15

@PatrychoO i ten jego stary w tej czapce. xd chłop co ma parcie na szkło

0

@MesQueUnClub_87 kto wie :) obyś się mylił, a Yamal zostanie naszą gwiazdą na lata :D

35

Obyśmy za 15 lat zastanawiali się czy Messi czy jednak Yamal to była nasza najlepsza 10tka w historii. Tego naszemu młodziakowi i Nam życzę

0

Z cyklu polecajki gierkowe za grosze :D The Chant. Teraz na PS Store za 27 zł. Kupiłam, mam zamiar dopiero ograć. Jak to będzie nawet średniaczek to za te pieniądze będę zadowolona. Zwiastuny i gameplay zapowiada się całkiem spoko. Gatunek horror. Może ktoś grał i się wypowie :D

1

@Roobo ostatnio się rewelacyjnie dograł do Slums Attack na najnowszej płycie. ,,Matka Ziemia". Szok :|

2

@Jakchcesz niee, coś Ty :D tylko w tych w których naprawdę się zafiksuje i mega mi się spodobają. Ostatnio to właśnie DS2, Expedition 33 i Elden Ring Nightreign. :D

6

Została mi ostatnia trofka przed platyną w Death Stranding 2, wbicie 5 gwiazdek u we wszystkich kryjówkach (a zostało mi ich 4 i to po jednej gwiazdce). Takie podsumowanie :D gra spełniła wszystkie moje oczekiwania, podobała mi się bardziej niż pierwsza część. Na pewno było dużo ułatwień, ale soundtrack, gameplay czy fabuła po prostu świetna. Nie uważam, że ta gra rozwaliła rynek, mimo wszystko wpada do moich topek. Zapowiada się ciekawa walka o tytuł Gry Roku. Na ten moment dla mnie podium to Henryczek, E33 i właśnie Death Stranding 2. Zostaje jeszcze z wielkich graczy Ghost of Yotei. Ciężki wybór... Tak naprawdę każda z tych gier zasługuje na wyróżnienie, będzie bardzo trudno zdecydować. Najbardziej jednak zaskoczyła mnie Ekspedycja, małe studio, cena gry i niespodziewany sukces. Cóż, trzeba się cieszyć tym urodzajem i oby takie problemy z przesytu były zawsze.

3

@Safrani za takiego @Kessie w skupie dostanę dość dużo

1

@esem91 ja ją oceniłam po castingu na Snape'a i nie zobaczę nawet sekundy tego tworu

3

@Kessie skoro oficjalnie jesteśmy razem to ile zbierasz bawełny w roboczogodzinę?

1

@July_6_BcN dziękuję, biorę w rozliczeniu za czapkę śliwek

0

@mordini123 ufff, dobrze, że nie poświęcę nawet sekundy życia na oglądanie tego shitu

0

@Comentateiro patrzę z perspektywy takiej, że kupiłam go za 350 zł, a teraz były już po 600-700 zł. Teraz jak znów wypuszczą je do sprzedaży będzie to zwyczajnie niesprawiedliwe.

1

@Kessie @July_6_BcN powiedziała, że chętnie Cię mnie odda

3

@BorzyKrzys tak, bo pady z takich kolekcji jak są nierozpakowane zyskują na wartości. Do grania mam inne pady, ten jest kolekcjonerski.
@KamQiX no te pady i konsole są mega :)

10

@Kessie Ty cały jesteś limitowany :D

2

https://www.ppe.pl/news/375077/playstation-znow-wypusci-na-rynek-limitowana-edycje-produktow-wydanych-z-okazji-30-lecia.html

Jakie to Sony jest pazerne... Kupiłam w zeszłym roku limitowanego pada na 30-lecie PlayStation, który miał być uwaga LIMITOWANY. Nie otwieram go, stoi sobie do kolekcji. Co robi Sony? A dobra, puścimy do sprzedaży te kolekcje 30th jeszcze raz. XD ostatni raz kupuje coś od nich co ma być ,,limitowane". Zero wiarygodności tylko hajs hajs hajs.

0

@Nazio_87 nie wiem czy kupujesz pralko-suszarkę czy pralkę i suszarkę ale ta druga opcja zdecydowanie lepsza :D

2

@KrychaFCB piękne jest w dzisiejszych czasach to, że możesz do prezydenta, premiera czy nawet papieża napisać ,,mordo", ,,bratku" czy nawet ,,ziomek" xD

0

@alone49 spoko opcja. Wypłaciłam sobie kilka tys z tego xD

1

@Kgorecki2500 Hellblade 1 i 2
Sekiro
Elden Ring

^^

0

@Antimadridista_WR no i @dupa ale może się to na nim nie odbije i zagra sezon życia, nasz utalentowany @mlody @goat03

0

@Frimpong ja to Góra xd

2

Yamal jak Joffrey z Gry o Tron. XD

0

@Colon ja dopiero teraz przeczytałam... Trzymaj się @jacobFCB w miarę możliwości. Coś strasznego...

0

@cchesterr43 wczoraj rano ;D

1

Kurs 4,9 na Legię pięknie chwycony xd

7

@draxidox Sławek powinien odpisać, że on potępi słowa Brauna, jak Sikorski potępi słowa Nowackiej o polskich obozach. XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BezglutenowyPedri ja jak jestem w Warszawie to po prostu jeżdżę tramwajem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?