0

no i elegancko, moja Unia wygrywa z Zagłębiem i jeszcze czerwień dla tych petów z Sosnowca :)

0

apropo KPO - pamiętam jeszcze jak dwa lata temu pracowałem w jednej z narodowych spółek kolejowych i mówiło się głośno o prefinansowaniu projektów z budżetu państwa, po czym to "odrobimy" przelewami od Unii Europejskiej. od razu było wiadomo, że PiS wie co robi by uwalić następne rządy :)

1

@Pawci023x da się, od 7 lat razem, od dwóch w małżeństwie i od 9 miesięcy z bobo na pokładzie.

0

@GeneralXavi widok szczęśliwego dziecka, amen.

0

Czy ceny w sklepie fizycznym w Barcelonie a Barca Store jakoś drastycznie się różnią? Nie liczę oczywiście kosztów dostawy.

1

@jacobFCB trzymaj się Jakub.

0

czy ktoś ma numer lotu, którym podróżuje ekipa Barcelony? :)

0

@lajcior a ja uważam, że to zależy - pracuję hybrydowo i jeżeli potrzebuję urwać i nie muszę brać urlopu to 26 dni to bardzo dużo. teraz mamy koniec lipca, a ja wykorzystałem 2 dni urlopu wypoczynkowego i tydzień ojcowskiego.

0

@lincoln25 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

23

@jacobFCB będzie dobrze, niech Bóg ma Was w opiece!

0

no to emeryt Adamek chyba padnie tam w pierwszej sekundzie

1

Jeżeli mamy tutaj kibiców reprezentacji Portugalii lub Liverpoolu - składam Wam szczere kondolencje, bo śmierć Joty to jednocześnie strata fantastycznego piłkarza. Trzymajcie się!

0

Czy ktoś z szanownych bamblowiczów jest członkiem klubu lub penya? Chętnie wykorzystam discount 5% lub 10% na zakupy w oficjalnym sklepie.

0

@Kubsoleon dobra, a która jest która patrząc na oficjalną stronę?

0

@Michael24 no właśnie ja tez zaraz zamawiam :)

2

@Lanosss a Jan de Zeeuw senior chyba był dyrektorem reprezentacji za czasów Leo, a na bank był menedżerem Jurka Dudka.

1

XDDDDDDDDD o ja jebie

0

Co ten Sinner XD

1

ale to jest partizado

0

Sinner to jest kocur, ojaciepanie

0

@Cule1234 mnie nie bawi, bo są osoby zainteresowane przejściem do jej ugrupowania.

6

@Douglas co tam robi uszaty?

3

wygląda na poważną kontuzję zawodnika Wisły, damn

1

@Kaktusek Chciałem sobie kupić na urodziny i nie ma opcji XD

0

Pululu +1 mln do wartości rynkowej :D

0

strasznie irytujący gość, taki typowy Janusz w wersji hiszpańskiej, trafiło się ślepej kurze ziarno

0

@CLS63AMG mi potrzeba XL/XXL i kobita nie kupi od byle typka który już sobie w niej śmigał a nówka funkiel :D

0

mordeczki, jest opcja kupić gdzieś legitną meczówkę? kobita chce kupić mi na urodziny, ale bida.

0

@Safrani aktualnie mam na oku 1.6 PT, 180/225 km, które opinie ma dobre/bardzo dobre.

1

@Safrani ja jeszcze francuzami od lat i nigdy nie miałem żadnych problemów silnikowych, od 5 lat 2.0 HDI.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?