barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aequlibre mogłeś postawić celne podania
9
Zawsze byłem fanem DR Kongo. Z kim oni tam mają kosę? Z Angolą?
2
Zasłużony remis, Portugalia zlekcewazyla przeciwnika
0
Można grac takiego stojanowa ale jak Kolumbia pociśnie to wtedy wystarczy im remis w ostatnim meczu by wygrać grupę.
0
Cristiano musi schodzić do środka pola bo gdyby nie to raczej nie dotknalby nawet piłki
1
No i dlatego Messi powinien dostać max żółta. Dyskusja o czerwie to jakaś masakra xd
2
@BezglutenowyPedri przecież jak Portugalia wygra Mundial to z debata goat rozpocznie sie na nowo + 1000 goli xd
9
Szykujcie się.
3
No i człowiek żałuję ze nie wstał chociaz przetyrany byl mocno. Świetnie Argentyna i Messi wchodzą w turniej. Leo tym przejściem do MLS bardzo dobrze sie przygotował na te mistrzostwa i widać po tych bramkach ze forma jest. Pięknie!
0
Niestety. Przegraliśmy
4
Hahahahqhqag i Co Mielcar hahaha
1
@NeroTFP1 szósta niedlugo sie znajdzie. I taka kobieta będzie woleć zostać szóstą żoną Wiśniewskiego niz pierwszą i ostatnią żoną przeciętnego mężczyzny.
1
Na szczęście jutro Portugalia pokaże wielkie granie
3
150 mln i idziemy po Diomande.
3
@mekston myślę ze Kongo jutro zaskoczy
1
Dalej jednak daleko Ci do GOATa Kylian. Ale plusik daje przy Tobie
4
Przyjemny mecz w 2. Połowie, kupił mnie Egipt. Trzeba na nich bardziej zerkać w następnych meczach.
2
Cristiano Ronaldo!
0
@Katalończyk 99 z Walią tylko wygrali
0
Szkoda tylko ze jak Polska przegrywa 1. Mecz to to się musi kończyć brakiem wyjścia z grupy.
0
Na razie to 1. Mecz, zobaczymy co dalej. Ale juz czuć ze będzie wszystko na plecach Yamala, ale Raphinhi nie ma.
1
@FcPortoFan1999 piękny to byl turniej
0
Brawo kabowerdeńczycy !
1
Portugalia ma czerwony dywan do mistrzostwa
0
Straszne jest to ze Szwecja będzie czarnym koniem. Stworzyliśmy potwora
0
@maroon Xavi to zrobił. Koeman miał w 20/21 jeszcze Messiego. Jesien 2021 to juz była katastrofa i środek tabeli
6
Szwecja Tunezja to sie zapowiada na takie oczywiste 0-0. Ekwador WKS zapowiada sie spoko, ale coz, bezrobotnym nie jestem...
0
No i zaczynamy zabawe
1
Mateusz Borek to Cristiano Ronaldo polskiej komentatorki
0
@maroon no ale tam przynajmniej nie bylo Koemana