cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nejma!
Kto tak zrobi teraz poza Messim u nas, no kto?...
0
@MesQueUnClub_87 Aż się pies przestraszył i skulił. :D
0
@MesQueUnClub_87 Znowu drugi. Całe życie drugi. Nawet, jak gdzieś pierwszy byłem, to czułem się jak drugi. W życiu wiecznym także drugi?
Pisałem z pamięci, mogłem coś przekręcić. :)
0
@Mizander A więc to Ty nabijasz te wyświetlenia. :)
0
@Chaoss Zdrowa. :)
0
@Fabik87 Leci. .
23
Jak uniknąć koronawirusa.
https://streamable.com/58siv
3
@DaPi Steinbach, legenda.
1
@SuperVegeta Napić można się przecież w domu. Sam wziąłem dziś 5 piwek do serialu. :D
9
@IronSanHybrid I człowiek nie drżał przy każdej kontrze rywala, a teraz? :D
0
@usztafik No, to ja kawę z mlekiem k bez cukru, natomiast herbatę z cytryną tylko 1 łyżeczkę.
A gdy byłem dzieckiem, to potrafiłem cukier jeść łyżeczkami. :D
0
@usztafik Kiedyś pracowałem z 1 typkiem. Posłodziłem mu 2 łyżeczki, to spytał czy dodałem cukru. Normalnie słodził chyba 4 duże.
0
@Bykunn Ewelina tak przeklina? :D
1
@AnnaMarianna Paula.
0
@fcbfan1993 Ju.
0
@Jaca27 Jak od garnka to Trippier. :D
https://ichef.bbci.co.uk/news/1024/cpsprodpb/BD2E/production/_106103484_trippier_reuters.jpg
1
@kubs_ Pewnie. :)
2
@IronSanHybrid Wrzucałem kilka lat temu tutaj. Zaraz podrzucę link. :D
Poszło!
3
@zawsze_barca "Dziewictwo straciła w wieku 14 lat". Teraz to nie robi na nikim wrażenia. :D
2
@MichalZZZ Nuż. :D
2
@Fabik87 Valencia prowadzi przez swój przydomek? :x
0
@Walker Bardziej grałem z braku laku, aczkolwiek nie na palę. :)
2
Na browarek dzisiaj będzie.
https://zapodaj.net/images/9a8ae404db1e6.jpg
3
@Avada Kedavra No, to masz chłopie szczęście.
0
@Avada Kedavra Kiedyś pannę znajdziesz, to będziesz oglądał co weekend. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Walker Z profesjonalną taśmą nie było ciężko. :D
3
@Hiacynk I tak właśnie trafili w nasze polskie kubki smakowe.
0
@czosnekfcb W dodatku pot z czoła sprawiał, że były bardziej słone.