clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN sprzedałaś mi przeterminowany towar :>
2
@tbas ojciec jak na Ukrainę jeździł to do teraz wspomina, że na przejściu granicznym czy jak policja go zatrzymywała to wszędzie trzeba było dać łapówki by puścili. Wszystkie kraje w Europie objechał, nawet głęboką Rosję ale takiej patologii łapówkarskiej jak na Ukrainie to nie było nigdzie. To było z 20 lat temu, może coś się zmieniło, może nie :D
1
@Astad to daj znać czy Naga Broń warta, bo kocham te serię i znam na pamięć te filmy :D
0
@bartekvisca ale ja idę w piątek, w weekend nie wiem nawet ale kiedyś była promka, że jak ileś dni do przodu kupisz bilet to cena spadała.
2
https://www.filmweb.pl/film/Oddaj+j%C4%85-2025-10073687
W piątek premierę ma taki oto horror. Będę mieć tą przyjemność oglądać go na premierę w kinie. :D za 2 tyg jakoś jeszcze wjeżdża Weapons. Szykuje się filmowy sierpień. W ogóle ciekawostka - kupowałam dziś bilety i miałam do wyboru Heliosa (kanapa dla dwóch osób bilet 16,90 od osoby + 1 zł opłaty) i Cinema City gdzie bilet dla jednej osoby kosztował 32,90 zł + opłaty nie wiem ile. Chyba CC pogrzało z tymi cenami. :D ktoś się wybiera też na film?
0
@Kengo film z grą to ma wspólny tylko tytuł. :D
1
@Eklerek możesz sobie kupić gacie z wkładką i chować je pod normalne spodenki :D
3
@NeroTFP1 Katarzyna Nosowska i Marilyn Manson
1
@Eklerek najlepsza motywacja do jazdy? Kupić sobie coś nowego do roweru/ubrania/akcesoria
0
@MOLESTA jakoś dwa lata temu była podwyżka. Ostatnio jak 6 lat temu kupowałam co miesiąc miesięczny to kosztował 100 zł bodajże.
2
Właśnie się dowiedziałam, że w Poznaniu od 1 września wzrost cen biletów okresowych o 25%. Zamiast 150 zł będzie 200. Rozumiem podwyżka, ale to jednak gruba przesada xD dobrze, że cały rok jeżdżę rowerem. A jak u Was z podwyżkami? :D
5
W końcu jakieś dymy a nie jak w zakonie...
13
@Kessie Mocznik w kosmetyce, zwłaszcza w kremach do twarzy, jest skutecznym składnikiem nawilżającym i złuszczającym. Działa poprzez zatrzymywanie wody w skórze, co zapobiega przesuszeniu i szorstkości, a także pomaga usunąć martwy naskórek, poprawiając jej gładkość.
Sekret mojej urody znany
10
@Kessie @Jakchcesz jak mogłeś xd
0
@Encore tylko Underground
1
@barcanawieki ja od dwóch lat korzystam z tych dedykowanych do PS5 czyli Pulse 3D. Dźwięk przestrzenny jest dobry, wygodne, no i cenowo nie ma tragedii. Od 2,5 roku je mam i działają bez zarzutu, bateria też trzyma długo
2
@MichuZ44 idę też właśnie na te dwa filmy. W końcu jakieś fajne horrory + we wrześniu jeszcze nowa Obecność.
0
@michal26 ja jak trafię jedną ość, to jest koniec. Nie jem dalej xD kupuje ryby tylko filety
4
@michal26 ja rybę to zjem jak mi obierzesz z ości :D wygląda smakowicie
0
@FcPortoFan1999 no przecież nie odżywiam się tak codziennie. Chipsy jem raz na dwa miesiące może, redbulla raz na 2-3 tyg
0
@gumaz @FcPortoFan1999 Xddd niee, teraz spokój pewnie na miesiąc jak nie więcej.
0
@clyde https://zapodaj.net/plik-AkXw2D09Wk
Jazda :)
7
Mam 5h w Wuchangu więc mogę już coś powiedzieć na temat tej gry. Jeśli gracie na PS5 albo Xboxie to miejcie w nosie te wszystkie opinie i recenzje. Gra jest bardzo dobra :D jak ktoś jest fanem soulslike'ów, typowych czyli brak skakania, ciasne i kręte lokacje gdzie zza rogu coś wyskakuje albo spada na plecy, momentami obrzydliwa sceneria to ta gra jest dla Was. Do tego super rozbudowywanie postaci, można grać naprawdę na wiele sposobów. Na razie bawię się doskonale i tego mi było trzeba po Death Stranding 2, a nie Indiany (który na razie poczeka na swoją kolej). Optymalizacja na PS5 jest bardzo dobra. Poziom trudności nie jest jakiś wygórowany (przynajmniej dla mnie) bo bossowie fabularni padli szybko, ale w niektórych momentach frustracja jest dość duża. Pewnie wyjadacze pamiętają jak Bloodborne robił się trudniejszy gdy zbierało się pewne punkty (bez spoilerów) albo Sekiro, tutaj też jest ten mechanizm. Można sobie samemu utrudnić grę w zamian za więcej zadawanych obrażeń i lepsze itemki. Spodziewałam się średniaka +, takiego 6,5-7/10 a na razie dla mnie to solidne 8/10. Polecanko!
0
@Frimpong niee, to nie było na notatniku. Gdzieś właśnie zawsze przy okazji ich miłości takie komentarze się pojawiają, muszę to kiedyś zweryfikować xd
1
@aspr1me kiedyś czytałam, że go olala dla kolegi, a potem wróciła jak Messiemu zaczęła się kariera kręcić. Ile w tym prawdy - nie wiem, ale takie często są komentarze xd
1
@MesQueUnClub_87 +1
Idealny.
0
@Goldenretriever1899 w formie życia. Chłop jest tu tyle lat a nie zagrał jednego dobrego sezonu w całości. Dobre mecze przeplata złymi. Sorry ale za te pieniądze niepewny średniak nie jest nam potrzebny.
1
@Comentateiro mi do pełni szczęścia brakuje sprzedania Araujo i De Jonga za dobry pieniądz.
2
@macio_944 wygląda obłędnie :O
1
@gumaz są przepyszne i puszyste :D jeszcze z dżemem jabłkowym