0

A co, jeśli pojechali razem na wakacje do domku letniskowego i to było powodem? :O
https://streamable.com/sjsvpz

3

Masz być jak bulterier! Jak wściekły byk! Jak Tomy Lee Jones w Ściganym!

1

@l0Messini Być może pozamaciczna.

1

@Grubson06 Trochę za wysoko jak na oponkę. To raczej nie tłuszczyk. :)

1

@SHIBA Do zobaczenia na drugim koncie. :)

5

@SnieguPlock Kokosić się to każdy jeden by się chciał, ale robić to nie ma komu!

0

@Kidd Wcześniej leciał już „Więzień Brubaker”.

0

@Kengo Sorry, ale wolałbym pędzić sam, niż co chwilę słuchać "zwolnij, zabijesz nas". :D
Co do reszty, zgadzam się.

0

@DaPi Ładniejszy od diabełka.

0

Manchester Utd U21 jak ciśnie w EFL Trophy. Już 0:6 na wyjeździe.
Łukasz Bejger gra w obronie.
https://www.flashscore.pl/mecz/S094t0FE/#szczegoly-meczu

2

Film na dziś: https://www.filmweb.pl/film/Motylek-1973-8529

Może komuś przyda się link: http://ntpd.eu/ro9PV

0

@patry295 Nasz język jest piękny, więc warto chociaż trochę go pielęgnować. Lepiej kończyć zdanie kropką, niż chociażby "xd".
Niewiele brakowało, abyśmy dzisiaj mówili po rosyjsku.

1

@MesQueUnClub96 Wygląda jak Wolverine gojący swoje rany.

4

@patry295 Częściej spotykałem się z pytaniem, czy jestem obrażony? Bo nie używałem emotek.

8

@BarcaInfo Posiwiał chłop z tego wszystkiego.

0

4

Dobrze, że z Bayernem nie było rewanżu, bo przekroczyłaby 10 straconych goli w dwumeczu. :)

7

4

Nie ma to, jak zasypiać przy kominku z YT. :D
Dobranoc, nocne marki.
https://zapodaj.net/images/83bd63e6ff7d5.jpg

1

@IronSanHybrid Duży w maluchu. Jak ja dawno tego nie oglądałem. Przestałem bodaj wtedy, gdy zaczął zapraszać jakichś youtuberów znanych tylko dlatego, że są znani. Jednak Borka sobie obejrzę. :)

1

5

Oglądam kolejną już część X-Men i trochę komicznie brzmią te wstawki po polsku. :)
https://streamable.com/juv7rr

1

@skakun95 Mam na myśli nowe konto u buka. Oszukałeś system! Oj tak, najlepiej wspominam BET365. Mieli dobre kursy, nie lecieli w kulki z early cash'em i co jakiś czas dawali 5 dych na zachętę.

0

@skakun95 Szczęście początkującego. Pierwsza i ostatnia wypłata. :D

1

Kurde, tylko Anglia została...

23

@zadafcb Co to za kaczory donaldy? :D

2

@kamilo0066 Bo ludzie są gorsi od zwierząt, nie ubliżając zwierzętom.

3

@P93FCB Przyjdzie LM i znowu wpierdziel. :D

0

@Zip Możesz mi podesłać, to sprawdzę w dłoniach.

23

Czego stoisz na torach?! Czego stoisz na torach?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?