0

@Safrani oczywiście, że by był chroniony. To jest chore.

1

@LOPEZ16 te wszystkie batony typu Snickers właśnie to tak podrożały, że lepiej wjechać w jakiegoś Grześka albo Papitkę. W cenie Snickersa masz 2 lub 3 na promocji :D

3

@BorzyKrzys taaa, ale jak ten ludobójca żydowski mógł się pojawić w Polsce to pierwszy z Dudą się dogadał, że będą go chronić. Andrzej i Donald siebie warci.

1

@Who_you_mam +1
A jeszcze Eurowizja, jakieś wybory, jakieś brutalne morderstwo w którym każdy jest ekspertem. La Rambla wiecznie żywa

1

@Foton kojarzę go głównie z serią o obrazach. Jestem w szoku ostrym xd

1

@Sulimo oby Yellowstone spal smacznie jak najdłużej

7

@Rastafarnianin na trupach? XD nie jest Ci wstyd pisać takich rzeczy? Tak po ludzku, z szacunku do tych ludzi? Kojarzyłam Cię raczej z rozsądnymi wpisami. Jestem w szoku.

14

Dopiero teraz się dowiedziałam, że pan premier Donald Tusk ani słowem się nie zająknął w rocznicę Powstania Warszawskiego. :D za to skomentował np wysoką lokatę Niewiadomej. Na żadnych obchodach także go nie było. Trochę wstyd, co?

7

@July_6_BcN e tam, jak ktoś bierze Ukrainkę bo jest łatwa to i tak bym go nie chciała xD

0

@MadafakinGuy co Ty porownujesz? XD co za odklejka. Powstańców do Ukraińców porównuje, nie wierze

0

@marcin62 ja gram na PS5 i też jestem zadowolona. Szłam jak burza, jednego dnia 4 bossów fabularnych padło, a 5 zmiótł mnie z planszy. XD muszę wrócić znowu do tej gry, po paru dniach przerwy

0

@MadafakinGuy wiem ale bawi mnie to, że 1 sierpnia nagrywali filmiki jak są przerażeni, bo wyją syreny i mają flashbacki jak z Wietnamu, a potem cyk - jadą sobie tam na wakacje i po zakupy. Trochę mi się to gryzie. Skoro nie na całym obszarze jest wojna to czemu nie uciekali do Lwowa tylko do Polski?

1

@Ramon_Villaverde dziś widziałam filmik jak jedna się cieszyła, że pojechała sobie na wakacje do Ukrainy, porobiła zakupy. XD czekam na turystów w Strefie Gazy albo wspomnienia z pocztówki z Polski w czasie II WŚ.

0

Do PS Store za free wjechało demko Gothica 1. Można sprawdzić :D

2

@Kapitan hawk brakuje Rusków. Zawsze te spotkania elektryzowały na maksa :D szczególnie jak u nich grał ten mutant wielki xd

3

Ten ostatni set to powinien być puszczany po 22 xD co za gwałt

2

Leon dzisiaj w końcu jest sobą:D

3

Ale Ci Włosi są irytujący. Ewidentnie rzuca piłkę i ma pretensje xD

9

@19Macio93 Drzyzga xddd

1

@JanZagloba u mnie też tak było, że idę ze skierowaniem płace 200-250 zł i biorę fakturę, a dopiero pracodawca zwrócił.

2

@Castro no momentami mocny :D szczególnie SPOILER
.
.
.
.
.
.
Jedzenie noża i blatu kuchni XDD

1

@Who_you_mam z Ryśkiem mam przegadane kilka godzin, jesteśmy na siema, tak samo z Gandziorem czy Icemanem. Byłam nawet na premierze najnowszej płyty, jestem w teledysku. Ma się te znajomości :D nawet moją mamę poznał

2

@Who_you_mam Rychu tymi dissami to po prostu pozamiatał. XD czuć było jaki chłop jest nakręcony, jak szybko dodawał te kawałki. Z ciekawostek to w tym roku na 15 lecie Czarnego Września ma być dobicie płyt, bo teraz chodzą po kilkaset złotych.

1

Widzieliście, że na stronie

https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/home

Jest ogólnodostępny rejestr najcięższych przestępców seksualnych? Możecie zobaczyć wszystkie dane, zdjęcia i za co byli skazani. Ja sobie przeglądam i na szczęście nikogo nie kojarzę.

1

@michal26 oby powtórzył to jutro + trochę lepszy Leon i mamy to :)

3

@Comentateiro Ty masz szczęście, a my nieszczęście. :D nie no, żartuje. Jak człowiek pomyśli, że jedna decyzja babci/dziadka i mogło Nas nie być to trochę w głowie paruje.

1

@Walker o kurcze :D to rodzina wysoko postawiona

1

@NeroTFP1 mówi się, że przez Polskę przeszło tyle wojsk że nie powinno się pytać ludzi czemu mają trochę inną karnację albo inne rysy. To prawda niestety. Dzieci się rodziły, potem kolejne pokolenia a niektóre rzeczy zostawiły ślad.

5

@fart to prawda. Moja prababcia urodziła się w Niemczech i jej powiedzieli, że z racji tego jak wybuchła wojna może bezpiecznie wyjechać z Polski. Została jednak bo czuła się Polką. Najbardziej bali się ruskich, szczególnie tych co przychodzili na końcu... :/

4

@NeroTFP1 ale historia :D dziadek niezły przypałowiec, do tego patriota i bohater.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?