cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oczywiście, drugiej żółtej nie dostanie, bo czuje się bezkarny Rudygej.
2
Jezu, jaka pisda ten Vini. Traci piłkę i zamiast się wrócić, to stanie jak widły w gnoju i macha wiatrakami, jak CR'ek
0
Podmienili Neuera
0
Akurat włączyłem na wolnego heh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To przez makaron z zupki chińskiej na głowie.
0
Dobrze, że jestem łysy_nie_z_brazzers, bo już byłbym siwy od oglądania naszych meczy.
Nie, nie, rudy też nie byłem!
0
Przydałaby się teraz taka soczysta wrzuteczka w pole karne, jak w remontardzie z PSG Neymera do Sergio Robercika.
0
@clyde Mocne słowa, jak na 14-latkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
"Szczym ryj, krew sie poleje".
3
Ja yebię, typ zarabiający miliony z 11-metra wali 10 metrów nad bramką.
To ja tak mogę, na orliku.
0
Poziom skuteczności dziś, jak na orliku.
5
Nie wiedziałem, że Stanowski bronił dzisiaj strzały Messiego.
https://zapodaj.net/images/12f49918a0560.jpg
0
Urban na pomeczowej konferencji. :D
0
Nie piję od 9 miesięcy, ale w takich momentach nie jest łatwo, Panowie.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
A co ten Grosik jest jakiś Robocop?
3
Sami sobie winni, sami sobie winni, wolnego podarować nie powinni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To ten jeden z filarów Porto?
2
Tymczasem Słoweńcy.
0
@Czajka90 Ojciec kiedyś tak powiedział mi po zebraniu. Nie musiał powtarzać.
0
@agaFCB Może zrobimy równoboczny?
3
Mam piwo bezalkoholowe i chipsy z ciecierzycy.
A może jestem gejem? Jezu, jestem gejem!
0
A chwilę temu włączyłem, kurka.
4
Ciekawe, komu dzisiaj Rudiger wyebie kolanem bez żadnych konsekwencji.
4
Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu, bo ta małpa na obronie nie jest człowiekiem.
1
Tak jest, jazda z tym Interem.
0
@LeoMessiiBarcaPepa ooo Panie, pokażesz kuponik?