brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@L4ngusta gdzie i za ile? właśnie rozważam zakup dwóch sztuk i szukam odpowiedniego miejsca.
2
no dobra, ale adidas w starym dobrym stylu i miesiąc wcześniej, i trzeba przyznać że technologia robi robotę skoro zizou, del piero i becks są w tak dobrej jakości.
2
ale nike dojebało bangera, o panie
0
@LAMC_10 Moja półtoraroczna córa kocha ten bangerek!
0
@Criss18Barca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@Aragorn33 powinni ich tam napierdalać do ostatniej cegły, tyle ode mnie
0
czy ja dobrze widzę, że Sabaka dostaje wciry? elegaaancko
0
@Arkon do 25 roku życia małe miasto między Łodzią i Warszawą, od 8 lat małe miasto pod Warszawą, w bloku, ale ze względu na dwójkę dzieciaków zaczynamy rozważać zakup segmentu lub domu w okolicach miasta - jednak z wiekiem potrzebujemy więcej spokoju, a w obecnych czasach gdzie większość mieszkań w nowych blokach jest wynajmowana robi się coraz gorzej.
1
@Foton Vamos! U nas jeszcze trzy miesiące i druga dzidzia pojawi się na świecie.
0
powtórze się, jazdaa z onucą!
0
znaczy się nic jak tak dalej pójdzie to będzie z 20 serii
0
@Tasde witam w klubie :D
3
DAWAĆ ARSENALLLLL
0
o kurwa, ale transferazo, chyba przeprowadzam się z powrotem do Skierniewic
https://weszlo.com/rafal-gikiewicz-blisko-transferu-ambitny-cel-pierwszoligowca/
1
jaka to jest piękna historia o kopciuszku z mojego rodzinnego miasta.
https://sport.tvp.pl/93268740/historyczny-awans-unii-skierniewice-do-betclic-1-ligi-kamil-socha-i-jego-armia-dokonali-niemozliwego
5
NO TO TERAZ MI HERNANDEZ ZAIMPONOWAŁEŚ
3
no to penalti a favor XD
0
Prawda jest jedna i wszystkim dobrze znana, Barcelona mistrzem a Real kurwą do szczania.
1
trochę szkoda mi Trenta, w Liverpoolu był petem, w Realu stał się popielniczką
0
@Ilka jak mija ten chłodny łódzki wieczór?
1
cześć @Ilka ;))
8
ogromne gratulacje dla Wisły Kraków! ich miejsce jest w najwyższej klasie rozgrykowej.
2
@Szklaner staram się nie płakać, staram się nie płakać.
0
@Cyzix co ty tam mordo zamawiasz?
1
@The Game 10 szeroko pojęte urzędy, służby to inna sprawa, nie od dzisiaj wiemy, że żyjemy w państwie z papieru.
0
@The Game 10 to dziecko przede wszystkim im przeszkadzało, w tym problem.
0
@Ilka cześć Ilka :)
1
ale tam wałek komediowy poleciał
0
Upamecano jak wóz z węglem, co za kloc
0
o kurwa, wszystkie nielegalne stronki padły :O