cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam dziś na spróbowanie Kozela Leżak z Czech i wyprodukowanego w Polsce pod rzekomo czeskim nadzorem. I o ile ten czeski mi smakował, to ten drugi jest byle jaki... Szczególnie po przełknięciu. W Czechach to chyba nawet menel pije z klasą.
0
@kris81 Najlepszy buk na świecie. Grało się kiedyś, gdy był legalny. https://zapodaj.net/images/69b719f272cc7.png
https://zapodaj.net/images/8a0353c8d5714.png
1
@Isso89 Bo już wtedy łobuz kochał najbardziej, a że raz w miesiącu musiał pięścią przypomnieć, kto w domu rządzi...
6
@kerouac Dobra chrzestna. Mi kupiła kiedyś chałwę, to wywaliłem za płot.
0
@Isso89 Jako Hermiona nie była pełnoletnia. Chyba że chodzi Ci o Emmę Watson.
0
@Isso89 Nielegalna.
2
@Coutinho007 Strzelanina jak w 39’
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jak ktoś ma niedosyt piłki na dziś, w EuroSport 2 trwa mecz Pucharu Niemiec: Eintracht Brunszwik - Hertha Berlin. Mamy 4:3 w 67’ minucie. Dwa ostatnie gole padły w dwie minuty.
Edit. Zapomniałbym dodać, że gra Hertha Krzysztofa Piątka (przypomniał się Szpaku i Bayern Lewego).
4
Jak widać w przypadku pewnego użytkownika, Avada Kedavra nie działa.
0
@jeyx77x I co najważniejsze, Czesi nas piwo.
Właśnie piję ziminiutkie https://zapodaj.net/images/387cb6b1cf258.jpg
0
@justfootball Kiedyś jednemu gościowi bez ręki nie chcieli wypłacić renty, bo mieli chyba nadzieję, że mu odrośnie. :D
1
@Colon Stawiam na 1:3
1
O 22:00 w EuroSport 1 półfinał US Open ATP: Carreno-Busta - Zverev. Rzadko to piszę, ale oby Niemiec wygrał.
126
@Janiama A co Ty tu jeszcze?... :D
Lepsze były Twoje codzienne raporty o zakażonych.
0
@FafitFCB Przydałby się gruby od kebabów.
0
@Tomo1989 Mnie na kompie firmowym ciągle wyskakują prezerwatywy...
3
@KarwanLaMasia Moje na domowe i wyjazdowe mecze.
https://tiny.pl/7j4rd
0
@karol000pl Dzięki, mecz 12-minutowy trwał 20.
0
@karol000pl Sezony, na kompie.
0
@donleoJR Gdzie?
0
Jest jakiś sposób na omijanie w FIFIE online graczy ze słabym łączem? Tak klatkuje, ze ciężko się gra.
0
@DonMatteo901 Pora umierać, lepiej już nie będzie.
1
Napisałbym, ale zapomniałem. :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kuracjusz Ten sam, który po przejściu do PSG powiedział, że nie po to przyszedł z Realu, żeby siedzieć na ławie. ^^
0
@BarcaInfo Dziurawa ta bułka.
0
@TheGoldenEleven Dałem 2 gole Lens, więc jest jeszcze sznasa.
0
@Elosek Więckiewicz...
4
Bułka w pierwszym składzie PSG.