cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Biało - czerwoni, do boju!
0
Chłopie, wpuść Grimaldo za tego mopa na boisku…
3
@okiemtypera_lucaxx95 Ciebie również zaskoczyli. :D
https://zapodaj.net/images/877cb7b808b7d.jpg
2
@BulaKG Przy 2:1 pewnie już liczyłeś hajs?
1
Otwarte i wypite piwo tylko w doliczonym czasie II połowy świadczy o tym, że był to dobry mecz.
0
Ktoś miał Chorwację na kuponiku?
1
Brawo! Jazda z nimi!
0
@mariosss20 Bez przecinków, Twoja wypowiedź traci sens. :D
0
Ale jak to? To rasizm!
0
@Rust_Cohle Ale trzeba przyznać, że bez wstydu. :)
0
Dokładnie to samo działoby się u nas, gdyby Lewy grał z Holandią, wszystkie piłki na niego, i to by było na tyle...
1
@Popitek12 makaroniarz
0
@derlysy1979 i to nie kebab
1
Już madryciok z kolejnego wychodzi
3
Dopiero przy zmianie w 70. minucie skapnąłem się, że grał Rabiot.
0
@FCB_dimiC typ popchnął go na bandy i wiedział, że tam są. Serio nic się nie stało?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@KamQiX nie jesteś sam, synu
6
Nie pamiętam, kiedy ostatnio obejrzałem 3 mecze jednego dnia. No dobra, wczoraj.
1
Aaaj okazja goni okazję !
1
@Aferzysta zwłaszcza, że rybka lubi pływać!
1
@Aferzysta lin to ryba :)
2
@Rust_Cohle pięknie, dodałem kolejny filmik do samoobrony na ulicy!
1
@Pedri16Future żeby Polscy sędziowie mieli gdzie chlać
3
Jović, zapomniałem kompletnie o tym grajku
2
@Sulimo za powiązania z przeszłości z Pyżalskim burakiem wcale mi ich nie żal
1
Serbowie chcą wejść w bramkę, jak my. Powinni wziąć przykład ze Słoweńców i próbować z dystansu.
9
Wychodzi z niego powoli madryciok
2
@mextexperu Nicola Ventola