5

Mam niedosyt. Trzeba odpalić FIFĘ

0

@Adamski69 Ja akurat dałem gola Celty po kursie 1.8, ale inne nie weszły.

0

Nawet da się oglądać to Atletico. Nie ma już tylko bronienia wyniku. Nie sądziłem, ze kiedykolwiek to napiszę.

1

@pauletaa I to Llorente jeszcze nadepnął gościa na wślizgu.

0

Karny dla Atletico, którego nie powinno być.

0

Najważniejsze, że mieliśmy większe posiadanie piłki i więcej podań!

10

@Janiama Przestań szerzyć panikę codziennie, poważnie chłopie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Southampton, żeby nawet gola nie strzelić...

1

@Lares Przestań grać z botami, zacznij z ludźmi.

0

@clyde Zakończył karierę.

0

Rakitić jak Solskjær, musi chyba wchodzić z ławy. Chociaż to Ci z przodu powinni zdobywać gole.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Milion bezsensownych podań wszerz boiska już dawno przestało robić na kimkolwiek wrażenie. Teraz gra się do przodu.

1

Profesor Harry Kane

0

Dawać po remis i świętujemy!

0

@Jaca27 Spodobało się, widzę. :D

0

@Mario96w Sam Messi drużyny nie pociągnie. :D

3

Niestety, sędziują pod drużynę, w której więcej czarnych.

2

Nie chcę, ale muszę się napić.

6

To już kur nie jest śmieszne...

0

Bale chyba wyśmiał przerzut Carvajala.

0

@cules100pro Oby na wstecznym. Canal+ Sport

0

Wynudziłem się na meczu Liverpoolu. Oby w Hiszpanii coś postrzelali.

3

@Mesi12 Mafia I, Morrowind, Project I.G.I., Medal Of Honor.

1

Co to za blokada policyjna pod domem Kaczora? Ochrona za 120 tysięcy miesięcznie z pieniędzy podatników nie wystarcza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?