bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak z tą nową mafią? Wiem,że opisanie są bardzo skrajne więc zapytam La Rambly inaczej, jest blosko poziomu 1 i 2 ?
0
Podpisanie raportu medyczgeo przez Ter Stegrna to jego najlepsza akcja od kilku lat.
1
Bycie prezydentem spoko ale muszę przyznać, że takie mieszkanie w pałacu prezydenckim może być trochę niekomfortowe dla najbliższych prezydenta. Osobiście nie chciałbym .
1
Ten coś tam podpisze, tamten odejdzie za darmo do Arabii i cyk mamy spokój z rejestracją do stycznia.
1
@MesQueUnClub_87 Drugiej części raczej nie będzie. Twórcy powiedzieli , że nie mają zamiaru odcinać kuponów i zrobią drugą część jeśli będą mieli nadal oryginalne pomysły by tę serię rozwijać.
2
@MesQueUnClub_87 Jeśli ktoś nigdy nie grał w ten typ gry może śmiało próbować? Czy próg wejścia jest spory ?
0
@Criss18Barca to byli absolutni dominatorzy. Nikt nie zbudował w Polsce takiej ekipy jak tamta Wisła.
1
@Transu96 Ale z kim tak negocjował? Z ludźmi Laporty.
3
Rozumiem problemy z Ter Stegenem ale niech mi ktoś powie co tutaj robi jeszcze Penia ? Chłop chyba nie zarabia kokosów, że nikogo nie stać na jego kontrakt ? Kolejny żart w wykonaniu zarządu i zaczynamy sezon słabsi niż rok temu.
0
AEK Larnaka to zawszę trudny rywal, szczególnie latem.
6
Cubarsi chłopaku, teraz to zagrasz 70 spotkań w roku.
1
Polskie kluby kupują zawodników którzy mają być wzmocnieniem ale nie sprawdzają się w takich klubach Cvena. Tak się nie da.
0
@damianex10 Mój ojciec pierwszy telefon to miał te słynną pancerną nokie, koło 2000 roku ja późnej miałem te xpress music ale w kolorze niebieskim, super telefon. Nokia chyba miała jeszcze dobry moment jakieś kilka lat temu jak wydawała modele Lumia ? Dobrze kojarzę? Tylko one nie miały Androida ?
0
@kanver_ a nie uważasz, że te większe marki po prostu grają na pół gwiazdka w LK ?
0
@Stinger_ ciężkich rywali to miała Wisła Kraków gdy kilkukrotnie odpadała w ostatniej rundzie.
11
Prawda jest taka, że mamy szczęście po tym jak utworzono te Ligę konferencji. Gdyby nie to byśmy się mogli tylko modlić o grę w Europie. Podniecanie się jakimś awansem ekstraklasy w rankingach bo wygrawmy z mistrzami Zimbabwe to tylko nieśmieszny żart.
2
Lech to fajna ekipa ale Liga Mistrzów to nie rozgrywki dla chłopców w krótkich spodenkach.
2
Wydawca najnowszej Mafii nie udostępnił nikomu gry wcześniej do recenzji. No cóż, już po pierwszym dłuższym zwiastunie miałem złe przeczucia.
0
Pogoda wieczorne jak w środku jesieni.
1
@MesQueUnClub_87 Tak naprawdę to tylko 6 jest typowym gówniakiem.
0
@kuz Byłem na Rammstein i nie było tragedii, takie 7/10. Jednak w Chorzowie to jest dopiero kapitalna akustyka.
4
@Criss18Barca Dla mnie najgorsze lato chyba w życiu.
0
@Laminedependencia tylko to bluzy dla dzieci, patrz rozmiary.
1
@Karol145 Jestem ciekaw tych portów gothica na PS5. Gothic 1 i 2 to moje dzieciństwo a 3 była spoko ale kiepsko działała.
1
@Messibestplayerintheworld Następnie ręka Fermina co chyba był jeszcze większy skandal.
0
@Pomimo27 wsadzić w ciepłem,wilgotne i ciasne miejsce.
0
@clyde to chyba Helios jakaś promocja bo 32 zł w weekend to normalna cena.
0
@MesQueUnClub_87 Kiedy podali konkretną datę czyli dzień, miesiąc i rok ? Moim zdaniem nie było takiej sytuacji.
0
@macio_944 Zobaczymy, Rockstar nigdy nie przesuwał premiery gdy podał konkretną datę, tym bardziej, że przesunął grę z tego roku i to w sumie aż o rok więc nie wierzę w kolejną obsuwę ale lekki niesmak jest.
0
Dziś pojawiły się pierwsze plotki, że GTA 6 może zostać przesunięte na wrzesień. Kurcze, przesuwać grę o rok i jeszcze się nie wyrobić to nieładnie. Oby to tylko głupie plotki.