8

@blakkudium Pomylił stadion Leicester

2

@Messiah10 Ludwiczku, mój ojciec co tydzień nurkuje w Wodospadzie Niagara! Wydziedziczę, jeśli jeszcze raz powiesz coś takiego!

2

Malppe leciał do sędziego na koniec, jakby ten wyjął banana.

0

Ramos w doliczonym, główka, z rożnego. ^^

0

Pena sabotażysta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Sinirsey Postawiony po kursie 2.60 :D

0

@Szklaner Ljokelsoy, jesteś pi*a, nie skoczek!

5

Zasrane Rayo psuje kupon 900+, grając od 53 minuty w przewadze i nie wykorzystując karnego z czerwoną latarnią LL. Klasyk

2

Nagłośnienie musieli robić polscy dźwiękowcy z filmów.

1

Słuszna decyzja sędziego.

0

Karny jak uj. Było widać już podczas akcji na żywo.

0

Btts siedzi. :)

7

@misterio Ucięło obrazek, więc wybieram ten. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zapodaj.net/images/ab6d25fb6e969.jpg

2

@FcPortoFan1999 Jak on nawet z Messim miał problem i wymawiał Maradona. :D

0

@PeRRy Już to zrobiła, bo nie są razem. :)

3

@Adi123456789 W podstawówce mama szykowała ubrania mi i bratu. Kiedyś rano ten jełop założył dwie pary gaci, a ja poszedłem bez i na WFie kombinowałem jak się przebrać, żeby inni nie widzieli. :D

0

@agaFCB Gdybyś zaznaczyła tylko odpowiedź B, ciągnąłbym dalej, ale odp C zamknęła mi drogę. :P

1

@agaFCB
Odpowiedź:
A) Bo jestem już po ślubie
B) Nie interesuje mnie to
C) C... Cię to obchodzi
Proszę zaznaczyć właściwą. :P

1

@agaFCB To elegancko, że nie jakiś Januszex :D W takim razie wychodź, wychodź, aby nie za mąż. :D

1

@FcPortoFan1999 To już nazywa się choroba.

1

@agaFCB Widzę, że chyba ktoś tu jest sama sobie szefem, skoro możesz kończyć wcześniej. :D

1

@Faro Ostatnio oglądałem jakiś program historyczny z takim lektorem i jorgnąłem się dopiero po 30 minutach, gdy powiedział "w roku nineteen eleven". Debil ze mnie. :D

0

@4drian0 Brakuje parówy, bo biega na murawie z nr 7.

1

@agaFCB Witaj w klubie, też miałem wolną tylko niedzielę, ale w taką pogodę i szarówkę, chyba jednak lepiej nie mieć za dużo wolnego czasu... ;)

2

@agaFCB za to lepsza gówniara z paletką w czapeczce z flagą ukrainy hyhy

0

@adi7adi8 ale o co właściwie się Panu rozchodzi, Panie Paździoch?

1

I to jest mecz, a nie jednostronne babskie 2:0 w godzinę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?