2

Coś czuję, że Słoweńcy z Chorwatami mogliby strzelać karne w nieskończoność.

0

Czujesz się jak śmieć, bo musiałeś wstać o 3, żeby dojechać PKS-em do fabryki azbestu na 6 rano i zdążyć na 12 godzinną zmianę?

To pomyśl, co musi czuć Ronaldo, który nie trafił rzutu karnego.

0

Nie płacz Cristiano, w klubie kupią Ci wielbłąda

0

A mógł zatańczyć jak Lewandowski

0

Karnego to trafi z zamkniętymi oczami

0

@kampe Przciez go zostawił w tyle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bobo25 zasypiałem na siedząco, wracam do składania ławeczki :)

0

Nudny mecz, w porównaniu do wczorajszych. Można zasnąć.

0

Ten gościu, który komentuje ze Święcickim jest trzeźwy?

0

Oby z Niemcami ta skuteczność strzałów była lepsza.

3

Pisze koledze, że ciężko będzie Gruzinom, bo już 90% posiadania piłki i 3 czyste konta Hiszpanów… po czym zamknęli mi mordę.

5

Marcha Real (pol. „Marsz Królewski”) – hymn Hiszpanii, będący jednym z nielicznych hymnów państwowych, który nie ma oficjalnie zatwierdzonych słów, a jedynie melodię.

Nie dziękujcie.

5

Pajac się podniósł, jak cały stadion zaczął gwizdać

0

Angole teraz będą polować na karnego

0

Elegancko!!!
Jazda z nimi!

0

Anglia nie może, to wymuszony karny pomoże. Żałosna drużyna.

0

@FabianekMrozek póki co, dobrze sędziuje - kartkuje Anglików

2

To ten słynny „dżentelmen boiskowy”.

0

Musiała strzelić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Przerwa już była chłopaki, teraz gracie do końca meczu.

0

Ładnie nawinęli Włochom makaron na uszy.

1

@BarcaFan17 Dokładnie! Już zmieniłem komentarz na stronce TVP Sport. ;)

2

Szpaku to siedzi w oddzielnej kabinie komentatorskiej, niż Mielcarski, że ciągle jeden drugiemu przerwya?

1

Francja 2 gole. Karny z nami i samobój Austrią.

0

Zakebisty rozbieg normalnie, bramkarz dwa razy wyczuł stronę.

0

Co za kabaret ja pier

0

Ja strzelam, ja strzelam!

0

Kradzież z karnego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?