cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 Nie ma za co. ;)
https://www.filmweb.pl/film/Seksualni,+niebezpieczni-2011-620649
2
@Kengo Tak samo jak zagłówki w autach. Wprowadzono, gdy ludzie masowo uszkadzali kręgosłup. ;)
9
Baloniku nasz malutki, rośnij, rośnij okrąglutki. Balon rośnie, że aż strach. Przebrał miarę no i trach!
2
@Comentateiro Lubię go, tak poza tym.
1
Zaraz wpadnie Don-Corleone i zobaczymy, kto z wychwalających dziś Polskę, szydził z niej ostatnio!
10
To jest gra typu, ty do mnie, ja do ciebie.
2
@PatrychoO Szkoda trochę tej córki w 5:20, że ma ojca idiotę. :D
1
Można zacząć pompować balonik.
0
@Mesi12 Pani sędzia* :D
2
@Mario96w Nie zasypiaj przy zamkniętym oknie, bo nie doczekasz poranka.
6
@Don-Corleone Uważam, że i tak wystarczająco długo okazywał cierpliwość i sprawiał nam kibicom przysługę, że mogliśmy go oglądać. Jest głodny zwycięstw, a to głód sportowców. Jeśli nie z nami, to nie mam nic przeciwko, żeby w innym klubie. Dla mnie bezapelacyjnie pozostanie najlepszym Panem piłkarzem.
1
Już za chwilę LA Lakers - Houston Rockets
1
@BartqRKO Wszystko jest na sprzedaż.
Choć nie chcemy, to świat nas zmusza
Jak wysoka cena, w nas coś zmieni i poruszy.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dałem na kuponie BTTS w II połowie po kursie 3.75
0
@koziar Ostatnio męczę ze znajomym wszystkie odcinki Kiepskich i Miodowych Lat. Piękne czasy.
0
@koziar
0
Oglądam od początku wszystkie części X-Mena. Właśnie skończyłem Wolverine z 2013, ale widzę, że tu dzieje się więcej akcji. ^^
0
@kamilo0066 Przypadki... Teraz modne słowo to incydenty.
0
https://x.com/i/status/1302700998360797185
1
@Kamilos84 Co zrobił? Bo oglądam Hiszpanów.
2
@BarcaInfo Dobrze, że mamy swojego Michała Pola na La Rambli. :)
0
@matirix20 Gdzie Ty z tym Messim? :o
0
Ładnie Węgrzy powalczyli w II połowie.
0
Nemanja Nikolics wchodzi i po 3 minutach ładuje gola Rosji.
0
@escarabajo Młodsza kadra Ukrainy też robi wrażenie.
0
Rosja w drugim meczu pod rząd z trzema golami. A my zapewne z Bośniakami co najwyżej remis.
1
@Coutinho007 Mea culpa, dzięki.
1
@sokot Drugi najlepszy strzelec, nie zasłużył na to.
0
@Mario96w 1 runda.
1
@Mario96w Król zwyciężył. Leżeli na glebie i mu łapę wykręcił.