0

@Irmscher10 daj pw z ogłoszeniem, jeśli masz

0

@clyde myślałem o nim tak szczerze mówiąc, ale nie zmieści mi się w podziemnym garażu :D

0

pany, 90 tysięcy do wydania, potrzebne rodzinne kombi lub SUV z automatem w zestawie - na myśl przychodzi mi Peugeot 508 / 5008, Renault Talisman, rocznik 2020+

Ma ktoś jakieś sprawdzone propozycje?

0

siema! chciałbym zakupić koszulkę meczową na ten sezon i tu pytanie - gdzie najlepiej, najbardziej legitnie a przy okazji nie za miliony?

0

@gumaz być może Nenad.

12

@Majkel34 Oby Trzaskowski.

0

@LeoMessiiBarcaPepa 5 w 1 zapewne, my mamy wcześniaka i mamy te szczepionki za darmo, a po drugie, nie wydaje mi się, żeby Ci którzy zarabiają dobre pieniądze narzekali na wysokie utrzymanie dzieci.

1

@sevs wirus rsv, mało bezpieczny dla maluchów

11

ciężko się żyje z myślą, że córa leży w szpitalu a człowiek siedzi i myśli co ze sobą zrobić. jutro pewnie nie będę oglądać tak więc życzę wszystkim dobrego widowiska. Visca el Barca!

8

@VegetaPolska przecież tu sprawa jest dla niego totalnie prosta - udowodnienie, że gość jest niepoczytalny po to by go wpakować do zakładu psychiatrycznego, tyle. kto inny miałby go bronić, jego własny ojciec?

1

@Jakchcesz to od początku wiadomo, tym bardziej wybierając Zaborowskiego jako papugę

0

jeśli Alosno do Realu, to szwagry muszą się ogarnąć jeśli realnie myślą o Frimpongu :)

0

@cchesterr43 a po co Ci, skoro filmik lata w necie?

1

@Hawajczyk było i jest

0

@Hawajczyk też tak słyszałem, mnie wystarczy nagranie tej kobiety z bliska, dziękuję

0

@szymek029 chłop odciął głowę portierce i podziabał ciało, typ 22 lata

1

to co się odjaniepawliło na uniwersytecie, brak słów po prostu

0

@bezalkoholowy pierwszego dnia konklawe jest jedno głosowanie, każdy kolejny dzień - cztery głosowania planowane.

0

tak się zesrać, metr przed kiblem, dramat - czas iść spać i liczyć na to, że w sobotę zrobią co trzeba.

0

@speed1 po chuj w koszulce Interu skoro założył Realu?

0

AJSDHASDHASHDAHSDHASHDJAHSD ASD ASDASDASCDASCD CASD

0

dobra, Leandro schodzi czyli Inter wsiada do autobusu :)

2

O KURWA JA PIERDOLE

0

dobrze, że jutro pracuję z domu, lecimy duuuuur %

0

O JA PIERDOLEEEEEEEE

0

@SelloutCrowd Montoye to ja Ci zaraz pokaże jak sprzedam Ci prztyka w ucho. VAMOS!

2

Uszaty, jeśli to ma być ten mecz to niech tak się stanie! Pokaż że chcesz, potrafisz i nie zawiedziesz. Pokaż, że jesteś godzien noszenia koszulki z tym herbem. Dziś tylko zwycięstwo! ❤️

0

łatwo nie będzie i jeśli mają poczuć smak porażki to teraz, a nie w finale. Vamos!

0

@lucca87 niczego takiego nie zakładam, po prostu stwierdzam, że przegrana w finale boli dużo bardziej od przegranej w półfinale.

0

@mr Barca a mnie będzie boleć przegrana w finale bardziej od przegranej w półfinale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?