1

@barcanawieki Ten Egipt raczej pewniak. Już pół roku temu były dość konkretne informacje a nawet spodziewano się prezentacji.

8

Xavi,Busqets i Iniesta razem trzymali Pedriego podczas kąpieli.

0

@esem91 Bez tych liczb to zauważyłem a wzrok mam słaby.

1

@Derean Gdyby grał w zeszłym sezonie więcej niż Araujo to być może byśmy mieli 3 tryplet.

0

@Popitek12 Tylko Casio cały czas na topie.

0

@macio_944 Piszesz "z Araujo na obronie" jak by to było chwilowe rozwiązanie.

0

Ale to chodzi. Dobrze, że 3 kawy dziś wypiłem.

0

Dobrze pamiętam, że Mourinho grając w eliminacjach LM niedawno śmiał się z Benfici, że zawszę z nimi wygrywał?

0

@July_6_BcN też jesteś sam z dwulatkiem?

1

@Encore Zdecydowanie dużo jej brakuje do GTA SA. Historia kompletnie mnie nie ruszyła.

1

@Croocers spowolniony postęp to tam jest cały czas tej gry.

0

@Joint21 Musowo kupuj PS4/PS5 by zagrać w remaster trylogii.

1

Czy powstała bardziej kojarząca się z Sony PlayStation marka niż Uncharted? Dla mnie to kwintesencja super zabawy właśnie bardzo połączoną z niebieską platformą. Masa wspaniałych wspomnień i Pan Boberek. Żadna gra nie przywołuje u mmie tak szybko uśmiechu na twarzy.

0

@AmigoBlancos Oczywiście

0

@A4ron Nie normalne jest to, że sędziowie na VArze nie mogą zmusić sędziego do weryfikacji wideo. Czy naprawdę siedzą tam i nie widzą ewidentnego błędu sędziego?

4

Mamy VAR i tak jawne złodziejstwo. Cytując klasyka "Nikt nic nie powie".

0

Control Deluxe Edition za 17 zł na PS5, brać/grać to ?

0

@blakkudium tylko nasrać na to brakuje

2

Jeszcze przed chwilą jakiś dziennikarzyna pisał, że z PSG to na pewno na CN.

0

@bohman819 1 % tak

0

@FcPortoFan1999 A mógł Papszun być legendą i sobie siedzieć na tarasie pijąc kawkę.

1

Dziś kolejne przecieki , że GTA 6 nie wyjdzie w maju. Kurde, Rockstar dajcie człowiekowi chociaż jeden powód do radości.

1

Real gra klasyka z nowym trener, czyli pięknie do starcia z Barceloną a później strogie lanie od dumy Katalonii. To wszystko jest kwestią czasu.

0

Ten dom tak rozwaliło bo ten dron był większych czy bardziej tutaj zadziałał pocisk z myśliwca?

1

Polak to nie ma luzu. Przed chwilą było trzeba być specjalistą od wypadków lotniczych, teraz już od dronów wojskowych. Naprawdę mam nadzieję, los nas trochę oszczędzi.

20

Najlepsze są takie Janusze co po porannej kupię dowiedzieli się, że jakieś drony spadły i wiedzą lepiej czy to ukraińskie czy rosysjkei niż polskie dowództwo sił zbrojnych.

0

@MOLESTA znalazłem to info, tak to były f-35 i F-16 z Krzesin.

0

@MOLESTA Czy to te F-35 holenderskie, które stacjonują w Poznaniu, zostały poderwane aby stracić drony ?

1

U nas jak coś spadnie to zawszę będzie to przypadek. Ciekawe jaka tragedia dopiero zmusi kogoś do podjęcia konkretnych i skutecznych działań.

0

Czemu zamykają lotniska w Warszawie jak drony spadły na wschodzie ? Czy w centrum też coś się działo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?