2

w wyborach zagłosuje na szwagra Laporty

2

Najważniejsze, żeby Atletico nie rąbnęło decydującej bramki w ostatniej minucie, o więcej nie proszę

3

Fajny wynik, oby Atletico tak samo nic nie pokazało w drugiej, vamos!

5

Ferran weź ty może przeleć się do tego Izraela to przestaną strzelać

1

@NeroTFP1 ciekawe ile przegra 3 trener

0

w końcu w Polsce cieplej niż w Madrycie

0

@Tasde w La Liga nie ma już słabych drużyn

7

Nie mogę się zdecydować czyją rekę bardziej widać w grze Realu, Alonso czy Arbeloi?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Rudiger nawet gdyby rzucił czymś w sędziego to by grał dalej

14

Gorszy nie będzie a może się jeszcze polepszy

0

Newcastle, Newcastle a ja się zastanawiam jak my pokonamy ten Totenhamem?

1

@Cataloniec94 jakbyś mówił, że wszystko to twoja wina to też byś miał taką minę xd

0

Negreira nie pozwoliłby ich skrzywdzić ...

4

@Luciano99 najgorzej jak mu się karły skończą i się weźmie za ciebie

4

Oglądam wczorajszy skrót rządowych i to niesamowite, że można uderzać innego zawodnika w głowę, skakać mu po głowie i zero reakcji ze strony arbitra a jak sędzia usłyszy skargę na toksyczną gadkę to przerywa mecz i analizuje xD

0

ciekawe czy Rudiger by teraz dorzucił do sędziego

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Brawo Słoweńcy, wywołaliście anomalię

2

Niezły ten przedskoczek ze Słowenii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@partymaker pierwszy raz bym chętnie wlazł do piwnicy obcego i tego spróbował xd

0

@partymaker w jakiej części Polski można dostać bimberek o takim smaku, kolega pyta ;>

0

A tak wgl czemu zagraliśmy Balde zamiast Martinem od początku?

1

Ferran fajnie Rashforda udaje

0

Perez nie odbiera

3

Klauzula sumienia nie pozwala mi oglądać dalej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

dopiero ogarnąłem, że Atletico Lookmana ściągnęło tej zimy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?