clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO nie wiem. Jakoś tak wstałam i nie byłam głodna, tak się trzymam. Przypomniała mi koleżanka, że robiła głodówki i niby na coś to pomaga xd
2
Robiliście sobie kiedyś głodówki? Ja ostatni posiłek zjadłam wczoraj o 18 więc zaraz pęknie 24h i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Piję dużo wody i tyle, mam zamiar wytrzymać 48h, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy xd czy nie skończy się na mieszany mieszany xxl
0
@Safrani no to może w takim razie trzeba z tego zrezygnować, skoro ciągnie to finanse w dół. No ale zaraz pewnie milion głosów oburzonych, że jak to tak, że piłka nożna mężczyzn nie jest najważniejsza. I tak to się kręci...
0
@Safrani Piłka ręczna też na minus? Koszykówka? Myślałam, że te drużyny są na wysokim poziomie.
1
@Faro dzięki za odpowiedź. Po prostu ręce opadają jak się patrzy jakie PL robi transfery a my ciągle musi się prosić o rejestrację. Niesamowicie mnie to irytuje.
0
@Faro @mekston no to ja nie wiem, musimy cyklicznie wygrywać LM i LL a i tak pewnie nie starczy pieniędzy na nic. Gdyby nie nasze wystrzelone perełki ze szkółki albo kupione za grosze (Pedri) to bylibyśmy w takiej dupie, że już chyba bardziej się nie da. Co by było jakby kolejne lata nie było sukcesów a długi trzeba spłacać? Nie mieści mi się to w głowie.
14
To wszystko jest ostro poje... Wygraliśmy Ligę, do tego półfinał LM, drugie miejsce w tabeli LM za które też były pieniądze. A ciągle jesteśmy pod kreską, myślałam, że jak przyjdą sukcesy to przyjdą też pieniądze. W końcu jak nie wychodziliśmy z grupy w LM to było to zrozumiałe, że było biednie. Po prostu nie mieści mi się to w głowie, jak druga drużyna w Europie (bo taka na ten moment jesteśmy moim zdaniem) ma problemy z rejestracją jakichś piłkarzy za marne grosze a kluby z Anglii kupują kogo chcą chociaż dawno nic nie wygrali. Czy faktycznie aż takie wysokie kontrakty są w Barcy, nadal ciągnie się syf z Bartomeu czy po prostu Tebas wszystko blokuje? Wiem, że nie gramy na CN i zyski z biletów są mniejsze ale do cholery Barca to jest medialna potęga na całym świecie, a musimy żebrać o wszystko tak naprawdę. Tak jak przed tym sezonem to rozumiałam, tak po tym sezonie kompletnie nie. Może ktoś to śledzi, zna się na tym i ,,na chłopski" rozum wyjaśni dlaczego tak się dzieje? Mi i wszystkim tym, którzy nie wiedzą
3
@Kapitan hawk zgłoszony za prowokacje.
0
@Karamba człowieku kompletnie nie wiem o co Ci chodzi. Napisałam, że największe wałki są robione na niższych szczeblach w gminach itd, Ty ciągle edytowales swoją odpowiedź i już nie wiem o co Ci chodziło. Czy jestem zdziwiona, że dostali to ludzie powiązani z politykami Koalicji? Nie xD bo sama jestem ich hejterką i to mówię na każdym kroku. Serio, nie wiem kompletnie o co się prujesz
20
Z takim Inigo czuje większą więź i jest mi o wiele bardziej przykro niż jakby odszedł De Jong xD
5
@Kgorecki2500 Radowid to stara k...
7
Wróciłam właśnie z teatru ze sztuki Erotic-Zdrój. Pozycja obowiązkowa dla fanów serialu Ranczo :D dlatego też wybrałam ten spektakl. Grają tam (ranczersko) Halina Kozioł, Fabian Duda, Hadziuk, Dorota Wesół i Monika agentka Kusego. Doskonały spektakl, zobaczyć z paru metrów aktorów których się ogląda od 20 lat na ekranie to niesamowite doświadczenie :D widziałam już praktycznie całą obsadę Rancza w Teatrze prócz Barcisia. Jestem odchamiona, mogę z czystą głową wrócić na La Bambe
1
@RoberDzik patrząc na to ile ostatnio poleciało banów to myślę, że dość gruby pieniądz wpadł.
2
@esem91 jesteśmy w dupie bo nikt przez 20 lat nie potrafił wybudować elektrowni atomowej.
2
@Kgorecki2500 jesteśmy bezpieczni. Pieniądze są bezpieczne.
0
@MesQueUnClub_87 ale te zręcznościowe?
1
@MesQueUnClub_87 trafiłeś już na plaże i zadania tam? :D
1
@Hosh spoko, tylko takie zawiadomienie trzeba złożyć osobiście, nie można przez internet bo już to sprawdziłam :)
2
@MesQueUnClub_87 no wiem, wiem :D jak 33% Ci się podoba to dalej będzie tylko lepiej. Ja jak ją przeszłam to wydawało mi się, że nic nie pominęłam a dopiero przy wbijaniu platyny widziałam ile ukrytych lokacji jest xD
6
@MesQueUnClub_87 nie wierzę, że mnie nie oznaczyłes. Największej ambasadorki E33 na La Bambie. Ech. :/
0
Unia Europejska przyjrzy się tej aferze rozumiem? Skoro za PiSu Polska była za mało praworządna żeby w ogóle dostać te pieniądze, to teraz rozumiem, że jak został zrobiony taki wałek to zostanie przeprowadzone śledztwo?
1
@Eklerek oczywiście, że na padzie. Mam 2,5 tys godzin w Rainbow Six Siege i strzelanie na padzie mam opanowane do perfekcji. :D
0
@Eklerek wczoraj pogralam w bete i nawet spoko :)
0
@tbas mozna powiedzieć, że Koalicja jest ofiarą nawet w tej sprawie.
0
@mkord no nie wiem, może jakąkolwiek premie za jeżdżenie po różnych krajach, stanie w kolejkach, przechodzenie ciągle testów na covid i przez to, że mniej go było w domu? A tak to firma dostała dofinansowanie mimo rekordowych zysków i elo
2
@mrboom mój ojciec pracuje w jednej z największych firm transportowych w Polsce. Dostali dofinansowanie, mimo iż tiry jeździły jeden za drugim tyle było roboty. :D ojciec grosza więcej nie dostał za jeżdżenie w czasach pandemii, a firma owszem.
0
@reakwon wygrywasz talon na k i Bałon, gratuluję
0
@Uukasz_93 nie no, to już jest przegięcie pały...
2
@Comentateiro myślę, że taki cwaniak powie, że on już zainwestował to i nie odda, bo nic nie ma, wszystko przepisze na rodzinę a komornik gówno mu zrobi.
3
@Borneo HAHHHHAHHAHAAHHAHHAHAHAHAHAHAHAAH
Robię ss xD