1

a ja powiem tak - niezależnie od tego, czy jutro nasz zespół awansuje do finału to i tak są wygrani. półfinał po latach kryzysu to bardzo dobry wynik i nie próbujcie tym handlować

0

makaroniarze jak zwykle autosan ustawiony i tak można grać, jebani

0

a tak swoją drogą, to wszystkich instagramowców mogę zaprosić do obserowania profilu ladel.blaugrana (https://www.instagram.com/ladel.blaugrana/), chłopaki robią naprawdę zajebiste spotkania meczowe i przy najbliższej okazji zamierzam się na taką transmisję wybrać :)

0

@FcPortoFan1999 ziobro zaskoczenia

1

Gavi mistrz co prezesowi w potylicę przyjebal XD

4

no to teraz posłuchajmy eksperta od siedmu boleściu Jurasa Dudasa :)

0

tu karnych nie będzie, shotujcie

0

KARNY KRUWAHJDI)ASJNUDNAS{(UAU(_SNDUJA SN MUSI BYĆ 3:2

0

NO KURWA TO JEST KARNY DO CHUJA PANA

1

przecież Ferran dostał po łydce

1

6 minut, to musi być brama na 3:2

1

Popłakałem się dosłownie. VAMOS KURWA, VAMOS BARCA

1

po prostu brak słów, najważniejszy moment sezonu i chłopaki łapią totalny zjazd :(

0

no i po meczyku, ale teraz wejdą na hype kurwa

0

ja jebie, ale mam ciśnienie wysokie oglądając ten mecz, VAMOS

0

no i znowu Martin na tapecie XDDDDD

0

Martin klasycznie, prawie złamany spaleniec

1

no i jeszcze Darek odjebał co jego przed meczem XDD

0

mamy Rodrigera
- J. Dudek

0

@UriBoyka przyjacielu, na pw.

1

@FcPortoFan1999 zawsze, a smyrasz po plecach?

0

o, widzę, że strumyk zdechł więc można iść spać zamiast oglądać śmietankowych

0

@BialyKolorDoDupy mecz o 22:00, po co sprzedawać dziecko.

0

tak sobie oglądam mecz, a gdyby taki Cucurella big comeback barcelona remix?

0

to nie jest mecz Pululu :(

2

@mekston imo półfinał może być trudniejszy niż finał, takie mam przeczucie

1

ŚMIETANKOWI WYPIERDALAĆ LAALALALALAAAAAA

0

100 zł na Real, hold my money bijacz

3

@michal26 jeżeli ten sondaż będzie mieć choć minimalne pokrycie z rzeczywistością, to w drugiej turze Nawrocki to bierze.

0

niech wpuszcza Inigosa, gorzej nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?