bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato Same zachwyty nad Widzewem w ostatnim czasie, szkoda tylko, że na boisku tego nie pokazują.
0
@gumaz Nie każdy pioskenarz jest Freddie Mercurym i nie każdy pilot jest świętej pamięci SLAB-em.
0
@RosjaninBut Normalny chłop.
0
Budowa stadionu to nie żadna filozofia i nie należy tutaj wierzyć w cuda też. Naprawdę Laporta nie mógł tego rozegrać inaczej i powiedzieć, że zagramy jak stadion będzie gotowy ? Nie przypominam sobie by jakiś klub 10 razy ogłaszał powrót a nowy stadion. Czy takie rzeczy działy się podczas budowy nowego Bernabeu czy Metropolitano ?
1
@A4ron Zostać selekcjonerem Portugalii i zdobyć mistrzostwo Europy to nie tylko spryt.
0
@Pawlak1992 No co zrobić, ożenić się.
0
Gavi po kontuzji i tak nic nie dawał. Jak Casado będzie zdrowy to będzie wszystko GIT.
2
Ten Sinner to zawszę mi przypomina gościa co ledwo co wyszedł z anoreksji albo chemioterapii. Naprawdę jak on to robi...
2
@MsBarca Dla sprostowania, podpułkownika pilota Macieja Krakowiana, został awansowany po śmierci.
0
Andrzej Chyra u Orłosia opowiadał o swojej chorobie alkoholowej. Osobiście oglądam dużo tego typu programów/podcastów i niesamowite ile znanych osób ma problemy z uzależnieniem a przecież ilu jeszcze się do tego publicznie nie przyznało.
0
@TR3YWAY będą gazy pod kołderką
0
25 zł za odświeżoną trylogię Batmana na PS5 to warto zainwestować taki hajs ?
0
A Ter Stegen zrobił te operację czy jak to się skończyło? Bo zgubiłem wątek.
1
@wyrek A dwa dni temu w radio, że paliwo będzie drożeć. Polska, kraj cwaniaków.
8
@Lionel_Messi10 A dlaczego miałby ma Mistrzostwa świata nie jechać? Bez przesady, gra eliminację, mistrzostwa już za niecały rok, pojedzie,pojedzie ;)
4
@draxidox Komorowski to był taki wuja, naprawdę strasznie kiepsko się prezentował.
2
@don'T.R.I.P.e będzie GTA 6
1
Lewy naprawdę bardzo cichutko zaczyna ten prawdopodobnie ostatni sezon w wielkiej piłce. Mam nadzieję, że się obudzi bo z Ferranem to wiecie co, może i z Levante wygramy ale nic więcej.
1
@MesQueUnClub_87 Generalnie też jakoś nie przedam ale uważam, że za dobrego aktora. Ostatnio oglądałem Warszawiankę i facet zna swój zawód. Ciekawostką jest, że Borys robił Capture Motion do pierwszego wiedźmina dla Geralta i pewnie nie tylko. Były wtedy ma starcie swojej kariery koło 2003-2005 roku.
5
Chciałbym się czymś podzielić z Wam podzielić. Nie wiem skąd mi się to wzięło ale straszliwie wpłynęła na ta katastrofa pilota. Mimo, że do tej pory go nie znałem, lotnictwem nie miałem nic wspólnego, dwa razy w życiu byłem na Air Show i to w sumie nie z własnej woli czy zainteresowań
(ostatecznie bardzo mi się podobało). Obejrzałem kilka wywiadów z tym facetem i mimo, że obcy wzbudził we mnie niezwykle pozytywne emocje. Przez cały weekend myślę o tym wypadku i jak to mogło się tak fatalnie skończyć, w głowie mam te płomienie i tylko z przerażeniem myślę co on mógł czuć w tych ostatecznych mokentach. Naprawdę nie wiem dlaczego tak zupełnie obcym człowiekiem się przejmuje, ale naprawdę siedzi mi to w głowie. Dobrej Nocy, La Bambo.
1
@lithotripter Zajebiście dokładny GPS, ogromna platforma Garmin gdzie masz od skurwysyna statystyk, programowanie treningów, podpowiedzi co do odpoczynku, treningu,latarka. Wysokościomierz,barometr i wszystkie tego typu czujniki. Podejrzewam, że zmierzy Ci ciśnienie krwi,EKG, mapy no i taki zegarek działa przez naprawdę wiele lat. No i generalnie pewnie jeszcze wiele różnych funkcji, generalnie robią super sprzęt i to bez dyskusji ale za nienormalne pieniądze.
