brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a ja powiem tak - niezależnie od tego, czy jutro nasz zespół awansuje do finału to i tak są wygrani. półfinał po latach kryzysu to bardzo dobry wynik i nie próbujcie tym handlować
0
makaroniarze jak zwykle autosan ustawiony i tak można grać, jebani
0
a tak swoją drogą, to wszystkich instagramowców mogę zaprosić do obserowania profilu ladel.blaugrana (https://www.instagram.com/ladel.blaugrana/), chłopaki robią naprawdę zajebiste spotkania meczowe i przy najbliższej okazji zamierzam się na taką transmisję wybrać :)
0
@FcPortoFan1999 ziobro zaskoczenia
1
Gavi mistrz co prezesowi w potylicę przyjebal XD
4
no to teraz posłuchajmy eksperta od siedmu boleściu Jurasa Dudasa :)
0
tu karnych nie będzie, shotujcie
0
KARNY KRUWAHJDI)ASJNUDNAS{(UAU(_SNDUJA SN MUSI BYĆ 3:2
0
NO KURWA TO JEST KARNY DO CHUJA PANA
1
przecież Ferran dostał po łydce
1
6 minut, to musi być brama na 3:2
1
Popłakałem się dosłownie. VAMOS KURWA, VAMOS BARCA
1
po prostu brak słów, najważniejszy moment sezonu i chłopaki łapią totalny zjazd :(
0
no i po meczyku, ale teraz wejdą na hype kurwa
0
ja jebie, ale mam ciśnienie wysokie oglądając ten mecz, VAMOS
0
no i znowu Martin na tapecie XDDDDD
0
Martin klasycznie, prawie złamany spaleniec
1
no i jeszcze Darek odjebał co jego przed meczem XDD
0
mamy Rodrigera
- J. Dudek
0
@UriBoyka przyjacielu, na pw.
1
@FcPortoFan1999 zawsze, a smyrasz po plecach?
0
o, widzę, że strumyk zdechł więc można iść spać zamiast oglądać śmietankowych
0
@BialyKolorDoDupy mecz o 22:00, po co sprzedawać dziecko.
0
tak sobie oglądam mecz, a gdyby taki Cucurella big comeback barcelona remix?
0
to nie jest mecz Pululu :(
2
@mekston imo półfinał może być trudniejszy niż finał, takie mam przeczucie
1
ŚMIETANKOWI WYPIERDALAĆ LAALALALALAAAAAA
0
100 zł na Real, hold my money bijacz
3
@michal26 jeżeli ten sondaż będzie mieć choć minimalne pokrycie z rzeczywistością, to w drugiej turze Nawrocki to bierze.
0
niech wpuszcza Inigosa, gorzej nie będzie