clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale Nas przekręcili xD
0
@tomek8756 a ktoś liczył, że się zmieni? Przecież Trump jest tak blisko z Żydami, że bliżej się nie da
0
@Faro śmieszny by był jakby dał xD
0
@Hindus mega sympatyczny :D
1
Ale drużyna zielonych to sympatyczne chłopaki :D mega im kibicuje, mój faworyt to pan z wąsem
20
Konfidenci są obrzydliwi, ale bawi mnie to, że większe bęcki za te sytuację dostaje Tarczyński który POWTÓRZYŁ to co Tusk i Sikorski POWIEDZIELI. Serio? xD Tarczyński też się nadaje do tarcia chrzanu, ale mam wrażenie, że w tej aferze winny jest zupełnie ktoś inny. A Sikorski swoją żonkę to niech lepiej schowa do szafy na parę najbliższych lat. Wszyscy tacy mądrzy, wykształceni, elita a zero wyczucia i przewidywania o konsekwencjach swoich wypowiedzi. XD
14
Barca +3, PSG na dziurę, Real na dziurę. Wyborna kolejka LM.
2
@Faro nie wiem czemu mam wrażenie, że Araujo kompletnie tego nie ogarnie.
11
Oby nasz Niemiaszek przejrzał na oczy z tym Peną póki czas
2
Żarty żartami, ale nie spodziewałam się że będziemy tyle czekać na debiut Wojtka :/
1
W innych zespołach najbardziej doświadczeni/charyzmatyczni piłkarze dostają opaski, a u Nas najsłabsi :D na pocieszenie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Skoro takie dostawianie nogi jest takie proste to Mekambe powinien mieć 15 goli, a nie czekaj...
3
W Lewego dzisiaj jak piłka sama nie trafi to z akcji nie strzeli :D ale co ma instynkt i doprowadza do takich sytuacji to zazdro
0
@Rewolucja123 ładnie tylko dobry, a piłkarz za takie pieniądze i będący tyle lat w klubie chyba powinien dawać coś więcej.
1
Nie no Robert... XD
1
Słaby trener nie może wyciągnąć z De Jonga jego najlepszej wersji, no okej. Przychodzi Flick, który jak za dotknięciem magicznej różdżki z każdego piłkarza robi topkę, a De Jong jak człapie tak człapie. Może to jednak nie wina trenera, a De Jong nigdy nie był piłkarzem wartym nawet połowę swojej ceny?
5
De Jong więcej dawał drużynie jak siedział na trybunach i nie wiedział czy się leczyć czy nie, niż swoim tuptaniem na boisku. Jak widzę, że on podaje piłkę i idzie po boisku zamiast wykonywać jakiś ruch... Dramat
1
@MesQueUnClub96 Matsa nie ma do końca sezonu więc się nie liczy.
23
Rapha powinien być 1 kapitanem a nie ta memeja.
15
Miejsce De Jonga jest poza Barcą a jak pisałam, że lepiej gramy bez Niego i wcale się nie cieszę, że wraca to niektórzy mnie tu chcieli zjeść :D
2
Pena słaba interwencja. Jakoś z boku podszedł, nie czaje teto
11
@chosenone vibe obrzydliwe bogatego biznesmena który bawi się w politykę dla satysfakcji bo dla pieniędzy już nie musi
9
No to prawdziwy prezydent USA znany. Deklasacja:
https://zapodaj.net/plik-ePQYlBD5jk
21
Trump jest jaki jest ale od Kamali bije ten sam vibe co od Clintonowej. Wiecznie uśmiechające się nieszczere babsko.
3
Co tu takie dobre humory jakby Real kolejny raz się kompromitował?
19
#mimowszystkoTrump
2
@jacobFCB Silent Hill 2, Until Dawn w ogóle nie jest straszny. Tak po prawdzie, to ani jedna ani druga nie jest :D
1
@Luciano99 ale przynajmniej jest droga w opór. Podstawowa wersja 360 zł na PS5
0
Casado obecnie jeden z najlepszych pomocników świata. Co chłop ma wizję