2

@Aragorn33 Podczas spotkania z wyborcami w Zabrzu Jarosław Kaczyński wspomniał o małżonce Sikorskiego, dziennikarce Anne Applebaum. - On przecież w tej chwili działa w ten sposób, że jego małżonka - wiecie, kim jest - pisze książkę "Matka Polka" - powiedział Kaczyński, a sala wybuchła śmiechem.
O to chodzi? Bo nic innego nie znalazlam

1

@macio_944 ach ten Kojima. Gry robi doskonałe a w wolnym czasie dzieci zamyka w formalinie

0

@barteq a Barca ma bramkarza na lata i super zmiennika. :) nie potrzebny drożdż

0

@barteq z Laportą nic ale idealnie się wpisuje w powiedzenie: kto sieje wiatr, zbiera burze. Nie szanował kolegów (sprawa Bravo, gadanie tylko o dwóch bramkarzach), to niech teraz nie robi z siebie ofiary.

1

@Faro Raphinha, Inigo, Szczęsny

0

@Faro parę lat temu pracowałam w call center. 8 godzin, dzień w dzień w słuchawkach. Od tego momentu mi się to stało :/

6

@barteq to wyobraź sobie, że jesteś bramkarzem w sile wieku, przychodzisz do Barcelony gdzie przyczyniasz się znacząco do trypletu, a musisz potem odejść bo młodszy kolega biega po biurach, że on nie chce takiej rywalizacji, bo jemu się należy miejsce w podstawowej 11.

1

@MesQueUnClub_87 LoP jest po aktualizacji która znacznie ułatwia grę i dodaje tryb łatwy.

0

@AlexDark00 ja nie, ale słyszałam to i owo :D

41

@JohnKennedy tak, tak samo jest tutaj. Jak usuniesz konto i wrócisz pod innym nickiem to też się wszystko kasuje.

0

@Faro ja mam taką nadwrażliwość, że jak ktoś coś chrupie to aż w środku mi się przewraca. Do tego główne dźwięki powodują duży dyskomfort w uchu

1

@Faro możesz mieć problem z błoną bębenkowa. Może warto to skonsultować z laryngologiem :)

1

Dla osób które są nadwrażliwe na dźwięk nie ma nic lepszego niż słuchawki z aktywną redukcją szumów. Mieszkanie w dużym mieście w moim przypadku, to też ciągle zgiełk, hałas tramwajów bo mieszkam w samym centrum. Kupiłam sobie słuchawki i mega zwiększyło to mój komfort życia. :D

0

@Popitek12 w swojej głowie na pewno

9

Rabin Ronen Shaulov bez ogródek wezwał do zagłodzenia wszystkich palestyńskich dzieci. Są według Niego przyszłymi terrorystami.

,,Nie jest mi ich żal. Mam nadzieję, że umrą z głodu".

1

@esem91 nie wiem czy to z tym 17-latkiem to prawda, jakiś gość to analizował i tyle, ale ciężko to zweryfikować. :D

1

@Aragorn33 czytałam dziś, że 17-latka zatrzymała policja bo używał vpn do oglądania pomarańczowej strony. Kurtyna :D

9

@Kgorecki2500 a gdzie tam jakiś generał do tego od dawna martwy ma podjazd do naszego uzdrowiciela polskiego footballu, zbawcy świata sportu, naszego światełka w tunelu w drodze do Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

2

@esem91 jakby się okazało, że to złoże jest 1000x większe to zaraz by się odezwali Żydzi, że to ich, USA przyjechaloby wprowadzać demokrację, Niemcy by powiedzieli, że to w sumie po ich stronie, a Rusek też by coś wymyślił. Tak czy siak, nic byśmy z tego nie mieli najprawdopodobniej xd

2

@Tasde Ania gotuje to goatka internetu. Nic wyżej już nie ma

6

@michal26 zaraz fani pejsatych się zlecą i Cię wyjaśnią. @tomek8756 Ciebie także, antysemito

0

@Hosh Duda to się tak ośmiesza. Jakbym była zasłużoną i miała ten order to bym go odesłała albo spuściła w kiblu. Nic nie warte

16

@Gaucho niech to pokaże na boisku, bo tylko umie dużo gadać. Niech chociaż pół roku utrzyma dobrą formę.

12

@draxidox ,,6 sierpnia to początek faszyzmu w Polsce". Ja wysiadam

1

Brawo Marcus :D

2

@Astad :D idę! Nawet dla paru scen warto. Te filmy to moje dzieciństwo.
@Trojanek23 bo to są filmy które włączasz sobie po ciężkim dniu i te głupoty które tam są po prostu mnie rozluźniają. To jest tak głupie i niedorzeczne, że robi niezły reset głowy.

1

@Sulimo mi też promuje ale ogólnie gościu ma spoko kontent i przycupnęłam

0

@Comentateiro to nie pomogę z jakbym znała algorytm to bym pisała z Seszeli a nie z Poznania na Bambie.

3

@Comentateiro stawiaj w LM, że Real po pierwszym przegranym meczu w rewanżu przejdzie dalej. Trochę na tym zarobiłam. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?