barcelonaLM
Dołączył/a: październik 2012
30 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Holandia skończyła sie z odejściem tej generacji 2006-2014. Jeszcze Koeman na ławce i wiesz ze zobaczysz nic
0
@Nazio_87 nie da się. Ostatni taki problem z konwersją sygnału telewizyjnego na Mundialu byl w 2002 roku, ale wtedy pewnie mało kto na to zwracał uwage
2
@Spider_Man a Honda oznacza "oryginalne pole ryżowe"
0
@FcPortoFan1999 ale to nie ma żadnego znaczenia, ze zaczął
0
@takisobiektos Brazylia, Turcja, Polska, koty w internecie
1
No dobra, ale stadiony robią mega wrazenie na tym Mundialu. Cos nowego
1
@Giwera jeszcze niedawno przecież były najpierw mecze indywidualne a potem drużynówka?
0
@Pawlak1992 nie wiem
1
@AmigoBlancos tu masz odpowiedź. Warto jednak zaznaczyć, że on to mówił z głowy, a Ty z internetu
4
Szczerze mówiąc wolę Niemców z mistrzostwem niż Anglię czy Francję
0
Przestrzeń powietrzna nad zachodnim Iranem zamknięta. Zbliża się atak Iranu na Izrael - być moze ostatnie fajerwerki przed podpisaniem dealu.
2
@norbi77 większość podstawowej XI Curacao gra w Europie w dobrych ligach
1
Iran ma przygotowywać się do odpowiedzi na ostatni atak Izraela na Liban. USA twierdzą, że deal wciąż jest blisko, a Trump mocno skrytykował ostatni ruch Netajahu.
5
@BojanKriKicz Perez kupuje 4 LO i to jest sensowny transfer? Co z Carrerasem, Mendym, Franem? Rozgrywającego dalej nie ma
3
@MessiForeverTheBest na Camp Nou będzie odpowiednio przywitany
2
20 lat temu Dudka spóźnił się do Odonkora. I to ikoniczne "Niestety"
0
I co Borek masz
0
@kkbarca środek obrony dalej wygląda co najwyzej przecietnie mimo wszystko
1
Perez robi ewidentnie Barcelonie na złość. Rok temu kupili już Carrerasa, teraz kupuje Cucurelle.
1
@Borneo ale kto mowi żeby Nawrocka miała byc matka chrzestna xd
1
@LAMC_10 to jest pytanie bardzo trudne
1
@Eklerek Świątek i Hubi juz skończeni, nadchodzi Era Chwalińskiej i Majchrzaka
1
@FcPortoFan1999 przynajmniej wygrał turniej ATP na każdej nawierzchni. Grono aktywnych tenisistow z tym osiągnięciem nie jest szerokie
2
Prime Hubi
2
Szlemowy Nadal 2022...
1
@NeroTFP1 ja też myślałem ze ogarnę Brazylię i Australię o 6:00, ale ciężko. Na Brazylii w 2. Połowie prawie zasnąłem, a na Australię wolałem jednak dalej pospać. Masakra..
0
Co można powiedzieć po nocy?
Brazylia - Maroko: niezły mecz w 1. Połowie, w drugiej Brazylia była bliżej wyjścia na prowadzenie, ale ogólnie remis to zasłużony wynik. Rapha widać, ze wraca po kontuzji, ale dość aktywny był w ataku. Na indywidualnościach mogą zrobić ćwierćfinał, ale nie wiem co dalej. Ten środek pola i pozycja "9" bolą.
Szkocja - Haiti: Haiti pozytywnie zaskoczyło i szkoda, ze nie wyrównali tak jak Katar z SUI. Szkocja wygrała, ale biorąc pod uwagę nastepne mecze uważam, ze 1 gol to moze byc za mało i mogą znaleźć sie w gronie 4 drużyn, ktore nie wyjdą z 3. Miejsca.
Australia - Turcja: dla mnie bardzo pozytywny wynik, Turcja jak na razie kolejny turniej nadmuchany balonik i na razie z potencjałem do dużego pęknięcia - nastepni rywale to USA, a Paragwaj raczej sie ogarnie, bo oni nie są tacy słabi.
Ogólnie jak na razie z europejskich drużyn tylko Szkocja ratuje honor 3 punktami, ktos powie, ze faworyci jeszcze nie grali, ale IMO widać, że zmęczenie europejskim sezonem + trudności z aklimatyzacją dają się we znaki. Zobaczymy jak będzie z postępem turnieju, ale ja tu widzę, że na tym Mundialu moze byc sporo pozaeuropejskich niespodzianek.
2
@ACMaldini3 no to mamy to co 4 lata na euro. 2 nastepne mundiale tez w sumie w normalnych godzinach, tylko Arabia znowu zima
0
@Lionel_Messi10 po co, juz swoje na tym turnieju wygrał. IMO będzie kończył z reprezentacja po tym mundialu
12
Europejskie drużyny jeszcze bez zwycięstwa na Mundialu.