cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zabrakło kilku punktów Portland. :)
https://lvbet.pl/pl/moje-zaklady/udostepnij-zaklad/MOIM11G2SWC
A tu gola Interu. :)
https://lvbet.pl/pl/moje-zaklady/udostepnij-zaklad/Q7OW79JQVE6
2
Gol Interu i byłoby pięknie… :(
https://zapodaj.net/images/3addb21e56aaf.jpg
0
Jeszcze gol Interu, błagam!
1
@MiloszFCB1899 idealny przepis na zrobienie kariery w USA
5
Byłem sobie dzisiaj w cyrku i nie uwierzycie, co się stało. Małpa prowokowała widzów, i nikt się tym nie przejmował. Niestety, na blisko 10 minut przerwano spektakl, gdyż rolę się odwróciły i to małpę prowokowano, co jej się kompletnie nie spodobało. Ale i tak polecam każdemu wybrać się do cyrku, jeśli dawno nie był. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@agaFCB Obyś była pierwszą, które to money zobaczy.
0
@agaFCB Co byś chciała dostać?
0
@A4ron Bez kitu, to są wały. Postawiłem ostatni kupon z NBA po długiej przerwie na 4 spotkania i wszedł, a w piłce to jakieś absurdalne rzeczy się dzieją.
19
Masakra z tymi karnymi co mecz.
https://zapodaj.net/images/8738c50561d3e.gif
0
Zieliński po asyście Biseksa.
0
@Michael24 Czytałem głosem Szaranowicza.^^
1
@AduŚ07 Czytałem o tym. Oni tam chyba pochlali. A propos zgubienia, to mam już kilka przypadków za sobą. :)
6
Teraz nie ma zimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/838579837b9af.jpg
1
@AduŚ07
:)
https://zapodaj.net/images/02dfed4594dbe.jpg
2
Niedawno wróciłem ze spaceru i dopiero zobaczyłem, w jak bezczelny sposób wygrała ta ohydna drużyna, nie pierwszy już raz...
https://zapodaj.net/images/7d8f24c43eeab.jpg
https://zapodaj.net/images/eda006864a620.jpg
https://zapodaj.net/images/2555020cef81b.jpg
https://zapodaj.net/images/235b124d44a2a.jpg
https://zapodaj.net/images/c7ac678ec3099.jpg
0
Jeszcze taki kuponik. :)
https://superbet.pl/zaklad-udostepniony/899H-EZ06WD
1
Szkoda, że karniaczka nie było. :)
https://zapodaj.net/images/d7f8412baaf32.jpg
0
Spieprzyliśmy im niedzielę.
1
Kurde, poszedłem się myć po 30’ minucie, bo nic się nie działo, a tu 4 bramy mnie ominęły.
2
@clyde aby nie cudze :D
5
Leverkusen 0:4 w ciry do połowy.
3
Nowicjusz na ławce zremisował z wielkim Pepem.
0
Chelsea brakuje takiego Kante.
2
@Kapitan hawk też tak raz miałem cały mecz i w końcu karny wpadł pod koniec spotkania, więc siadzie :D
0
A Chelsea w odpowiedzi pewnie zaraz farfocla strzeli, jak nasi rywale. :D
3
Chyba grają na kacu w PL, mało goli.
3
@Walker Gdy widzę takie łóżka, zawsze przypomina mi się słynny "loł king". :D
0
@LeszekFCB i to nie byle jaką :D
1
@blakkudium 3 x Liga Europy z Sevillą pod rząd nie była dziełem przypadku. ;)
0
@sergio5 I bardzo dobrze. W poprzednim meczu chcieli przekręcić Newcastle u siebie z Chelsea, i nie podyktowali dla nich oczywistego karnego. Dość pchania na siłę drużyn z $