brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Edoss i ja też pls
2
@BorzyKrzys system kaucyjny to nic innego jak sprytne narzędzie ekonomii behawioralnej - efekt straty i szybki zysk przy niskim nakładzie pracy. Ktoś, kto to wymyślił powinien dostać nagrodę Nobla i bez znaczenia jest to, gdzie te butelki trafiają.
0
widzę, że Ferran dwie bramki czyli kurwa se queda :/
0
@Sulimo a jesteś lokalsem apropo Modlina?
23
o ja pierdole, szok totalny jeśli chodzi o trenera
dziękuję trenerze za wszystkie lata i za ten mecz z Realem
6
Komentarz usunięty
3
@Aragorn33 totalnie nie przejmowałbym się tym co pisze Archivo Var, to jebane pety które nie mają totalnie pojęcia o piłce nożnej
1
ale ten Upamecano jest drewniany XDDDD
0
co jak co, ale Harry ma takie przyspieszenie jak wóz z węglem
3
iksde następny przyjebany sędzia, wcale Fede nie faulował
0
Vicek jaka fajna kurtka, on totalnie swoim lookiem nie pasuje do trenerki xd
0
@gumaz dokładnie, jechać peciaków
0
dobra Vincent, jedziesz tych peciaków
1
brawo panowie, przynajmniej próbowaliście
1
dobra, możemy wyłączać
0
im bliżej końca tym bardziej mnie telepie
4
powtórzę się, jedziemy z nimi!
1
jak to mówiła moja trenerka lekkiej atletyki - mosznę rozciągać moszna
0
@Kapitan9 przy czym jest totalnie nierówny z formą i to jest problem, oby ten mecz go podbudował.
0
@Chaoss papapapa xd
2
z całym szacunkiem, ale ten Gyokeres to jest pet do szczania
2
i gdzie tam był kurwa faul? Widzew > Arsenal, dzięki nara
10
no to niezły spalony, ja jebie
1
Jak Wiśniewski porobi Gyokeresa to w Łodzi mu zrobią piękne powitanie :)
1
5 w obronie xdddd
6
Chwała Polsce! Jedziemy z tym tematem!
1
jestem pewien co do awansu, ale drużyny przeciwnej :))
21
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH O CIE CHUJ
1
hymn na dwa głosy kurwa, co za paranoja XDDDDDD
1
@Pawlak1992 Waldemar Goszcz, przyjaciel mojego ojca.