

Flick stworzył potwora

2

Liniowy spóźniony jak PKP

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sewren122 Nie wiem jak Orłowski został komentatorem

7

Dziś późnym wieczorem Kamil G został przetransportowany na oddział zamknięty.

3

Ciekawe czy po tym meczu dowiemy się jaką markę tostera dostał Negreira

7

Aspas jak zbił pionę z sędzią xD

2

Dani Carvajal musi porozmawiać z Rodgrygo

2

Celta ma problemy grając w 10, a nie czekaj ...

1

Brawo Brawo Vinicus xDD

7

Niedługo w Realu to będzie presował tylko Xabi za linią xD

1

Kopnął jak Lewy

1

@Giwera cicho xd

1

Xabi uciekaj od nich bo cię zniszczą

0

Jaki jest najlepszy brazylijczyk pod względem czystych kont?

1

Czemu kadra Realu wygląda jakby mieli jakiegoś bana transferowego na kilku pozycjach?

2

To się musiało tak skończyć xD

0

Rashord przed wejściem usłyszał, że albo robi 3-1 albo wraca do United

1

Sorloth musi uważać bo Maldini jak nie będzie miał wyjścia i będzie musiał go skasować to Norweg nie zejdzie z boiska o własnych siłach

4

Fajna cieszynka Dani, wstawaj

0

Perez dzwoni, czekajcie

0

@lajcior 17 (robię to źle)

3

Gerard Martin z opaską kapitana, nie zaszkodzi mu a dostanie boosta, chłop po Interze wrócił silniejszy a urus sraczka w fazie grupowej po czerwonej kartce

3

Szkoda, że przegraliśmy już ligę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?