cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt Sorry man.
0
https://link.do/MerryChristmas
0
@LuisSalvano Napisał, że jesteś spoko kumplem.
3
Świetny, emocjonujący mecz w Pampelunie. Kto miał Sociedad na kuponie, mógł mieć wysoki puls.
0
@AmigoBlancos Nagrał już dawno temu na swoim kanale na YT. :)
0
Robią robotę te niesamowite podania Sociedad na wolne pole.
0
@kkbarca Tylko że Hubert - mój imiennik - musi pośpieszyć się, gdyż Krzysztof cierpi na rzadką chorobę Benjamina Buttona.
0
@IronSanHybrid Szpakowiski to raczej ma coś do Maradony, bo kiedyś podczas meczu ciągle mylił z nim Messiego.
11
Piotr Świerczewski szlifował swoje umiejętności nie z byle kim, bo próbował sił m.in. z policjantami, czy też większymi od siebie na meczu charytatywnym.
1
Tak to jest, jak Cagilari nie wykorzystuje setek w polu karnym. Z 1:0 na 1:2
3
Objawienie FATImskie.
0
@derlysy1979 Chodzi mi ogólnie, bo to któryś mecz z rzędu, w którym nikt nie zostaje z tyłu. :)
0
Niech jeszcze wyżej ustawi tę linię obrony, to każde podanie do przodu będzie kończyło się sytuacją jeden na jeden z Ter Stegenem...
4
Ding Junhui po pierwszej sesji prowadzi Stephenem Maguire 5:3 w finale UK Championship. Druga sesja rozpocznie się o 19:45.
0
@BarcaInfo Ciekawe, ile z tych podań Rakitić wykonał do przodu.
1
Już za chwilę rozpocznie się finał UK Championship: Ding Junhui - Stephen Maguire. Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany pojedynek i ciężko będzie wskazać wyraźnego faworyta.
6
Obecnie ciężko ogląda się ten boks. Joshua, który dostanie 85 mln $ za walkę nie potrafi znokautować. Gdzie te czasy, gdy wstawało się w środku nocy na Gołotę czy Tysona. Bodaj Lennox Lewis w punkt określił dzisiejszych bokserów, że głównie są biznesmenami...
Nie wspomnę o braciach Kliczko, który przeciągali celowo każdą rundę, gdyż za przerwę reklamową mieli dodatkowe $
0
-3.5 gola we Włoszech siadło jak w masełko...
0
Kołecki mądrze wyczekał Janikowskiego i zaatakował. Janikowski to taki jeździec bez głowy. Pamiętam, jak w jednej z walk skakał w miejscu do góry i nikt nie wiedział, o co mu chodzi.
0
@BarcaInfo Jakichś* :)
0
Oby zostawili coś na II połowę, bo dałem over 1.5 gola w obu.
0
Remis w walce Powietkina.
2
Brameczka Dele Alli. Świetna kontrola piłki, niczym u Andresa Iniesty.
https://x.com/i/status/1202319690250510336
11
@Socjopata Może bez gola, ale reszta się zgadza. :)
23
Ten Ronaldo jest tak przewidywalny w swoich nieudanych zwodach, że sam bym go powstrzymał.
0
@Esteban_ Nie tylko w Juventusie.
0
Czyżby czekał nas mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor?...
0
Nerwowo jak na naszych meczach wyjazdowych.
1
Piątek nie ukaże się na okładce 3 części Red Dead Redemption. Nie powinien się bać.
0
W stylu Ronaldo, na pustaka, ale gol cieszy.