cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
A Siara jakiego jest zdania?
1
@DaPi Wilki z Wilkowyj. :D
0
@AnnaMarianna No, to życzę powodzenia.
20
@Jaca27 Mi raz gostek wytykał, że sprzedaję przedmiot 4 razy drożej, niż zagranicą. Podał link, a tam cena w euro...
2
@Striker Przekonałeś mnie! Podaj adres.
0
@AnnaMarianna Zabrzmiało, jakby zdarzało się to często. :)
9
Niezły bazar na tym OLX. Wystawię przedmiot po cenie bez negocjacji, to i tak dostanę 10 wiadomości, czy nie opuszczę coś i wyślę na swój koszt. Najlepiej, jakby człowiek za darmo wszystko oddał. :)
0
@AnnaMarianna A Ciebie jaki komplement najbardziej ucieszył?
0
@Encore Było na kuponie po ładnym kursie. :)
https://zapodaj.net/images/f37039b8727d4.jpg
2
@AnnaMarianna Żona będzie z Ciebie dumna (odnośnie mojej pomocy kobietom w pracy i pilnowaniu porządku).
0
@Jaca27 u mnie to normalna chawiraaaaa nie?!
0
W nie wszystkich Biedronkach kasjerzy siedzą w maskach gazowych. W mojej gostek ziewa, nie zakrywając japy i wydaje resztę do łapy bez rękawiczek. Chyba ze już zarażony i ma wywalone. :)
1
Ciekawe, czy ktoś dzisiaj grał na przegrane faworytów w białoruskiej piłce.
https://zapodaj.net/images/78dbfb2dd2745.jpg
1
@Chwytliwy Zdjęcie przedstawia Paulo Dybalę handlującego koszulkami na bazarze, zanim zaczął profesjonalnie grać w piłkę. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barwindg 8 rano. 1 piwo. :D
0
@msmsms To samo, co po ptasiej grypie i innych. Zapomną.
1
@micchu Oj, to prawda. Potrafię niekiedy godzinami utknąć na oglądaniu zwierząt na YT. :)
1
@IronSanHybrid Jak słoń Benjamin. :D
4
To chyba ta od Pani z Biedronki.
https://www.olx.pl/oferta/maska-mc-1-CID767-IDDRS0R.html
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/03/normal/RM6ESspVoPC68zSwSk9LuSCCt6f1h4Of.jpg
3
@IronSanHybrid To nic, ona wrzuca wszystko, żeby zaistnieć. Ostatnio nawet były zdjęcia ze sprzątania. Sprzed paru miesięcy... :D
2
@Kamil92 Andrzeju, nie denerwuj się.
2
Coś dla fanów snookera. Zmiana sukna na stole. :)
0
@takisobiektos Nie wiem, czy w bunkrze miałby zasięg.
0
@koziar Bo mało ofiar (odpukać). Inaczej może poczuliby strach. :)
0
Ukrainiec udający, że ma koronawirusa. Oby trafił na Karola Krawczyka z tymi swoimi głupimi żartami.
https://streamable.com/qrxtl
0
@ShinobiQWE Zaraz ktoś napisze, że może wracają z pracy. Wszyscy z jednej zmiany. :D
0
Stara barcelońska szkoła. Teraz żaden najemnik tak nie poda. :D
0
@BlaseR9 Przecież za tyle pracuje złodziej albo idiota... :D
https://www.wprost.pl/507484/afera-tasmowa-bienkowska-za-6-tys-zl-to-pracuje-zlodziej-albo-idiota.html
9
@tadzik447 Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień. :D