catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Felixa nie skusila kasa tylko to ze nikt go nie chcial w Europie.
Narracja pieknie dyktowana przez Laporte bo kogos trzeba sie pozbyć.
0
@Redakcja daloby zrobic artykul o Dro? jesli juz byl to sorry ale fajnie by bylo poczytac na swieżo o zawodnikach ktorzy wyskoczyli teraz na turneee
0
Niech poczeka, nie jest to top grajek, nierówny. Niech sie nie zdziwi jak po slabym teraz sezonie nawet Celta go nie bedzie chciala zatrzymac. Troszke sie zachowuje jakby byl gwiazda juz
23
Raphe przerzucic na 1szego i dodac Inigo do 5tki
0
Rapha to nie skrzydlowy, nie robi przewagi, jest najlepszy na 9.5 albo 10tce. Nawet w towarzyskim nie sproboje dryblingu.
3
co se chlopaki graja, jak ja tesknilem za tym
0
Wie ktos czy Rashford jest dostepny na ten mecz?
0
Spotify Camp Nou bez Camp Nou. Czy to dobry moment na negocjacje?
2
to by byla najszybsza droga i najmniej inwazyjna. nawalic reklam na koszulki
1
@draxidox PIS sie przejechal na swojej polityce. brak zadan domowych, laba w szkole do 8 klasy, nie ma poczucia odpowiedzialnosci ani karnosci za swoje decyzje, tak mlode spoleczenstwo jest glupie i bedzie uzaleznione od socjali ale dziura w logice jest taka ze na te socjale sie nie chce im pracowac.
0
@severius Juve jest biedne, nie ma kasy. Musza sie pozbywac grajkow nawet koncząc kontrakt
11
Paco Alcacer tez jest do wziecia za darmo
12
Araujo Yildiz deal
0
@blaugrana158 te koncowki gdzie nas cisna i czesto gubimy gole i trzeba w 11 zasuwać? no na bank idealny ;)
0
@Arcybiskup tak ale kazdy wie dlaczego Barca miala opory.
0
Na pewno pójdzie w swiat ze BArca nie jest w stanie zagwarantowac rejestracji. Wiec kazdy sie 2 razy zastanowi zanim sie zgodzi na transfer do nas.
0
@BarcaToSensZycia musial ze wzgl na FFP
1
@FrankliN7 mysle ze nie mamy juz tego problemu XD
0
@Bogan Roma to troche inna pólka kiedys niz Athletic, oni zawsze grali w LM i byli topowa ekipa.
0
@wariacik96 ale wteyd nie mozna go sprzedac, bo nie moze byc zarejestrowany w 2 klubach w ciagu sezonu. Dziwne plotki
2
@Seneka no juz nie bedziemy sie na sztuki rozliczac, chodzi o idee i o hipokryzje chrzescijan ;)
Juz pomijam fakt w jaki sposób chrzescijanstwo sie rozplenilo na swiecie (krucjaty) wiec jak ktos zna historie to wie po co byla religia, i podchodzi sceptycznie do tego.
5
@Kgorecki2500 Na swiecie jest 3000 bogów w różnych religiach, chrześcijanie nie wierzą w 2999 a ateista w 1 więcej. Nazywanie kogoś ateista bo nie wierzy akurat w twojego jest naciągane.
Polecam
19
Dlaczego ktos mialby domagac sie zwortu za customowa koszulke? To tak jakby zmowic koszulke Lewego z nr 1 i domagac sie zwrotu bo nie dostal tego nr.
1
@kacperFCB_ no wlasnie o tym mowie o gwarancjach, plotki to jest normalne
0
Ostatni rok tego show, wroca wplywy ze stadionu bedzie normalnie wkoncu.
0
To wygląda jak mecz legend Barcy ze zwycięzcą LM. Mysle ze PSG i tak gra na pół gwizdka bo 10 to mogliby im wkulać bez problemu.
0
@ViscaBarca123 wiec żaden z niego talent, jest poprostu kolejny mlodzikiem z dobrymi warunkami fizycznymi i motoryka.
0
Czyli nie robi nic czego nie robilby dryblujacy pilkarz o dobrych szybkosciowych warunkach fizycznych, ma natomiast wszystkie braki jakie ma kazdy zawodnik ktory zostaje no-namem.
Talentem to bylby jakby po tych pseudo dryblingach potrafil podjac dobra decyzje a jak np Yamal. A nie ze ma sie tego dopiero nauczyc.
Nie robi nic zeby go nazwac talentem.
23
Kurde szkoda go, on na prawde pokazywal dobra gre, odwazna jak wchodził. No nic trzeba zaufac trenerom tak jak Alena i Puigiem
1
Perisic by sie lepiej nadal.