0

@tusieQ Twój komp sam się resetuje. Jeśli nie zafundowałeś mu żadnych wstrząsów podczas sprzątania, to prawdopodobnie coś nie do końca siedzi w slocie lub kable od zasilania. Wypiąłbym wszystko łącznie z kablami i podpiął na nowo, upewniając się, że każdy pin się styka z sekcją zasilania. Jeśli wypinałeś chłodzenie z zasilania, upewnij się, ze nie pomyliłeś na płycie głównie CPU_OPT z CPU_FAN oraz czy kabel od zasilacza poprawnie siedzi w sekcji na płycie. Minimalne niedopięcie kabli w slotach mogą być przyczyną. To samo z grafiką, zasilanie wypiąć i wpiąć. Grafika pod ciężarem swojej wagi nie zwisa do dołu? Może trzeba ją mocniej przykręcić od tylu obudowy. Rozumiem, że reset BIOSU robiłeś z wyłączonym zasilaczem?

0

@tusieQ Masz pewność, ze drugi kabel jest OK? Sprawdzałeś w monitorze, czy jest wybrane poprawne źródło sygnału? Możesz wypiąć HDMI z grafiki i podpiąć bezpośrednio do portu zintegrowanej grafiki na kompie? To może być wszystko, metodą prób i błędów trzeba próbować.

0

@tusieQ Sam się resetuje co chwilę? Wypnij i wypnij ponownie zasilanie od chłodzenia procesora i w obudowie. Kość zostaw na swoim miejscu, w przypadku jednej ma być w pierwszym numerycznie slocie.

0

@tusieQ Spróbowałbym jeszcze kilku rzeczy.
1) Podpiął kompa pod tv i sprawdził, czy będzie obraz.
2) Reset BIOS poprzez wyjęcie baterii na kilka minut.
3) Jeśli masz 2 kości RAM, spróbowałbym odpalić kompa na pojedynczej kości.
4) Jeśli masz 2 sloty PCI-E, przełożyłbym kartę do drugiego slotu.
5) Jeśli masz zapasowy zasilacz, albo możesz od kogoś pożyczyć, podmień je.
Jak to nie zadziała, popróbujemy dalej.

0

@tusieQ Udało się?

0

@tusieQ No i RAM też.

0

@tusieQ Odpiąłbym i podpiął ponownie wszystkie kable, które ruszałeś, łącznie z zamontowaniem grafiki w slocie.

0

@tusieQ Masz w monitorze wybór źródła sygnału?

23

@eckov Podobno gdy 12-letni Zlatan opuszczał rodzinny dom, powiedział do ojca: „od teraz to ty jesteś głową rodziny”.

0

@GirlfcbPL Ostrzegam tylko, że momentami może przestraszyć.

0

@GirlfcbPL Na pierwszą myśl przyszedł mi The Sixth Sense.

0

@derlysy1979 Osobiście, nie oszczędzałbym na bezpieczeństwie, bo naprawdę ta pogoda jest nie do przewidzenia, ale zrobi kolega jak uważa.

0

@GirlfcbPL Byłoby łatwiej, gdybyś podała gatunek lub film, do którego się odnieść.

0

@NeroTFP A więc tyle lat żyłem w błędzie!

1

@derlysy1979 Na razie zostawiam, wczoraj w mazowieckim śnieg padał.

0

@kamson24 Na końcu przyszli dwaj goście z białym kaftanem, bo przerwała nagrywanie.

0

@creative7 Michelin Pilot Sport 4

0

@NaFazieHitman Brzmi jak scenariusz z serialu Black Mirror. :)

0

@Ilona_VeB Pobiegaj jak Ramos na bieżni w domu.

3

@Triv44 Jednak nadal można poczuć się jak dziecko.

7

"Harry Potter i Komnata Tajemnic" o 16:45 w TVN Siedem. To już 18 lat.^^

0

@Colon Pamiętam, pamiętam.
Było tych gier trochę. Żałuję, że kiedyś sprzedałem Amigę.


1

@IronSanHybrid Sporo już tego jest. :)
https://tiny.pl/tblx8

0

Widzę, Hiszpanie wywalone jaja i wakacje sobie robią.


1

@IronSanHybrid That's what she said! :D

19

Wziąłem z kuchni mandarynkę i zacząłem się śmiać, ale rodzinie nie wytłumaczysz, dlaczego.


0

Dla Bogów jesteśmy jak muchy dla chlopców zabijane z nudów.

0

@xVENUMx Martinez jakoś mi nie pasuje do 1 drużyny z Neymarem. Będą zgrzyty. :D Poza tym Coutinho średnio pasuje mi na kreującego akcje, to egzekutor (a w zasadzie, taki kiedyś był).

5

@Kamiloza91 Zdrówka!

0

@kulek22 Właśnie sprawdziłem. Jest 1 kod kreskowy na opakowaniu zbiorczym dla 12 butelek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?