0

@Aequlibre mogłeś postawić celne podania


9

Zawsze byłem fanem DR Kongo. Z kim oni tam mają kosę? Z Angolą?

2

Zasłużony remis, Portugalia zlekcewazyla przeciwnika

0

Można grac takiego stojanowa ale jak Kolumbia pociśnie to wtedy wystarczy im remis w ostatnim meczu by wygrać grupę.

0

Cristiano musi schodzić do środka pola bo gdyby nie to raczej nie dotknalby nawet piłki

1

No i dlatego Messi powinien dostać max żółta. Dyskusja o czerwie to jakaś masakra xd

2

@BezglutenowyPedri przecież jak Portugalia wygra Mundial to z debata goat rozpocznie sie na nowo + 1000 goli xd

9

Szykujcie się.


3

No i człowiek żałuję ze nie wstał chociaz przetyrany byl mocno. Świetnie Argentyna i Messi wchodzą w turniej. Leo tym przejściem do MLS bardzo dobrze sie przygotował na te mistrzostwa i widać po tych bramkach ze forma jest. Pięknie!

0

Niestety. Przegraliśmy

4

Hahahahqhqag i Co Mielcar hahaha

1

@NeroTFP1 szósta niedlugo sie znajdzie. I taka kobieta będzie woleć zostać szóstą żoną Wiśniewskiego niz pierwszą i ostatnią żoną przeciętnego mężczyzny.

1

Na szczęście jutro Portugalia pokaże wielkie granie

3

150 mln i idziemy po Diomande.

3

@mekston myślę ze Kongo jutro zaskoczy

1

Dalej jednak daleko Ci do GOATa Kylian. Ale plusik daje przy Tobie


4

Przyjemny mecz w 2. Połowie, kupił mnie Egipt. Trzeba na nich bardziej zerkać w następnych meczach.

2

Cristiano Ronaldo!

0

@Katalończyk 99 z Walią tylko wygrali

0

Szkoda tylko ze jak Polska przegrywa 1. Mecz to to się musi kończyć brakiem wyjścia z grupy.

0

Na razie to 1. Mecz, zobaczymy co dalej. Ale juz czuć ze będzie wszystko na plecach Yamala, ale Raphinhi nie ma.

1

@FcPortoFan1999 piękny to byl turniej

0

Brawo kabowerdeńczycy !

1

Portugalia ma czerwony dywan do mistrzostwa

0

Straszne jest to ze Szwecja będzie czarnym koniem. Stworzyliśmy potwora

0

@maroon Xavi to zrobił. Koeman miał w 20/21 jeszcze Messiego. Jesien 2021 to juz była katastrofa i środek tabeli

6

Szwecja Tunezja to sie zapowiada na takie oczywiste 0-0. Ekwador WKS zapowiada sie spoko, ale coz, bezrobotnym nie jestem...

0

No i zaczynamy zabawe

1

Mateusz Borek to Cristiano Ronaldo polskiej komentatorki

0

@maroon no ale tam przynajmniej nie bylo Koemana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?