catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A co jak Lewy walnie znowu 40 goli. Nie przedluza z nim umowy za polowe ceny zeby byl uzupelnieniem skladu?
A jest na to szansa bo teraz bedzie dostawal pily z obu stron boiska.
6
No bedzie mial niezle show zrobione przez swoich kibicow za bramka. Ciekawe co w niego poleci..łeb swini, petardy...
0
Oby Real sie zaorał tam i zaczal sezon jakimis leniwymi remisami co bysmy zbudowali bezpieczna przewage. Atleti da rade bo oni fizycznie sa dobrze przygotowani zawsze.
22
Perisicia powinni wziac mimo wszystko, nie wazne czy kogos sprowadza na LS czy nie, swietne uzupelnienie skladu
0
My mamy takie szczescie to zawdonikow z dziwna szemrana historia transferowa
0
@zabibarca chlopcze jak ja kibicowalem Barcelonie to Puyol jeszcze na ławke sie nie łapał.
3
Tego Varele odpalilo Porto U17 i 8 mies bez klubu byl az sie zlitowalo nad nim DynamoZ U19 gdzie zagral cale 29 min. Czy u nas skautami sa dzieci Steviego Wondera?
27
Troszczeczke nam weszli na glowe zawodnicy. Bedzie sie klub pytac o zdanie czy moze kupic se lepszego bramkarza Marcowi bo on jest juz za slaby.
26
Dziwi mnie ze my nadal mamy taki pulap pensji ze sredni zawodnicy co maja 1,5-3mln pensji przychodza i dostaja 12-13 a taki Ramos odchodzi z Realu bo mu Perez podwyzki nie dal z 12 na 13.
U nas Umtiti dostaje 17 bo zagral sezon dobry, Ramos po calej karierze nie wynegocjowal
3
Ogolnie to koncza sie kontrakty CR7 i Messiego, moze takiego potwora na nowy sezon zbudujemy xD ale by to chodziło...no bo nie biegało... xD
A tak jesli mnie TM nie myli to L.Sane jest wolny i KdB?
0
troszku zostalo jeszcze
https://www.fcbarcelona.com/en/live-works-spotify-camp-nou
1
A oni nie powinni zaglosowac na swojego nowego kapitana?
0
@pt9 dobra do Chrome dziala Adblocker Ultimate. po temacie :)
0
@pt9 no nie dziala, uBlock w Chrome. Wchodzisz na artykul i masz zblokowany kontent
0
@pt9 tak tez tego uzywam, ale np Realu strona sie wycwanila i blokuje kontent jak wykryja AdBlocka. jak tutaj to zrobia to bedzie problem.
0
REKLAMY na stronie
Kiedy był pomysł, artykuł czy nawet ankieta o wprowadzeniu subskrypcji na strone. Czy przy ilosci uzytkownikow jakby kazdy zaplacił te 9,99zł miesiecznie to wyrownaloby zysk po usunieciu reklam?
Np 6,99zł za dostep do artykułów pelnych a jak darmo to tylko pierwszy akapit jak na Onet.
9,99zł daje dostep do La Rambli i reszty strony.
0
@Majczel97
https://www.fcbarca.com/user/MirusAmisz" contenteditable="false">@MirusAmisz
Dlatego my musimy sie znizac do jego poziomu? Albo gorzej? My tak robimy z kazdym zawodnikiem ktorego nie chcemy.
3
Czy ten klub potrafi cokolwiek na poziomie załatwic. Kazdego grajka wypychamy uprzykrzając mu zycie w klubie. Ładna wizytówka.
0
Nie chodzi tu o to ze nie mial szans siegnac tego rogala, ale my szukamy bramkarza typu ThiboC ktory wlasnie taka pilke by wyciagnal. Czyli wybronilby nam wynik, pokazalby cos ekstra a nie tylko usprawiedliwienie ze trudna pilka. Marc od 3-4 lat takich pilek nie wyciaga a nam potrzeba bramkarza ktory czesciej niz czasem zrobic cos ekstra w meczu o stawke.
3
To pewnie kolejny transfer gdzie aspekty sportowe nie sa wazne tylko układy i pranie kasy.
2
A on sie teraz qwa transferami zajmuje?
2
@TR3YWAY Jak mi sie spodobal za 50zl z decathlona se stoperem to taki sobie kupilem. totalnie mi wisza teorie ile powinno cos kosztowac. Ma mnie sie podobac i odpowiadac.
7
@bartulek98 nie zrozumiales sarkazmu?
7
Piłkarsko sie broni bo to jakosciowy zawodnik, ze zdrowiem słabo no ale kto mógl to przewidziec xD
15
Real to robi z glowa. Powyzej 30ki max 1 rok kontraktu i przedluzanie co rok.
A my 33 latkom dajemy 4 letnie kontrakty na 20 mln
1
Marc pewnie mysli ze skoro niemiec jest trenerem to bedzie mial wzgledy. No jak kupimy bramkarza a on bedzie siał ferment to zostawi po sobie straszny niesmak...
3
On ma problemy z koordynacja i tzw Agility, widac po nim ze wiele go kosztuje ustawienie ciala do przyjecia pilki ktora nie leci mu wprost na lewa noge, a lewa noga to jedynce co ma. Niestety ale to wyglada karykaturalnie jak on za wszelka cene proboje nie kopac pilki prawa nogą. Nie ma predyspozycji na dynamicznego ofensywnego lewego obronce, ani na solidnego cofnietego obronce bo popelnia za duzo bledow.
0
QWa co jedna to lepsza, móglbym ogladac na okrągło. A te rogale Yamala po długim to bedzie jego znak rozpoznawczy na lata. Cos a'la Messi miedzy nogami obroncy po krotkim rogu.
2
Niedlugo w kontraktach beda zapisywac ze zawodnik nie musi wracac do obrony. Co to qwa za bzdury.
0
a 19 to nie jego numer na koszulce?