1

@Eklerek ogólnie o które atrybuty Ci chodzi? O te punkty które się rozdaje czy umiejętności? Bo tych rozdawanych punktów cofnąć się nie da ale wszystko inne tak :D

0

@Eklerek był, był. Nie możesz się już cofnąć, jak będziesz chciał wbić platynę to będziesz musiał po prostu zacząć grę NG+ i go zrobić na początku.

0

@Eklerek zależy którego. Tego pierwszego w Lumiere za 1 razem, późniejszych zdarzało się za 2-3, bo trzeba było taktykę obrać

0

@malicinho pod koniec gry, 92 level :D daj sobie na razie spokój z Nim. ^^ no tam niestety tak jest, że dostaniesz bęcki i umierasz.

0

@malicinho nauczyć się jego ataków i je parować lub unikać, a potem w 2 i 3 fazie po prostu przycisk naciskać odpowiednio 2 i 3 razy. XD nie pytaj jak mi się to udało. Do tego do 1 fazy i 2 fazy wypuścić najsłabszych bo w 3 fazie wiadomo co się dzieje.

1

@Deathwing112 60 letni wariat, a to wszystko wygląda jakby to był jakiś Rambo. Kolejna kompromitacja służb

1

@JohnKennedy dla mnie top3 najwybitniejszych Polaków. Szczególnie jako rodowitej Poznanianki. :)

3

@draxidox matemaks lepiej wytłumaczył mi matmę niż baba od matmy w LO.

0

@lithotripter a dlaczego ludzie którzy byli w policji zrezygnowali? U mnie z roku wszyscy którzy pracowali jako policjanci odeszli ze służby po kilku latach. Nie masz znajomości jesteś nikim, brak wypłacania nadgodzin a ich prawo pracy nie obowiązuje, do tego duży mobbing. Za ten sam hajs pójdzie sobie chłopak na magazyn, odbębni swoje i zarobi tyle samo.

2

@xvcWinterSoldier no to jak potrzebujesz rowera by pojeździć sobie na czillu w weekend dwie godzinki to bierz jakiegoś z Decathlona. Miałam MTB Btwina (teraz one się nazywają inaczej) i to są naprawdę dobre rowery, do tego dostaniesz za free przegląd za pół roku i wszystkie części do kupienia w Decathlonie.

2

@xvcWinterSoldier mam Krossa i polecam ale raczej te droższe modele niż tańsze. Ja mam Esker 6.0 i polecam

1

@Kessie ale ja nie pracowałam jako policjantka, tylko jako pracownik biurowy, cywilny. Jeszcze tak mi na łeb nie padło :D

1

@olejtm Polska policja to zbiór ludzi niekompetentnych. Starzy gliniarze jeszcze ogarniali ale Ci młodzi to po prostu przypadkowi ludzie, którzy nie mają o niczym pojęcia. Nawet jak służą 10 lat, nic nie wiedzą, nie potrafią strzelać i niektórzy nawet zdania sklecić. Pracowałam w Komendzie Wojewódzkiej w Poznaniu, nigdy więcej do czynienia z tymi ludźmi.

0

@Kgorecki2500 jedynka jest mega zawiła i nie wiadomo o co chodzi przez dłuższą część, w dwójce tłumaczą aż za dużo xd chyba trochę Kojima się dostosował do graczy.

1

@Criss18Barca też w liceum jadłam dużo tostów xD to chyba jakiś okres nastoletnio-tostowy w życiu. @Kessie albo pójdą po mleko i nie wrócą

0

@Roobo chłop nie lata tam co tydzień to po 1, po drugie my potrafiliśmy przepalić 70 milionów na wybory które się nie odbyły, do tego miliony na zasiłki dla patologii która nie pracuje, utrzymywanie więźniów w więzieniach, limuzyn rządowych... Można by wymieniać bez końca. Dajmy już spokój. Polak poleciał w kosmos i super, są miejsca gdzie trzeba szukać oszczędności np opodatkowując kościół.

6

Po bieganiu tościki z pieczarkami i serem wjechały jak złoto. Teraz wpadłam już w ten wir, że przez tydzień ciągle tosty aż się nie znudzą i zapomnę o nich na 3 lata :D

1

@Comentateiro cieszę się :)

2

@Roobo tyle pieniędzy w tym kraju jest przepalane na wspieranie bezsensownych rzeczy, że ten lot w kosmos nie irytuje i dobrze, że się odbył.

4

Komentarz usunięty

0

@Toretto ja kupiłam niedawno z polecenia kogoś z Bamby buty firmy HOKA. Ogromnie polecam. :) te z największą amortyzacją i w końcu po bieganiu nie czuję goleni i kostek. Na sportano.pl często są promki na te buty. Właśnie HOKA bondi 8 mam, takie beżowe i są super :D

1

@Luciano99 Ty płaczesz tylko jak butelka od wódy spadnie na podłogę :>

0

@Rysiu u mnie też były łzy i po akcie 1, wyłączyłam konsole i musiałam iść na spacer xd

1

@Kgorecki2500 i jak tam ta Ekspedycja? Wyrzucony hajs? ^^ tak btw, ile płacileś? Bo na PS5 bodajże kosztuje 170 zł a i tak to cena promocyjna jak na taką grę.

1

@MesQueUnClub_87 zrobiłam to ze względu na psa przede wszystkim, bo bardzo go męczyły upały. Teraz wysokie temperatury Nam nie straszne :D

1

@draxidox dziękuję sama sobie, że mam klimatyzację w domu i nie było mi żal pare lat temu 3 tysięcy. Chyba mnie olśniło wtedy.

1

@Marusek w ogóle ceny to jakiś kabaret. Ziemniaki 5 zł, a pomidory malinowe ostatnio kupiłam za 4.

2

@Kgorecki2500 Wukong topka, TLOU też, Avatar to Ubisoft więc do widzenia, Spiderman top i E33 GOTY.

1

Odpalasz sobie klimatyczny soundtrack w radyjku, w tle gdzieś deszcz temporalny i wynurzeni, a Ty sobie jedziesz z paczkami na chillku. Potem prysznic, jakieś kryptiobioty na ząb i odpoczynek w bazie. Masz na imię Sam i jesteś kurierem w świecie Wdarcia Śmierci.

https://zapodaj.net/plik-OyNOykgbIA

Piękna jest to gra. Piękny to jest rok gier dla wszystkich graczy PlayStation. Warto było czekać. :')

1

@MesQueUnClub_87 uwielbiam, szczególnie ich piosenki stworzone do filmu Kiler i Kilerów Dwóch :D na wesoło, lekko, przyjemnie. O wiele bardziej wolę Elektryczne Gitary niż np Big Cyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?