2

@Chakalaka Pocisnął breake’m 130 na koniec.

1

@Kidd Świetne długie bile Williamasa.

2

@Hiacynk Dopóki Selby nie poukłada swoich prywatnych spraw, nie zacznie grać, jak kiedyś. Niestety, z Neilem odpadnie.

2

@Chakalaka Oby, jak Messi wczoraj.

3

@Chakalaka Teraz czekamy na Ronniego i Dinga. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Neil Robertson zbliża się do awansu do ćwierćfinału, w którym zagra z Selby’m.
Edit. No, i awansował. :)

3

@Uukasz_93 Dokładnie, rzygać się chce, tak samo jak usytuowanie czarnoskórych aktorów na siłę, tylko po to, żeby przyznać im Oscara. :D

0

Co ten Barry Hawkins teraz zagrał...

0

@Kengo Tutaj jeszcze film, że nawet będąc przygotowanym na taką sytuację, wcale nie jest łatwo. :)


1

Jak nas Napoli ciśnie od początku, to nie jest dobrze. :D

0

@ProMILs Jest coś takiego jak maseczka do sztucznego oddychania. :)

5

Nie widzę dziś innego scenariusza.
https://zapodaj.net/images/729ff5c0f0124.jpg

0

@dv7wisnia Dobra, wracam do pracy. :D

0

To zaskakujące, jak po wyborach wzrosła liczba zakażeń w Polsce...

4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobranocka.


7

Dobrze polatać rowerkiem o tej porze.
https://zapodaj.net/images/cd3add4a3a4dd.jpg

0

@michaleu Czy ten gościu nadal tam urzęduje?


7

@NeroTFP Kiedy Żubr wszedł za mocno.

1

„Gruby i chudszy” w TVN.

6

Wczoraj miałem przyjemność w sklepie uścisnąć temu Panu dłoń. Cóż to był za gol.


1

@Hushovt Chyba na każdej pozycji będzie się przewracał. :)

3

No i dupa, teraz trzeba dać karnego Pięknemu.

0

Co to za ustawka w meczu Udinese? Gość biegł sam na sam z bramkarzem i piłkę wycofał. :D

0

@Colon Też fakt.

0

I ten bezradny Zidane w murze. To byli czasy.


1

@mekston Może być wielka bomba, albo kompletnie się nie wpasuje, jak obecnie Hazard, choć to dopiero początki i trzeba poczekać.

1

@marcin000019 Ja to wiem, byku. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?