1

@marcin62 I 90% takiego gównianego kontentu to tiktok. Powinni zablokować to gówno.

1

@malypuzon O, zaraz obejrzę waleczkę, tylko najpierw ostatnie KSW trzeba nadrobić.

2

@ka3fcb Widzę, że nie mogłeś się zdecydować między Barceloną, Koroną Kielce, a reprezentacją Anglii. :D

5

@tomek8756 komyypoot, jeżu, jak ona gada…

3

1

@agaFCB Masz dobre podejście, tak trzymać. To jest maraton, a nie sprint, a o kontuzję, wykluczającą z treningów na długo bardzo łatwo.

3

@Eklerek Już chciał go ugryźć, ale przypomniał sobie, że Alba jest na diecie keto.

0

@agaFCB mam podobnie, chociaż ja wybrałem inną ścieżkę treningu i to w domu, ale jeśli chodzi o to, że jest ciężko, to ważny jest „progressive overload”.
Trzeba świadomie dokładać ciężar, a nie, „bo tydzień minął”. :) Jeśli jest bardzo ciężko - pozostań jeszcze 2-3 jednostki treningowe przy obecnym; można również wachlować ilością powtórzeń. Będzie dobrze.

0

@agaFCB No, i fajnie, że progresujesz. Przynajmniej nie traktujesz siłowni, jako wybiegu do pokazu mody.

2

Flick powinien zaopatrzeć się w okulary, gdy ten stary dureń będzie chciał mu włożyć palec w oko, jak śp. Tito Vilanovie.

5

@LAMC_10 Nie, czemu? Słychać wycie? Znakomicie!

1

@mrboom Kumpla ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Bolton będzie popisowe danie wieczorem


22

Bardzo lubiłem jego występy w Barcelonie. I ten uśmieszek, i wąs, który niejedną... siatką w bramce trząsł.

4

@tomek8756 mądra dziewczyna

1

@norbi77 Miałem ten sam problem z frytkami, ale znalazłem rozwiązanie. :)


1

@RosjaninBut I ja również, bardziej cenię sobie święty spokój.

2

@Elprofesorxx Otóż to.

2

@Elprofesorxx Podchodzisz i mówisz:
- Minęło 12 lat, a Ty wciąż niepełnoletnia, mała.

3

@EzioAuditoreDF Eee, trzeba konto zakładać, by oddać głos... Zjadłeś przecinek. :)

3

@Majczel97 Nic nie straciłeś. :)

1

Panowie, musicie być jak Indonezyjczycy, wtedy znajdziecie pannę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@Herato Tak, bo ten chociaż podaje.

2

@gorgota Wiesz, co by Ci teraz powiedział Michał Kucharczyk?


0

@Pedri16Future Gówno mnie to obchodzi. Te pseudo gwiazdeczki poblokowały od razu konta, a teraz próbują się wybielić (no racism).

1

@Criss18Barca Kiedyś powiedział w wywiadzie coś w stylu, że nigdy nie wróci do Barcelony, by być tam trenerem, więc może kimś innym - kto wie, kto wie. :)

5

0

@TR3YWAY +1 Polecam
Zrobiłem to 3 lata temu, gdy zwolniłem się z pracy i niejako FB był tego powodem.

0

Komentarz usunięty

0

@waletpl Na pewno jest pewniejszy od Ter Ręcznika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?