5
Coś czuję, że Nawrocki to będzie największy populista prezydencki być może w historii. Chłop będzie gadał tak, że prawakom czyli większości będzie mokro ale na gadaniu się skończy.
0
@lithotripter Wszystkim a najłatwiej to porównać do samochodów. Dacia i Lambo też są do siebie podobno, to i to jeździ ;)
0
@pt9 Oni z tej serii Fenix robią jakieś bóstwo i sprzęt na miarę kosmicznych technologii. Mam Garmina za 1k i jestem zadowolony ale też uważam, że 2.5 klocka to jest max ile bym dał.
2
A ten Urbański to nie miał być największym talentem od lat a teraz szybki powrót na wspaniałe boiska ekstraklasy ? Naprawdę ten Lewandowski to nam się trafił jak ślepej kurze ziarno, patrząc na nasze talenty.
5
Liverpool wydał 525 mln czy to rekord i czy Barca ma już środki na rejestrację?
0
W jeżdża w naszą obronę Rayo jak chcę a dopiero PSG na przykład. Myślę, że tak wysoko ustawiona obrona to już w tym sezonie się nie uda. Do tego ten Rashford... Nieźle sobie go szwagry wymyślili.
0
@bartekvisca "Totalne zamieszanie w eterze po tym kiedy wysłali go w holding tuż po przylocie nad lotnisko w Radomiu o 19:09. Zirytowany sytuacją głos SLABa który niejako sam informował kontrolera na wieży o tym kto gdzie jest w powietrzu i kto jest kim. Do tego z każdą minutą wypalane paliwo i zapalający coraz bardziej zmrok. SLAB był wyraźnie wkurzony tym oczekiwaniem i brakiem adekwatnej odpowiedzi z pozwoleniem na zniżanie do pokazu. W trakcie gdy przez 15 minut był w holdingu i wisiał na FL120 w oparciu o QNE 1013,25 nad łąką na Skaryszewskiej wieża przekazała mu "QNH 1009" czyli podała mu elewację pasa do kalibracji wysokościomierza. Hipoteza robocza zakłada, że ze względu na haos w komunikacji i potrzebę orientownia się na pozostały ruch (FA-50 i MiGi) SLAB zapomniał skalibrować wysokościomierza o podaną wartość 1009 dla pasa w Radomiu i wszedł w pokaz z elewacją pasa na Krzesinach. Różnica pomiędzy jednym a drugim pasem wynosi 350ft. Dokładnie tyle o ile - wydaje się za nisko wszedł ostatni manewr i dokładnie tyle zabrakło do wyprowadzenia z bezpiecznym zapasem."
0
Ciekawa a zarazem szokująca hipoteza przyczyny katastrofy F16. Całość w komentarzu by nie zaśmiecać. Info dostałem od pasjonata lotnictwa który wyciągnął to z jakiegoś forum dla fanów. Dodam, że z takiej samej przyczyny w podobym sposób rozbił się F16 w 2003 roku ale wtedy pilot w ostatnich sekundach użył katapulty. Link dla zainteresowanych z tamtego wypadku :
0
Z jednej strony rozumiem, że są pewne zawody, pasję, zajęcia które wiążą się z ryzykiem śmierci i nie da się być w 100 procentach bezpiecznym i absolutnie jestem przeciwnikiem jakiś zakazów bo równie dobrze możemy zakazać wszystkigo co niebezpieczne ale chyba nie tędy droga. Z drugiej jednak uważam, że tyle śmiertelnych wypadków podczas pokazów lotniczych które jakby nie patrzeć są dla rozrywki i są co najwyżej ćwiczeniami to chyba jednak nie jest normalne, patrząc tym bardziej jak drogi jest to sprzęt i jak mało mamy przeszklonych ekspertów co potrafią prowadzić te statki powietrzne. Chyba nigdy nie słyszałem o takim wypadku podczas poważnych ćwiczeń wojskowych co o katastrofach podczas Air Show. MON ma twardy orzech do zgryzienia co z tym zrobić.