1

@Kgorecki2500 Warto dodać, że akcja miała również cel charytatywny. :)

„Patec" robił to nie tylko dla rozgłosu i osobistego sukcesu. Podczas całej akcji zbierał pieniądze dla dzieci, które walczą z rakiem i są podopiecznymi fundacji Cancer Fighters. Celem jest uzbieranie 500 tys. złotych. Kilka godzin po zdobyciu szczyt na koncie zbiórki było już ponad 400 tys. złotych.

0

@MesQueUnClub96 Owca, lama i kanapka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdyby Real grał w ekstraklasie, sponsorem byłoby piwo Królewskie.

1

@P33ck Wilson z Cast Away?

4

Kto został mistrzem świata w snookerze?

0

Rozkręcili się francuskie chłopaki.
4 gole w 10 minut.

3

@David_Beckham Kilka niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia? To jest jakaś prowokacja.

1

@Sulimo Świetna rozdzielczość.

0

Działa Wam na kompie Spotify Web Player?

Edit. Już działa, były jakieś problemy techniczne.

1

Xavi gestykulował w stronę sędziego, że od początku spotkania urosła trawa.

4

W Hiszpanii zrezygnowano z Goal Line Technology, bo nie starczyłoby $ dla sędziów.

0

Sędzia uznał, że 13 różnych starczy City.

4

Kakaowy nie podniósłby się przez minutę po takim popchnięciu, jakiego właśnie się dopuścił.

0

Ale brat kurłi cały dzień ze ścianą. Chyba stawiał Napoli, Liverpool i Arsenal. :D

1

@Talion Niedługo to będzie obowiązkowa wyprawka dla dziecka do szkoły. :D

3

Usunięcie i poblokowanie wszystkich kont bukmacherskim z nowym rokiem, było chyba moim najlepszym krokiem, żeby skończyć z tym syfem. Grającym cały czas, życzę natomiast chłodnej głowy i wysokich wygranych. :-)

0

Było Napoli na kuponiku?

1

Dobranocka.


1

Lewemu nie podajoo. :D

1

Obejrzałem z tego meczu tylko 25 minut, z czego nie padł ani 1 gol. Co za noob ze mnie.

2

Oczywiście wyszedłem na chwilę do łazienki i 2 gole dla City. Wyjść po piwo do kuchni?

0

Strasznie rasistowskie zachowanie zawodnika, który położył się po popchnięciu przez Dżuniora.

0

Komentarz usunięty

0

Szkoda, że Sterling już nie gra w City, bo byłby pojedynek największych nurków po obu stronach.

1

Kurła, dopiero włączyłem i pewnie już żaden gol nie padnie. :D

1

Dobranoc z klasykiem. :)


2

@Arden Piszę to z bólem, ale piłkarsko Ramos.

1

@Lionel_Messi10 Panowie, mam tylko nadzieję, że nie jecie tego makowca z naczelnikiem.


0

Czerwony Ramos z golem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?