3

A ja się bałem o BTTS

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Niesamowity Arnold dał się obejść jak junior?

0

A w następnej kolejce pewnie zremisują 1:1 z Newcastle...

0

@Kamilos84 Raczej Chelsea nie dojechała na mecz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Danny Gaucho Świetna była ta piłka zagrana w środku boisku do Suareza.

0

Jakiś film godny polecenia podobny do Ford v Ferrari (LE MANS '66)?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VenoM Mnie podoba się nadal, chociażby w Big Little Lies. Piękna kobieta.

2

Kolejne spotkanie Milanu, na które dobrze się patrzy. 5:1 z Bologną

2

Tego Sterlinga za te symulki to powinni banować.

1

Dragstery na żywo.


3

Jesteśmy dziadami...

0

2

@BulaKG To fajna praca. :D.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MichalZZZ No, i takich szanuję.

0

@tadzik447 Ja grałem chyba od 99 do 09. Później przerwa do 2019.

0

@tadzik447 Wystarczy trenować. :D

3

Ależ tu wszyscy podnieceni. Jakby nie można było na spokojnie przy piwku oglądać meczy lub grać w FIFĘ. :)

7

21

Fati wiedział, co robi. Chłop gra w gry strategiczne.

2

Dla mnie to tez jest czerwona. Nie zabrał nogi.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo1989 Milan sprzed paru lat nam się szykuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?