0

Mam dziś na spróbowanie Kozela Leżak z Czech i wyprodukowanego w Polsce pod rzekomo czeskim nadzorem. I o ile ten czeski mi smakował, to ten drugi jest byle jaki... Szczególnie po przełknięciu. W Czechach to chyba nawet menel pije z klasą.

0

@kris81 Najlepszy buk na świecie. Grało się kiedyś, gdy był legalny. https://zapodaj.net/images/69b719f272cc7.png

https://zapodaj.net/images/8a0353c8d5714.png

1

@Isso89 Bo już wtedy łobuz kochał najbardziej, a że raz w miesiącu musiał pięścią przypomnieć, kto w domu rządzi...

6

@kerouac Dobra chrzestna. Mi kupiła kiedyś chałwę, to wywaliłem za płot.

0

@Isso89 Jako Hermiona nie była pełnoletnia. Chyba że chodzi Ci o Emmę Watson.

0

@Isso89 Nielegalna.

2

@Coutinho007 Strzelanina jak w 39’

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jak ktoś ma niedosyt piłki na dziś, w EuroSport 2 trwa mecz Pucharu Niemiec: Eintracht Brunszwik - Hertha Berlin. Mamy 4:3 w 67’ minucie. Dwa ostatnie gole padły w dwie minuty.
Edit. Zapomniałbym dodać, że gra Hertha Krzysztofa Piątka (przypomniał się Szpaku i Bayern Lewego).

4

Jak widać w przypadku pewnego użytkownika, Avada Kedavra nie działa.

0

@jeyx77x I co najważniejsze, Czesi nas piwo.
Właśnie piję ziminiutkie https://zapodaj.net/images/387cb6b1cf258.jpg

0

@justfootball Kiedyś jednemu gościowi bez ręki nie chcieli wypłacić renty, bo mieli chyba nadzieję, że mu odrośnie. :D

1

@Colon Stawiam na 1:3

1

O 22:00 w EuroSport 1 półfinał US Open ATP: Carreno-Busta - Zverev. Rzadko to piszę, ale oby Niemiec wygrał.

126

@Janiama A co Ty tu jeszcze?... :D
Lepsze były Twoje codzienne raporty o zakażonych.

0

@FafitFCB Przydałby się gruby od kebabów.


0

@Tomo1989 Mnie na kompie firmowym ciągle wyskakują prezerwatywy...

3

@KarwanLaMasia Moje na domowe i wyjazdowe mecze.
https://tiny.pl/7j4rd

0

@karol000pl Dzięki, mecz 12-minutowy trwał 20.

0

@karol000pl Sezony, na kompie.

0

@donleoJR Gdzie?

0

Jest jakiś sposób na omijanie w FIFIE online graczy ze słabym łączem? Tak klatkuje, ze ciężko się gra.

0

@DonMatteo901 Pora umierać, lepiej już nie będzie.

1

Napisałbym, ale zapomniałem. :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kuracjusz Ten sam, który po przejściu do PSG powiedział, że nie po to przyszedł z Realu, żeby siedzieć na ławie. ^^

0

@BarcaInfo Dziurawa ta bułka.

0

@TheGoldenEleven Dałem 2 gole Lens, więc jest jeszcze sznasa.

0

@Elosek Więckiewicz...

4

Bułka w pierwszym składzie PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?