cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Warto dodać, że akcja miała również cel charytatywny. :)
„Patec" robił to nie tylko dla rozgłosu i osobistego sukcesu. Podczas całej akcji zbierał pieniądze dla dzieci, które walczą z rakiem i są podopiecznymi fundacji Cancer Fighters. Celem jest uzbieranie 500 tys. złotych. Kilka godzin po zdobyciu szczyt na koncie zbiórki było już ponad 400 tys. złotych.
0
@MesQueUnClub96 Owca, lama i kanapka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdyby Real grał w ekstraklasie, sponsorem byłoby piwo Królewskie.
1
@P33ck Wilson z Cast Away?
4
Kto został mistrzem świata w snookerze?
0
Rozkręcili się francuskie chłopaki.
4 gole w 10 minut.
3
@David_Beckham Kilka niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia? To jest jakaś prowokacja.
1
@Sulimo Świetna rozdzielczość.
0
Działa Wam na kompie Spotify Web Player?
Edit. Już działa, były jakieś problemy techniczne.
1
Xavi gestykulował w stronę sędziego, że od początku spotkania urosła trawa.
4
W Hiszpanii zrezygnowano z Goal Line Technology, bo nie starczyłoby $ dla sędziów.
0
Sędzia uznał, że 13 różnych starczy City.
4
Kakaowy nie podniósłby się przez minutę po takim popchnięciu, jakiego właśnie się dopuścił.
0
Ale brat kurłi cały dzień ze ścianą. Chyba stawiał Napoli, Liverpool i Arsenal. :D
1
@Talion Niedługo to będzie obowiązkowa wyprawka dla dziecka do szkoły. :D
3
Usunięcie i poblokowanie wszystkich kont bukmacherskim z nowym rokiem, było chyba moim najlepszym krokiem, żeby skończyć z tym syfem. Grającym cały czas, życzę natomiast chłodnej głowy i wysokich wygranych. :-)
0
Było Napoli na kuponiku?
1
Dobranocka.
1
Lewemu nie podajoo. :D
1
Obejrzałem z tego meczu tylko 25 minut, z czego nie padł ani 1 gol. Co za noob ze mnie.
2
Oczywiście wyszedłem na chwilę do łazienki i 2 gole dla City. Wyjść po piwo do kuchni?
0
Strasznie rasistowskie zachowanie zawodnika, który położył się po popchnięciu przez Dżuniora.
0
Komentarz usunięty
0
Szkoda, że Sterling już nie gra w City, bo byłby pojedynek największych nurków po obu stronach.
1
Kurła, dopiero włączyłem i pewnie już żaden gol nie padnie. :D
1
Dobranoc z klasykiem. :)
2
@Arden Piszę to z bólem, ale piłkarsko Ramos.
1
@Lionel_Messi10 Panowie, mam tylko nadzieję, że nie jecie tego makowca z naczelnikiem.
0
Czerwony Ramos z golem.