clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aragorn33 Podczas spotkania z wyborcami w Zabrzu Jarosław Kaczyński wspomniał o małżonce Sikorskiego, dziennikarce Anne Applebaum. - On przecież w tej chwili działa w ten sposób, że jego małżonka - wiecie, kim jest - pisze książkę "Matka Polka" - powiedział Kaczyński, a sala wybuchła śmiechem.
O to chodzi? Bo nic innego nie znalazlam
1
@macio_944 ach ten Kojima. Gry robi doskonałe a w wolnym czasie dzieci zamyka w formalinie
0
@Cvzx nie dałam dużo jak za słuchawki, kupiłam takie ze średniej półki cenowej.
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-jbl-tune-770-anc-nauszne-czarne?gad_source=1&gad_campaignid=17941153375&gclid=Cj0KCQjw18bEBhCBARIsAKuAFEbrBr3oJ-W5uhv4z5s_ZphuLVNjfUP5sBPBlllbbeG2WwL-klzyyHQaAuM6EALw_wcB
0
@barteq a Barca ma bramkarza na lata i super zmiennika. :) nie potrzebny drożdż
0
@barteq z Laportą nic ale idealnie się wpisuje w powiedzenie: kto sieje wiatr, zbiera burze. Nie szanował kolegów (sprawa Bravo, gadanie tylko o dwóch bramkarzach), to niech teraz nie robi z siebie ofiary.
1
@Faro Raphinha, Inigo, Szczęsny
0
@Faro parę lat temu pracowałam w call center. 8 godzin, dzień w dzień w słuchawkach. Od tego momentu mi się to stało :/
6
@barteq to wyobraź sobie, że jesteś bramkarzem w sile wieku, przychodzisz do Barcelony gdzie przyczyniasz się znacząco do trypletu, a musisz potem odejść bo młodszy kolega biega po biurach, że on nie chce takiej rywalizacji, bo jemu się należy miejsce w podstawowej 11.
1
@MesQueUnClub_87 LoP jest po aktualizacji która znacznie ułatwia grę i dodaje tryb łatwy.
0
@AlexDark00 ja nie, ale słyszałam to i owo :D
41
@JohnKennedy tak, tak samo jest tutaj. Jak usuniesz konto i wrócisz pod innym nickiem to też się wszystko kasuje.
0
@Faro ja mam taką nadwrażliwość, że jak ktoś coś chrupie to aż w środku mi się przewraca. Do tego główne dźwięki powodują duży dyskomfort w uchu
1
@Faro możesz mieć problem z błoną bębenkowa. Może warto to skonsultować z laryngologiem :)
1
Dla osób które są nadwrażliwe na dźwięk nie ma nic lepszego niż słuchawki z aktywną redukcją szumów. Mieszkanie w dużym mieście w moim przypadku, to też ciągle zgiełk, hałas tramwajów bo mieszkam w samym centrum. Kupiłam sobie słuchawki i mega zwiększyło to mój komfort życia. :D
0
@Popitek12 w swojej głowie na pewno
9
Rabin Ronen Shaulov bez ogródek wezwał do zagłodzenia wszystkich palestyńskich dzieci. Są według Niego przyszłymi terrorystami.
,,Nie jest mi ich żal. Mam nadzieję, że umrą z głodu".
1
@esem91 nie wiem czy to z tym 17-latkiem to prawda, jakiś gość to analizował i tyle, ale ciężko to zweryfikować. :D
1
@Aragorn33 czytałam dziś, że 17-latka zatrzymała policja bo używał vpn do oglądania pomarańczowej strony. Kurtyna :D
9
@Kgorecki2500 a gdzie tam jakiś generał do tego od dawna martwy ma podjazd do naszego uzdrowiciela polskiego footballu, zbawcy świata sportu, naszego światełka w tunelu w drodze do Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.
2
@esem91 jakby się okazało, że to złoże jest 1000x większe to zaraz by się odezwali Żydzi, że to ich, USA przyjechaloby wprowadzać demokrację, Niemcy by powiedzieli, że to w sumie po ich stronie, a Rusek też by coś wymyślił. Tak czy siak, nic byśmy z tego nie mieli najprawdopodobniej xd
2
@Tasde Ania gotuje to goatka internetu. Nic wyżej już nie ma
6
@michal26 zaraz fani pejsatych się zlecą i Cię wyjaśnią. @tomek8756 Ciebie także, antysemito
0
@Hosh Duda to się tak ośmiesza. Jakbym była zasłużoną i miała ten order to bym go odesłała albo spuściła w kiblu. Nic nie warte
16
@Gaucho niech to pokaże na boisku, bo tylko umie dużo gadać. Niech chociaż pół roku utrzyma dobrą formę.
12
@draxidox ,,6 sierpnia to początek faszyzmu w Polsce". Ja wysiadam
1
Brawo Marcus :D
2
@Astad :D idę! Nawet dla paru scen warto. Te filmy to moje dzieciństwo.
@Trojanek23 bo to są filmy które włączasz sobie po ciężkim dniu i te głupoty które tam są po prostu mnie rozluźniają. To jest tak głupie i niedorzeczne, że robi niezły reset głowy.
1
@Sulimo mi też promuje ale ogólnie gościu ma spoko kontent i przycupnęłam
0
@Comentateiro to nie pomogę z jakbym znała algorytm to bym pisała z Seszeli a nie z Poznania na Bambie.
3
@Comentateiro stawiaj w LM, że Real po pierwszym przegranym meczu w rewanżu przejdzie dalej. Trochę na tym zarobiłam. XD