cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk Na pewno solidny gracz z charyzmą i fair play na boisku. Przypadł mi do gustu grając jeszcze w Valencii, a hattrick przeciwko Baskom tylko umocnił jego notowania. :)
4
@Hiacynk Szkoda, że w meczu z Barceloną wszedł dopiero w 70' minucie spotkania. To ten typ zawodnika, którego nie da się nie lubić.
23
Lewy po wystawionej patelni od Gnabry'ego ostentacyjnie celebruje gola, zamiast podziękować za podanie. Wkurza mnie takie zachowanie. W tym aspekcie bliżej mu do Ronaldo, niż Messiego.
3
Stare VHS'y zabiło DVD. DVD zabija Blu-Ray z FullHD TV.
I tak oglądamy wszystko na YouTubie, czar prysł.
1
@damianex10 Godnym pochwały u Shauna jest właśnie to, że potrafi się spiąć w najważniejszym momencie. Nigdy nie wolno go lekceważyć mimo słabszej gry.
4
Emocjonujący półfinał Welsh Open. Shaun Murphy zwyciężył 6:5 Yana Bingtao i zagra w finale z Kyrenem WIlsonem. Murphy prowadził 2:0, by potem drżeć o zwycięstwo.
0
@Hiacynk Podziękuj Cavaniemu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@damianex10 Neil już tego nie wypuści. Graeme to nie ta półka. :)
4
Neil Robertson właśnie zapewnił sobie udział w finale World Grand Prix, pokonując w półfinale Kyrena Wilsona. Jutro zmierzy się z Graeme Dottem. Świetny meczyk zagrali obaj Panowie.
0
Mecz adekwatny do pary komentatorów. Pora na serial.
0
@kulek22 A więc to Twoja wina. ;)
0
Grze z tyłu daleko dzisiaj do Seata. Niemiecka precyzja, hiszpański temperament.
35
@masakrator05 Orły latają samotnie, barany chodzą stadami.
3
Judd Trump zdeklasował Neila Robertsona 9:6 w finale German Masters. Snooker na najwyższym poziomie. Szkoda, że kolidował z meczem Barcy.
4
Rozpoczyna się finał German Masters. Neil Robertson - Judd Trump. Transmisja w Eurosporcie 1
0
@kulek22 Dałem zakład na nich bez remisu. Nawet remisu nie dowieźli. :D
0
Sociedad, serio?...
1
Mało kto grał takie piły na nos jak Xavi.
Najbardziej zapamiętam go za te kółeczka i gola przeciwko Realowi. Do dziś przecieram oczy ze zdumienia, jak przyjął tę piłkę.
28
Okoliczności śmierci, jak w przypadku Colina McRae
. Zapamiętam na zawsze tych 81 punktów przeciwko Raptors.
1
@VamosRakieta Zobaczymy. Aletico 0 goli. Sevilla tylko 1. Postawię chyba, że nie przegrają więcej, niż 2 golami.
3
Grad goli w Hiszpanii.
0
@krzychu1526 Nie ma ludzi brzydkich. Są tylko biedni! Mnie osobiście nie podoba się większość tych wymalowanych lal z instagrama, jest mnóstwo ładniejszych, naturalnych kobiet.
2
@Coutinho007 Aż człowiekowi chce się iść na boisko i grać tak jak on!
5
Dzisiaj z kolei wzięło mnie na zagrania Andresa Iniesty. Niesamowite, z jaką łatwością to robił. Człowiek bez układu nerwowego.
0
@ViscaBarca123 I oby pozostało jak najdłużej.
4
Sergio Busquets i ta gra ciałem. Czy jeszcze to wróci?
9
Szpaku euforia.
https://www100.zippyshare.com/v/Zj3QXklF/file.html
0
Nieźle Liverpool. Można zdjąć Mane i Firmino i przypieczętować zwycięstwo na 2:0
2
Co ten Salah odwalił...