cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co, jeśli pojechali razem na wakacje do domku letniskowego i to było powodem? :O
https://streamable.com/sjsvpz
3
Masz być jak bulterier! Jak wściekły byk! Jak Tomy Lee Jones w Ściganym!
1
@l0Messini Być może pozamaciczna.
1
@Grubson06 Trochę za wysoko jak na oponkę. To raczej nie tłuszczyk. :)
1
@SHIBA Do zobaczenia na drugim koncie. :)
5
@SnieguPlock Kokosić się to każdy jeden by się chciał, ale robić to nie ma komu!
0
@Kidd Wcześniej leciał już „Więzień Brubaker”.
0
@Kengo Sorry, ale wolałbym pędzić sam, niż co chwilę słuchać "zwolnij, zabijesz nas". :D
Co do reszty, zgadzam się.
0
@DaPi Ładniejszy od diabełka.
0
Manchester Utd U21 jak ciśnie w EFL Trophy. Już 0:6 na wyjeździe.
Łukasz Bejger gra w obronie.
https://www.flashscore.pl/mecz/S094t0FE/#szczegoly-meczu
2
Film na dziś: https://www.filmweb.pl/film/Motylek-1973-8529
Może komuś przyda się link: http://ntpd.eu/ro9PV
0
@patry295 Nasz język jest piękny, więc warto chociaż trochę go pielęgnować. Lepiej kończyć zdanie kropką, niż chociażby "xd".
Niewiele brakowało, abyśmy dzisiaj mówili po rosyjsku.
1
@MesQueUnClub96 Wygląda jak Wolverine gojący swoje rany.
4
@patry295 Częściej spotykałem się z pytaniem, czy jestem obrażony? Bo nie używałem emotek.
8
@BarcaInfo Posiwiał chłop z tego wszystkiego.
0
Nie jesteśmy tacy najgorsi.
https://www.flashscore.pl/mecz/2J3Oy1Jc/#szczegoly-meczu
4
Dobrze, że z Bayernem nie było rewanżu, bo przekroczyłaby 10 straconych goli w dwumeczu. :)
7
Ma talent.
https://streamable.com/4wok1s
4
Nie ma to, jak zasypiać przy kominku z YT. :D
Dobranoc, nocne marki.
https://zapodaj.net/images/83bd63e6ff7d5.jpg
1
@IronSanHybrid Duży w maluchu. Jak ja dawno tego nie oglądałem. Przestałem bodaj wtedy, gdy zaczął zapraszać jakichś youtuberów znanych tylko dlatego, że są znani. Jednak Borka sobie obejrzę. :)
1
@robsesh Mam, polecam.
https://www.speedtest.net/result/10049718994.png
5
Oglądam kolejną już część X-Men i trochę komicznie brzmią te wstawki po polsku. :)
https://streamable.com/juv7rr
1
@skakun95 Mam na myśli nowe konto u buka. Oszukałeś system! Oj tak, najlepiej wspominam BET365. Mieli dobre kursy, nie lecieli w kulki z early cash'em i co jakiś czas dawali 5 dych na zachętę.
0
@skakun95 Szczęście początkującego. Pierwsza i ostatnia wypłata. :D
1
Kurde, tylko Anglia została...
23
@zadafcb Co to za kaczory donaldy? :D
2
@kamilo0066 Bo ludzie są gorsi od zwierząt, nie ubliżając zwierzętom.
3
@P93FCB Przyjdzie LM i znowu wpierdziel. :D
0
@Zip Możesz mi podesłać, to sprawdzę w dłoniach.
23
Czego stoisz na torach?! Czego stoisz na torach?!