6

A Siara jakiego jest zdania?

1

@DaPi Wilki z Wilkowyj. :D

0

@AnnaMarianna No, to życzę powodzenia.

20

@Jaca27 Mi raz gostek wytykał, że sprzedaję przedmiot 4 razy drożej, niż zagranicą. Podał link, a tam cena w euro...

2

@Striker Przekonałeś mnie! Podaj adres.

0

@AnnaMarianna Zabrzmiało, jakby zdarzało się to często. :)

9

Niezły bazar na tym OLX. Wystawię przedmiot po cenie bez negocjacji, to i tak dostanę 10 wiadomości, czy nie opuszczę coś i wyślę na swój koszt. Najlepiej, jakby człowiek za darmo wszystko oddał. :)

0

@AnnaMarianna A Ciebie jaki komplement najbardziej ucieszył?

0

@Encore Było na kuponie po ładnym kursie. :)
https://zapodaj.net/images/f37039b8727d4.jpg

2

@AnnaMarianna Żona będzie z Ciebie dumna (odnośnie mojej pomocy kobietom w pracy i pilnowaniu porządku).

0

@Jaca27 u mnie to normalna chawiraaaaa nie?!

0

W nie wszystkich Biedronkach kasjerzy siedzą w maskach gazowych. W mojej gostek ziewa, nie zakrywając japy i wydaje resztę do łapy bez rękawiczek. Chyba ze już zarażony i ma wywalone. :)

1

Ciekawe, czy ktoś dzisiaj grał na przegrane faworytów w białoruskiej piłce.
https://zapodaj.net/images/78dbfb2dd2745.jpg

1

@Chwytliwy Zdjęcie przedstawia Paulo Dybalę handlującego koszulkami na bazarze, zanim zaczął profesjonalnie grać w piłkę. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barwindg 8 rano. 1 piwo. :D

0

@msmsms To samo, co po ptasiej grypie i innych. Zapomną.

1

@micchu Oj, to prawda. Potrafię niekiedy godzinami utknąć na oglądaniu zwierząt na YT. :)

1

@IronSanHybrid Jak słoń Benjamin. :D

3

@IronSanHybrid To nic, ona wrzuca wszystko, żeby zaistnieć. Ostatnio nawet były zdjęcia ze sprzątania. Sprzed paru miesięcy... :D

2

@Kamil92 Andrzeju, nie denerwuj się.

2

Coś dla fanów snookera. Zmiana sukna na stole. :)


0

@takisobiektos Nie wiem, czy w bunkrze miałby zasięg.

0

@koziar Bo mało ofiar (odpukać). Inaczej może poczuliby strach. :)

0

Ukrainiec udający, że ma koronawirusa. Oby trafił na Karola Krawczyka z tymi swoimi głupimi żartami.
https://streamable.com/qrxtl

0

@ShinobiQWE Zaraz ktoś napisze, że może wracają z pracy. Wszyscy z jednej zmiany. :D

0

Stara barcelońska szkoła. Teraz żaden najemnik tak nie poda. :D


0

9

@tadzik447 Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?