5

Oczywiście, drugiej żółtej nie dostanie, bo czuje się bezkarny Rudygej.

2

Jezu, jaka pisda ten Vini. Traci piłkę i zamiast się wrócić, to stanie jak widły w gnoju i macha wiatrakami, jak CR'ek

0

Podmienili Neuera

0

Akurat włączyłem na wolnego heh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To przez makaron z zupki chińskiej na głowie.

0

Dobrze, że jestem łysy_nie_z_brazzers, bo już byłbym siwy od oglądania naszych meczy.

Nie, nie, rudy też nie byłem!

0

Przydałaby się teraz taka soczysta wrzuteczka w pole karne, jak w remontardzie z PSG Neymera do Sergio Robercika.

0

@clyde Mocne słowa, jak na 14-latkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

"Szczym ryj, krew sie poleje".

3

Ja yebię, typ zarabiający miliony z 11-metra wali 10 metrów nad bramką.
To ja tak mogę, na orliku.

0

Poziom skuteczności dziś, jak na orliku.

5

Nie wiedziałem, że Stanowski bronił dzisiaj strzały Messiego.

https://zapodaj.net/images/12f49918a0560.jpg

0

Urban na pomeczowej konferencji. :D


0

Nie piję od 9 miesięcy, ale w takich momentach nie jest łatwo, Panowie.
( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

A co ten Grosik jest jakiś Robocop?

3

Sami sobie winni, sami sobie winni, wolnego podarować nie powinni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To ten jeden z filarów Porto?

2

Tymczasem Słoweńcy.

0

@Czajka90 Ojciec kiedyś tak powiedział mi po zebraniu. Nie musiał powtarzać.

0

@agaFCB Może zrobimy równoboczny?

3

Mam piwo bezalkoholowe i chipsy z ciecierzycy.
A może jestem gejem? Jezu, jestem gejem!

0

A chwilę temu włączyłem, kurka.

4

Ciekawe, komu dzisiaj Rudiger wyebie kolanem bez żadnych konsekwencji.

4

Nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu, bo ta małpa na obronie nie jest człowiekiem.

1

Tak jest, jazda z tym Interem.

0

@LeoMessiiBarcaPepa ooo Panie, pokażesz kuponik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?