1

@Hushovt Sorry man.

0

0

@LuisSalvano Napisał, że jesteś spoko kumplem.

3

Świetny, emocjonujący mecz w Pampelunie. Kto miał Sociedad na kuponie, mógł mieć wysoki puls.

0

@AmigoBlancos Nagrał już dawno temu na swoim kanale na YT. :)

0

Robią robotę te niesamowite podania Sociedad na wolne pole.

0

@kkbarca Tylko że Hubert - mój imiennik - musi pośpieszyć się, gdyż Krzysztof cierpi na rzadką chorobę Benjamina Buttona.

0

@IronSanHybrid Szpakowiski to raczej ma coś do Maradony, bo kiedyś podczas meczu ciągle mylił z nim Messiego.

11

Piotr Świerczewski szlifował swoje umiejętności nie z byle kim, bo próbował sił m.in. z policjantami, czy też większymi od siebie na meczu charytatywnym.

1

Tak to jest, jak Cagilari nie wykorzystuje setek w polu karnym. Z 1:0 na 1:2

3

Objawienie FATImskie.

0

@derlysy1979 Chodzi mi ogólnie, bo to któryś mecz z rzędu, w którym nikt nie zostaje z tyłu. :)

0

Niech jeszcze wyżej ustawi tę linię obrony, to każde podanie do przodu będzie kończyło się sytuacją jeden na jeden z Ter Stegenem...

4

Ding Junhui po pierwszej sesji prowadzi Stephenem Maguire 5:3 w finale UK Championship. Druga sesja rozpocznie się o 19:45.

0

@BarcaInfo Ciekawe, ile z tych podań Rakitić wykonał do przodu.

1

Już za chwilę rozpocznie się finał UK Championship: Ding Junhui - Stephen Maguire. Moim zdaniem będzie to bardzo wyrównany pojedynek i ciężko będzie wskazać wyraźnego faworyta.

6

Obecnie ciężko ogląda się ten boks. Joshua, który dostanie 85 mln $ za walkę nie potrafi znokautować. Gdzie te czasy, gdy wstawało się w środku nocy na Gołotę czy Tysona. Bodaj Lennox Lewis w punkt określił dzisiejszych bokserów, że głównie są biznesmenami...
Nie wspomnę o braciach Kliczko, który przeciągali celowo każdą rundę, gdyż za przerwę reklamową mieli dodatkowe $

0

-3.5 gola we Włoszech siadło jak w masełko...

0

Kołecki mądrze wyczekał Janikowskiego i zaatakował. Janikowski to taki jeździec bez głowy. Pamiętam, jak w jednej z walk skakał w miejscu do góry i nikt nie wiedział, o co mu chodzi.

0

@BarcaInfo Jakichś* :)

0

Oby zostawili coś na II połowę, bo dałem over 1.5 gola w obu.

0

Remis w walce Powietkina.

2

Brameczka Dele Alli. Świetna kontrola piłki, niczym u Andresa Iniesty.
https://x.com/i/status/1202319690250510336

11

@Socjopata Może bez gola, ale reszta się zgadza. :)

23

Ten Ronaldo jest tak przewidywalny w swoich nieudanych zwodach, że sam bym go powstrzymał.

0

@Esteban_ Nie tylko w Juventusie.

0

Czyżby czekał nas mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor?...

0

Nerwowo jak na naszych meczach wyjazdowych.

1

Piątek nie ukaże się na okładce 3 części Red Dead Redemption. Nie powinien się bać.

0

W stylu Ronaldo, na pustaka, ale gol cieszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?