cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mam niedosyt. Trzeba odpalić FIFĘ
0
@Adamski69 Ja akurat dałem gola Celty po kursie 1.8, ale inne nie weszły.
0
Nawet da się oglądać to Atletico. Nie ma już tylko bronienia wyniku. Nie sądziłem, ze kiedykolwiek to napiszę.
1
@pauletaa I to Llorente jeszcze nadepnął gościa na wślizgu.
0
Karny dla Atletico, którego nie powinno być.
0
Najważniejsze, że mieliśmy większe posiadanie piłki i więcej podań!
10
@Janiama Przestań szerzyć panikę codziennie, poważnie chłopie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Southampton, żeby nawet gola nie strzelić...
1
@Lares Przestań grać z botami, zacznij z ludźmi.
22
W takiej pozycji śledzę ostatnie minuty meczu.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/81988157_835857323546220_4693367362865332224_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=dd9801&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=EMRNkV_dn0YAX-d95M0&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_tp=14&oh=7e668d8a6f6067c70722a67bb5e93600&oe=5F18333B
0
@clyde Zakończył karierę.
0
Rakitić jak Solskjær, musi chyba wchodzić z ławy. Chociaż to Ci z przodu powinni zdobywać gole.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Milion bezsensownych podań wszerz boiska już dawno przestało robić na kimkolwiek wrażenie. Teraz gra się do przodu.
1
Profesor Harry Kane
0
Dawać po remis i świętujemy!
0
@Jaca27 Spodobało się, widzę. :D
0
@Mario96w Sam Messi drużyny nie pociągnie. :D
3
Niestety, sędziują pod drużynę, w której więcej czarnych.
2
Nie chcę, ale muszę się napić.
6
To już kur nie jest śmieszne...
2
https://zapodaj.net/images/2b70ff8e3b024.jpg
0
Bale chyba wyśmiał przerzut Carvajala.
0
@cules100pro Oby na wstecznym. Canal+ Sport
0
Wynudziłem się na meczu Liverpoolu. Oby w Hiszpanii coś postrzelali.
3
@Mesi12 Mafia I, Morrowind, Project I.G.I., Medal Of Honor.
1
Co to za blokada policyjna pod domem Kaczora? Ochrona za 120 tysięcy miesięcznie z pieniędzy podatników nie wystarcza?