1

@MichalZZZ Najogólniej to o przekupionej walce. Nie musisz mieć konta, żeby czytać komentarze.

4

Sędziowie chyba brali udział w aferze końskiej.

0

Polecam poczytać komentarze na jego FB. Zaczyna się. :D

2

Pokazałby chłop jaja i przyznał, że przegrał.

4

Z całym szacunkiem, ale w Madrycie tak nie drukują.

1

Ha ha ha ha ha!

5

@fart Albo w szachy i zbije mu konia. :x

0

@draxidox Zażyj Braveran, a konar znowu zapłonie.

0

@matirix20 Bo gdyby miał jakiekolwiek atuty w ringu, to mógłby sobie cwaniakować. Jednak on nie ma żadnych atutów, więc jest to co najmniej żenujące z jego strony, bo wyżej sra, niż dupę ma.

0

Ruszył pitbull!
Drukowanko pod Szpilkę?

2

@Jaca27 Wystarczy Kurski z Miodowych Lat.

1

5

Dałby już sobie chłop spokój i został np. YouTuberem.

2

You're going down!

5

Braithwaite nieskazitelny, niczym Windows 10 przed aktualizacjami.

2

Strzelajcie coś w tej Anglii...

0

@masakrator05 Wymień rodzaje pingwinów. :)

0

Uwaga! Praca szuka człowieka. https://tiny.pl/tvv48

1

@4drian0 Kiedyś w Warszawie mijałem zakład pogrzebowy "Wesoła nowina".

1

@IronSanHybrid Własnie kończę ostatni, 9. sezon. Smuteg. :(

1

Jestem jak obecna Barcelona. Mam tylko jedną wadę. Nie mam żadnych zalet.
Dobranoc.


0

@SzahMatt Powiedzmy sobie szczerze. W 2 poprzednich spotkaniach na Santiago Bernabeu też nie grzeszyli formą, a mimo to wygraliśmy. :)

0

@Tomek54321 Dokładnie. Pieniądze z nieba nie spadają. :)

1

@Jaman Jest też opcja auto, ustawiająca jakość dostosowaną do łącza internetowego.

0

Śmiali się z Kalinica!

0

@Chandler_Bing Dla mnie z kolei Święcicki to pseudo filozof i nie potrafię go słuchać. :)

2

@ksobi Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?!

2

Zapasy na dzisiejszy mecz.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?